Jump to content
ad3m

çıldırma noktası?!

Öne çıkan mesajlar

§ 12 Şub 2006, 18:18
evet 51 warrior olarak stv de heavy leather kasıyordum.thorium brotherhood a rep için inanılmaz bir lag vardı ama moblar üzerinize çullandığı için pek önemli değildi.taki 44 rog dan gank yiyene kadar.
evet buraya kadar herşey normal olaylar dizesi bundan sonra başlıyor eleman dibime geliyor dodge geçiyor atağım ve overpower a asılmaktan parmaklarım kırılıyor ama inatla o atağı yapamıyorum adam önümde görünüyor ama bana yanlış yöne baktığımı yada mesafemden çıktığını bildiriyor.en son ölünce çıldırdım / reslendim aynı olay klavyenin ortasına öyle bir yumruk attım ki sinirden :@ çıldırdım ve çıktım oyundan.şimdi o rog kendini pro falan sanmıştır :d
onuda geçtim bu tt bizi test mi ediyor yoksa gerçekten bir boktan çakmıyorlarmı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 18:26
çok kötü baglantılar ben artık sinirimi bozmaktan vazgeçtim sen de takma
ya oynama ya da alliance ile karsılasabilecegin bi yerlere gitme
sabah erken ya da gece geç saatlerde oyna ve ayrıca turk telekomu bu hale getirenlerin allah belasını..........

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 18:27
adem bende suphelenmeye basladım artık..sabah 9 dan aksam 7 ye kadar internet yok aksam 7 den sonra da 10k nın ustunde oynanıyor..telekom maytap mı gecıyor yoksa ne bılıyım yanı olaylardan mı anlamıyor anlamak gercekten guc..bu yurtdısı cıkıslarıda yalama oldu bozula bozula bır an once bı care bulsalar cok ıyı edecekler..pahalı ama uyduruk ınternet memnun olmamak elde değil..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 18:40
boyle bir durum olursa surekli geri yuruyerek attack yapmaya calis :) strafe cilere ve lag e karsi guzel bir cozumdur...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 18:52
ceti dediğin taktik tüm roglar için geçerlidir biliyorum ama öyle bir lag varki atmosfer grafik için giriyoruz pvp yalan 30 lvl bile keser yani öyle diyeyim sadece bakıyorsun ;p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 19:04
boşver olur arada sinir yapıp keyfini kaçırmaya değmez

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 19:09
lol o rogue bendim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 19:47
şaka yaptım ama hiç tepki vermedin nese salakçaydı zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 19:47
sende lag yokmu ya nasıl olmaz asalım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 19:59
sadece tepkisini merak ettim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 21:20
keşki sen olsaydın shippy...
en azından anlatabilirdim hehe :)
neyse arkadaşın adını not ettim illaki bi yerde karşıma çıkar :b

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 22:21
haha sen 2 kişile ya ben?
alliance
tt
cam açanlar
down yapanlar
p2p kullanalar
arkamda hıyar gibi beni seyredenler
önemli bi anda yardım isteyenler
zamanla
vs vs :d

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 22:50
charge bug'ı olmasın o?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 22:59
hayır mirage kesinlikle tt bug'ı :p
charge bug ı i.ö. idi ben bi daha hiç görmedim yeni patchlerde ayrıca o bug a girdiğiniz zaman mob lar dahil hiç bir şeye atak veremiyordunuz...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 23:59
geri sol yada geri sag yaparak yuru. eger etrafinda donuyorsa dondugu yonun aksine dogru.vurushlarinin buyuk bolumunu yaptirmassin ve sen op spamlarsan vurush acisina geldiginde vurur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Şub 2006, 00:28
benim arkın da lvl 35 mage'ini 2-3 tane 60, resskill'e bağlamış. stvnin yarısını hayalet olarak geliomuş herifler 5 dakka onu bekliomuş. tokatlık bunnar :d ad3m, allah sabır versin. hem gankcılar hem de lvling için

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...