Jump to content
Ceti

warhammer online..

Öne çıkan mesajlar

§ 10 Şub 2006, 19:29
dark age of camelot un yapimcilarindan Warhammer online geliyor 2007 de :)
devrim olacak devrim :D

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Şub 2006, 19:55
uzun suredir newsletter'a kayitliyim ben de.
mythic ne yaparsa sessizce yapar, beta invite falan gelir belki yakinda. :p

ayrica oyunun cok guzel olacagini dusunuyorum ben de, yapan mythicse oynamamak olmaz zaten.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2006, 12:40
blizz le mythic oyun cikarmali bence.

yada sirket evliligi filan yapmalilar hehe

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Şub 2006, 10:24
oyy oyy

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Şub 2006, 10:45
oyunun daha tek satır kodu yazılmadı 2008 den önce çıkmaz dolayısıyla kim öle kim kala

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Mar 2006, 14:46
"Warhammer: Age of Reckoning"

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Mar 2006, 08:56

Yazan: Bonec

Böyle bir oyunun yapılcak olcağını biliyorduk. Ama yapılcak, "iptal oldu, başkası yapıyor, yapılmıyor... " lafları arasında ne oldu ne bitti anlamadım.
Bir baktım ki screenshotlar çıkmış.Warhammer benim iştahımı kabartan bir dünya. World Of Warcraft nedir? Warhammerdan esas almış bir Orc vs Human savaşının üstüne kurulmuş bir oyundur. Tabii ki Warcraft oyunundaki dünya ve ırklar farklı. Ama konsept olarak Warhammer'a çok benziyor. Mesela her ikisi de Steampunk fantazisi taşımaktadır. Sürekli savaşlar olması, old gods, chaos demons vs Warcraft'ın birçok elementi, Warhammer'a benzemektedir.
Zaten Warcraft'a bu kadar hasta olmamın etkisi de budur. Hem kendi içinde enfes bir fantazi dünyasıdır, hem de Warhammer'dan esintiler içermektedir.Warhammer Online'ı görmeyi o yüzden çok istemişimdir. Mesela zamanında Warhammer Shadow Of The Horned Rat ve devamı niteliğinde Warhammer Dark Omen çıkmıştı. Tabii senaryo olarak Warcraft serisinin yanına bile yaklaşamaz yine de Warhammer dünyasını eğlenceli bir şekilde yansıtmıştı.
Ülkemizde Warhammer diyince insanlar Warhammer 40k anlıyor. Bunun nedeni, son zamanlarda çıkan şu WH40k strateji oyunun yaygın oynanması. Oysa ben WH'yi WH40k'dan daha çok severim. WH40k bana çorba yapılmış gibi gelir. Hatta Uzay konseptini bence Starcraft kadar başarıyla harmanlıyamadılar. Her ne kadar Starcraft da WH40k'dan esintiler taşıyor olsa da, SC'yi WH40k'ya tercih ederimAma WH öyle değil. Warcraft kadar keyifli bir dünya olduğuna inanıyorum. Tabii WH = WC demiyorum. İkisi de çok farklı tarzda iki dünya. Ama ortak yönleri de çok fazla.
Eğer W3 ve WoW'u beğenerek oynadıysanız, DAOC da sevdiğiniz bir MMORPG ise, Warhammer Online sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.
Çünkü Warhammer Online'ı DAOC'u hazırlayan ekip yapmaktaymış. Bu bence gerçekten iyi bir seçim olmuş. Çünkü DAOC, RvR'leriyle ünlü bir oyun. Warhammer için de RvR gibi bir oyun tarzı vazgeçilmez olacaktır. Binlerce goblinin akın akın yağdığı bir gün kale savunması yapan bir dwarf oynamayı çok isterdim. DAOC'un başarısı eminim Warhammer Online'a da yansıtılacaktır.
Oynayabileceğimiz ırklar Humans (Empire), High Elves, Dwarves, Dark Elves, Chaos, Orcs ve Goblins olcakmış. Her ne kadar Humans (Bretonnia)'yı görmemiş olsam da fena seçimler değiller. High Elf veya Dwarf olurum diyorum ancak, Chaos, Orc ve Empire ordularını da oynatmadan olmaz bu oyun :D

Son olarak,
2007'de çıkacakmış.
Sitesi için: http://www.warhammeronline.com
Diğer resimler için: http://www.warhammeralliance.net/index.php?name=gallery

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Mar 2006, 20:23
Beta katılım formu

Yukardaki formu doldurup betaya katılma şansı yakalayabilirsiniz. Her ay 5 kişi seçiliyor.

[ Mesaj 12 Mart 2006, Pazar - 22:24 tarihinde, OffChu tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Mar 2006, 12:13
newsletterlardan uzun zamandir takip ediyordum zaten hayirlisiyla guzel bir alternatif olacak.

Ama neden 40k olmadi diyede sormuyorum degil kendi kendime :(

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Mar 2006, 17:22
sanırım strateji oyununa özel kalmasını istediler o adın?

