Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

00000'dan müslümanlara küfür....

ofs

Öne çıkan mesajlar

00000 nicki müslümanlara küfür etti 3 gün önce arenada neden 3 gün önce degilde simdi açmayı geregi duyuyorsun diyorsanız sebebini söyleyim bu aralar benim cok topic oldu o bakımdan açmadım herneyse bu tip kişiliksiz insanlara hala 0000 söyle böyle diyorsanız yada kralklık seciminde vote veriyorsanız yazıklar olsun size başka birşey demiyorum ha yok ben inanmıyorum diyen varsa ss koya bilirim ss koymuyorum çünkü bana inandıgınızı düşünüyorum daha dogrusu üşeniyorum =) neyse güvenmeyen inanmayan olursa söylesin hallederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

bu normal adamların bunu yapması bence bundan sonra bu adamların yerine bizden 70 lvl olan adamları konusun barbaros ::ujio:: bilinc falan yanlıs yazmısda olabilirm isimleri kendi insanımızı konusun... bu adamlara ne yaparlarsa yapsınlar bisey olmaz banlanmaz ama biizm 70 lvl olan butun adamlarını bir sure id block yiyo bu yukarda yazdıgım 2 adamda olduda :p
Sosyal ağlarda paylaş

bişeyin hakkında çok konuşuluosa o şey ztn gereksizdir .... boşuna abartıonuz lwl 70vs70 olupta aynı,veya benzer uniqueleri taksanız adamların bi b*k olmadını anlarsnz ztn ... adamların tek fazlası daha çok boss kesip item donatmışlar kendilerine hepsi o yok f9 yok zero yok krakatoa monsterkill fln filan yalan bunlar...

verin bana aynı itemları aynı lwlı görelim noluo cz de ...
Sosyal ağlarda paylaş

monster cok beceriksizmis o zaman be endlesscim harpyde bugun madara edioduk sizi 4 kişi :) hatta bi arkadasınızda bayaa para varmıs kişi bası 50m dustu gerçi parasite yedim öldüm yarısı geri size geldi ama cnm saolsun :)

şaka tabi bayagı saglamdı partiniz..

[ Mesaj 14 Şubat 2006, Salı - 22:28 tarihinde, LorDofHmN tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zuahahah o eleman bizim partide degildi salak geldi param gitti diyo allahın noob adam 150 m cz gelmis bende diyom lan gelen adamlar salak degil bu parayla gelcek diye sonra town cektik paraları koyduk geldik adam yanımıza geldi benim param gitti dedi adama 1 saat gulduk en sonunda kufur ederek gitti ne adamlar var yaw :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...