Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu trade hack ne ayak

Mrdeath

Öne çıkan mesajlar

2 olay olur trade den. 1 trade atar 1 2 dakka ıcersınde ınvertry bosalır karsıdakıne gecer.2 olanı daha da kötu trade le bırlıkte karsıdakının pc sıne gırebılırsın ama zahmetlı iş vede bırazda karsıdakını tanıman lazım ....
trade atarken mumkun oldugunca msn vs. programlarınızı kapayın.
Sosyal ağlarda paylaş

konuya açıklık getirmek isterim... trade'den hacklenme olayı gerçektir.. 10 sn içinde adamın ekranının sol köşesinde senin id ve pass görünüyo ve hack yiyorsun.. nerden biliyorsun die sorarsanız bi tane şerefsizin evladı beni öle hackledi ama salak cafeden çıktı tabi gerisini siz düşünün...
Siz siz olun sakın trade'den kendi charınızla item alıp item satmayın.. Dandik bi char açın onunla alın trade yapılacak itemlerinizi...

[ Mesaj 13 Şubat 2006, Pazartesi - 14:45 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Anladım kı bu oyun hıc oynancak gıbı bısı degıl ama bırakılmıo meret :P
lvl kasmak kolay ıyı hos kasıos gıdıoz fallanı ıtem kasmaya up yapmaya calısıoz zarla zorla bı +7 raptor alıoz cz ye bı ınıok daha adını duymadıgım adamlar +8 lerle gezıo parlak parlak hadı herkes ole degıl ama kac kısı sayabılrısınz kı oyun ıcınde emekle yapmıs o ıtemlerı ? ole trade le dupe le zengın olmuslar ıste hergun dupe vıpe olsun ıster olduk sonunda !
Sosyal ağlarda paylaş

trade hack varmı yokmu tam olarak bilmiyorum ama,bende var diye düsünüyorum onun icin sen güvenmedigin vede tanımadıgın adamlarla tradeten alışveriş yapma derim ..

bide trade hack yapabilmesi icin karsı tarafın size trade atması gerek diye bişi duydum ne kadar dogrudur bilemem ama ..
Sosyal ağlarda paylaş

valla synergenx haklısın gecen savasa gıttık asasınox mudur ne ayakdır 62 lvl adam bana 1010 defansım olmasına ragmen 1500 ustu vuruo artık elındekıler +9 allah bılır kısacası ısın cıvıgı cıktı bakalım yaza kadar bole devam ederse bırakıcam bu oyunu bence emegı yendıgıne ınanan herkes bıraksın bakalım adam bulamayınca 13 yas arkadaslar la takılsınlar gusel oluomu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...