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Mar 2006, 20:36

Bu orcları çok benzettim.
[spo]
[/spo]

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Mar 2006, 18:33
bayadır bırakın mmo yu doğru düzgün oyun bile oynamıyorum.. sanırım bu oyunla geri döneceğim :)

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Mar 2006, 05:48
mythic pvp sisteminde blizzarddan cok cok önde. sanirim bu oyun cikinca noktayi koyar , domine eder milleti :D

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Mar 2006, 08:48

Eninde sonunda Dwarflar Orclar birbirine benziyor mu? Evet. Zaten nereye kadar farklı olabilir. Ayrıca Dwarlu SC ları görünce bir an "Ironforge?" dedim (Bkz. arkalarındaki kapı, önceden forumda verilen bir SC). Karakterleri beğndim ama şehirleri beğenemdim. Tabii oyun 2007'ye kadar gelişecek, o ayrı (Resim 1).

Önemli olan oynanışa ne getirecek? Bu konuda bir bilgisi olan?Tabii dış alan resimlerinden etkilendim (Bkz Resim 2

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 10:50 tarihinde, Apis tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Mar 2006, 14:14
fizik kartlarına da destek verecekmiş, daha fazla toz kaldıracağız.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Mar 2006, 17:27
sc nasil wh40k dan esinti taşıyabilir? yuuh yani diorum sadece.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Mar 2006, 19:12
Wh40k daha eski scden...Onun dışında terranları benzetirim sürekli olarak...

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Mar 2006, 20:56
Bleda heralde wh4k nın en son rts sinden bahsedildiğini zannediyor...

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Nis 2006, 07:05
MYTHIC ENTERTAINMENT SECURES WORLD WIDE RIGHTS TO CREATE MMORPG BASED ON GAMES WORKSHOP'S WARHAMMER FANTASY WORLD

FAIRFAX, VA - Mythic Entertainment, developer and publisher of massively-multiplayer online role-playing games including Dark Age of Camelot today announced that they have secured the exclusive worldwide, rights to create massively multiplayer online games for PC and console set in the fantasy world of Warhammer created by Nottingham, UK-based Games Workshop Group PLC. The first game based upon the dark, medieval world of Warhammer will be released on PC in 2007.

"I have always been a big fan of Games Workshop and Warhammer and I am thrilled that we are now able to work on one of the world's greatest and most enduring fantasy gaming brands," said Mark Jacobs, CEO and President of Mythic Entertainment, Inc. "Our goal for this first of what we hope will be many Warhammer-based games is to create the single-greatest RvR-based MMORPGs in the industry."

"Warhammer fans around the world can be assured that our new partnership with Mythic, a company with fantastic credentials in delivering great online games, will result in a truly compelling online experience," said Andy Jones, CEO of Games Workshop's Entertainment and Media Division. "We are really looking forward to working closely with people who share our passion both for the world of Warhammer and for making games of the highest quality."

Mythic and Games Workshop will be available during E3 in Los Angeles from May 18th through May 20th at booth #5001C in the Concourse Hall.

About Warhammer
Games Workshop created the Warhammer world more than 23 years ago, as the setting for its wildly successful tabletop fantasy wargame of the same name. Since then the game has been released in 6 editions, had dozens of supplements, and been the basis for tens of thousands of unique model soldier designs, making it one of the most well documented and detailed fantasy settings in existence. The world itself is a dark and forbidding fantasy realm, where Elves, Orcs, Dwarfs, Undead, and many other races clash constantly in mighty battles seeking domination over each other. Meanwhile, the insidious forces of Chaos strive to undermine the basic fabric of society both from within and by the direct invasion of its legions of daemons, beastmen and warped human champions.

The Warhammer community stretches across the world, supported by Games Workshop's 320+ stores, 4000+ independent retailers, and many games clubs, tournaments and events such as the annual Games Days in the UK, USA, Canada, France, Italy, Spain, Germany, and Australia. There is also a thriving web community based around the official website and many thousands of fan sites.

About Mythic Entertainment
Mythic Entertainment is one of the most successful developers and publishers of massively multiplayer online role-playing games in the world. Credited with 15 online games, including the award winning Dark Age of Camelot, Mythic's success is based in proprietary technology, superior game design and exemplary customer service delivered by a talented staff of more than 160 people. Dark Age of Camelot is played throughout the world in seven languages. It was launched in Japanese in January 2005, and in April 2005 became the first international MMO localized for Spain.

About Games Workshop
Games Workshop Group PLC is the world's largest tabletop wargames company. Based in Nottingham, UK, it designs, manufactures and distributes its range of Warhammer and Warhammer 40,000 games, model soldiers, novels, collectible card games, and role-playing games through more than 320 of its own Hobby centers, mail order, Internet and more than 4,000 independent retailers in more than 50 countries worldwide. Games Workshop, Warhammer, and all images, races and characters from the Warhammer universe are either (R), TM and/or © Games Workshop Ltd 2000-2005, variably registered in the UK and other countries around the world. All rights reserved.

# # #

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
  • Yeni Oluştur...