Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben cyper dan bubba

ssre

Öne çıkan mesajlar

ulen yazıklar olsun be. itemleri sayarken insan bunlar mı değersiz diosun. helal walla. +4 leri örnek gosterıosun. ulen dinime küfreden müslüman olsa. +0 dediklerin arasında romlarda wardır. her zaman idda etmişimdir halada idda ederim. eğer (warrior we priest hariç) bir çarın uzerınde 2 den fazla en ıyı uniq item warsa ya duperdır yada manyak dolar harcamıstır oyuna. tam 1 yıl olacak oyunda oldugum zaman. kendı dropum ep dısında uniq itemim yok. ben anlamıyorum her gun bishopla bachla dukeylemı gezip dolasıonuz da +0 itemleri yazmaya gerek yok dionuz .
aferim aferim
Sosyal ağlarda paylaş

sayın 256 jayarajın +9 raptoru bundan yaklaşık 1 ay önce silindi ve şu an elinde +8 raptor var bunu ona sayk0 verdi ve ben uplamıştım diğer kişileri bilemem ama jayarajı herşeye karıştırmayın lütfen

nick : t0xicity

geçmiş olsun bubba üzüldün senin adına yazık :(((

[ Mesaj 23 Şubat 2006, Perşembe - 10:02 tarihinde, Lee54 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

millette +9 lar +10lar dolaşıyo bende 2 tane raptor vardı biri +8 biri ise +6 idi..
+8 aldım dupe cıktı (mal varlıgım bitti ) :)
+6 birine verdim +7 basıp versin die
+7 de dupe cıkınca bişi bulamadım...
1 gün boyunca itemsiz oldugum için savasa bile giremedim..
suan bile raptorum yok.
elimde olanlar...
+8 deep scar
+7 totomic spear ( +8 basamıyorum )
çünki yanarsa bisi kalmaz..

bunları söylememin sebebi item verin demek deyil...
millet +8 +9 takılıyo bende olanlar onlar...
+8 nasıl yapıcam bilmiyorum..tabi raptor bulursam
Sosyal ağlarda paylaş

ulen yazıklar olsun be. itemleri sayarken insan bunlar mı değersiz diosun. helal walla. +4 leri örnek gosterıosun. ulen dinime küfreden müslüman olsa. +0 dediklerin arasında romlarda wardır. her zaman idda etmişimdir halada idda ederim. eğer (warrior we priest hariç) bir çarın uzerınde 2 den fazla en ıyı uniq item warsa ya duperdır yada manyak dolar harcamıstır oyuna. tam 1 yıl olacak oyunda oldugum zaman. kendı dropum ep dısında uniq itemim yok. ben anlamıyorum her gun bishopla bachla dukeylemı gezip dolasıonuz da +0 itemleri yazmaya gerek yok dionuz .
aferim aferim ne alaksı var ben tam 2 aydır eslanttayım ve devamlı boss ararım boss keserim bu işin üsütne düşersen oluyo baska türlü üniq ya düpedir ya edit 2 ayda bile üstümü basımı tam yapamadım ama bi sürü üniq düşüyo buna inanın
Sosyal ağlarda paylaş

@zraile

benim takildigim nokta
'' hemde ole çok ii bi bitem de diil.altı üstü cyrıstal belt,cyrıstal earing.diğer takılarım zaten +0.onları yazmaya gerek yok.'' demen.. +0 icin ben kac boss kesiorum biliomusun .. eger bunlarin hepsi dropsa.. 7*24*30 eslanttasin demektir.. brawo.. gozlerim yaşardi :)
Sosyal ağlarda paylaş

the_cute herkes cyperda 60 olduktan sonra cz den çıkmıyo.o hatayı bi kere yaptım.ama inan np ile hiç birşey olmuo.np her zaman lvl kasmaktan sonra gelmeli.ben de takılırsam günde 1 saat cz de takılıorum.diğer zamanım hep kasmak ve boss koşturmakla geçio.saolsun bazen boss bulamasamda yardımcı olan arklarım var.hiç bi şekilde ne dupe nede herhangi bi hileyle item peşinde diiller.

erolguner =66 lvl elemantal lord cyper

burdan saygılarımı iletirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...