Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ares we düpeler ... helal walla

nocom

Öne çıkan mesajlar

ya kusura bakmayın 1 aydır hem net hemde oyunda yoktu. daha onceki konulara baktım ama tatmin edici seylet bulamadım :=)
arkadaşlar bu ares serverina noldu boyle. hadi cypher diez olympia falan edit çarlardan düpe itemlerden geçilmioduda. güzelim ares neden bu duruma düştü.
gm para karsılıgı item satıyor. hemde kullanıcı uzerınden alıyorsunuz (lord tyranus). bınlerce bus (ve benzeri scrollar) merchantlara konuluyor. sankı ailecek temple girip uniq item kazanıoz durumları. masterını actıranın +8 şel set alacam ayakları. kısaca herkese bir haller olmuş.
5 aylık legal raptorumun sılınmesı ki kaç wipeden geçti ben bıle hatırlamıom sonra etrafıma bakıyorum herkeste +8 weaponlar falan. cz cıkıom herkes malkocoglu gıbı.
ya şu bir gerçek artık bunu kabul edelim:
BIZ TURKLER OLARAK BU OYUNU HEM GUZELLESTIRDIK. YAPIMCILARINA PARA KAZANDIRDIK. AMA OYUNUNDA İÇİNE ÇOK PİS ETTİK.
10 ay oncekı noob halimde aldığım zevki 65 lvl de cıkartamıyorsam sorun oyunda değil malesef bizlerde
ah o kazanma hırsı yok mu. işte bütün sorun burada.
en sonunda sormak istediğimi sorayım pardon :=)
bu düpeler havada uçuşurken neden bu oyunu bileğinin hakkıyla oynayanlar bu oyunu bırakmıyor? size biraz garip gelebilir ama harbiden pis işlerle ilgilenmeyenlerden sorunun cevabını bekliyorum. az once pazar kısmına çarımın ozellıklerını we itemlerini yazdım satmak için.
ben illegal işlerle uğraşanlara edit çar sahiplerine düpecilere item satıcılarına seslenmiyorum. delikanlı gibi bu oyunu oynayanların neden hala bırakmadıklarını öğrenmek istiyorum. okuduğunuz için tşk ederim.
bol düpe-wipê'li günler ...
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu hakkı ile oynamakmı 2 sene oldu kimleri bilirim bir anda 70 olmuş neleri gördüm bütün illagal yöntemleri kurmuş ama ne diyebilirim hiç bişey
evet bende senin gibi silahı silinenlerdenim ve oyunda silah alabilmek için PUS item alıp satarak para kasan ve biriktirdiği para ile item alan ve gene silinenlerden :(:(:(

ko zamanında hemen hemen çok az kişi pre alıyordu ozamanlar harpy yapabilmek için mage arardık mage yoktu zor partyler kurardık kim gelse party istese çıkar yerimi veridim o kasar ben tekbaşıma zevk almaya bakardım şimdi gelinen noktaya bakıyorumda bırakmak kelimesi evet geçenlerde denedim cz ya çıktım bir öfke ile %30 ve 5 k nps falan kaybettim pc yi kapatıp yattım ama sabah kalkınca işe gidince fikrim değişti ne bu hırs
ben bu oyunu vakit geçirmek için oynuyorum başka bir amaç yok
şimdi gelelim diğer konulara evet k2 anket yapsa ilk 10 kişi içine gireceğime eminim $ harcama konusunda

bırakmak düşünmedim değil ama çarımı öldürüp öyle bırakırım satarak değil
bi müddet daha düzene gireceğini umarak devam edeceğim

bu arada arkadaşlar bu oyunda 70 olmuzsunuz 10 lvl olmussunuz önemli değil önemli olan sizin amacınız vakit geçirmekmi yoksa sanl bir ortamd zirve yapmakmı
ben zirveden vazgeçtim vaktime bakacağım :(
Sosyal ağlarda paylaş

honured çok güzel yazmışsın tşkler. benim çarımı satmamdaki amaç madem ben bu oyuna para harcadım. premium aldım. ama bakıyorum ki hiç bir artısı yok. çarımı satarımda bunu cıkartırım. ya önemli olan buraya para harcamak yada harcamamak değil. bu illegal yöntemlerle ugrasanlar nasıl zevk alıyor?
düşünsenize MUTLULUK ÇUBUĞU takarak biriyle yatmak kime ne zevk werirki
Sosyal ağlarda paylaş

jestergod

senin yasın kac burda insanlara kafana gore laf sallıyon sanane insan istedigini oynar begnmiyosan konusma milletede laf soyleme klavye arkasında millete laf soyleme git cafennin birini k.e oynayanların hepsi boyle de o zaman senin delikanlıkıgını goruyum ben cafede oynamıyorum oynayanlarında nasıl olduklarını biliyorum ...
Sosyal ağlarda paylaş

walla anlamadıgım cok sey war bu oyunda. 3 ay once df den diamond ring dropladım. sonra fullmoon arkadasa satmıstım 975 m ye hiç unutmam, 3 ay oncekı düpe-wipeden sonra konusutugumda ringin silindiğini soyledı bana. direk dumur oldum. cz de boss eventte kesmıstım df yi. acaba df demı düpe die dusundum walllaha. hayır silinsin sorun değil ama adamın gozunde düper olma durumu war. durumu anllattım inandım dedi bana ama ne kadar inandı allah bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

raptorumun silinmesi oyunu bırakmamdaki nedenlerdendi ama en buyuk etken; (1 ay yoktum) her merchantta +7 uniq item, herkesin elinde +8 we +9 lar we een cok koyanda masterını yenı actırmıs çarların "buying +8 şellll set acele ula alacam kaç paraysa"(idiot) olmasıydı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...