Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çıldırma noktası?!

ad3m

Öne çıkan mesajlar

evet 51 warrior olarak stv de heavy leather kasıyordum.thorium brotherhood a rep için inanılmaz bir lag vardı ama moblar üzerinize çullandığı için pek önemli değildi.taki 44 rog dan gank yiyene kadar.
evet buraya kadar herşey normal olaylar dizesi bundan sonra başlıyor eleman dibime geliyor dodge geçiyor atağım ve overpower a asılmaktan parmaklarım kırılıyor ama inatla o atağı yapamıyorum adam önümde görünüyor ama bana yanlış yöne baktığımı yada mesafemden çıktığını bildiriyor.en son ölünce çıldırdım / reslendim aynı olay klavyenin ortasına öyle bir yumruk attım ki sinirden :@ çıldırdım ve çıktım oyundan.şimdi o rog kendini pro falan sanmıştır :d
onuda geçtim bu tt bizi test mi ediyor yoksa gerçekten bir boktan çakmıyorlarmı?
Sosyal ağlarda paylaş

adem bende suphelenmeye basladım artık..sabah 9 dan aksam 7 ye kadar internet yok aksam 7 den sonra da 10k nın ustunde oynanıyor..telekom maytap mı gecıyor yoksa ne bılıyım yanı olaylardan mı anlamıyor anlamak gercekten guc..bu yurtdısı cıkıslarıda yalama oldu bozula bozula bır an once bı care bulsalar cok ıyı edecekler..pahalı ama uyduruk ınternet memnun olmamak elde değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...