Jump to content
cezad

wow emulator

Öne çıkan mesajlar

§ 10 Şub 2006, 19:33
arkadaslar 1 2 ay boyunca internete baglanamiyacagimda wowu landan kurup oynamak istiyorum acaba emulatorunu nasil bulucamve nasil baglanicam bir yardimci olurmusunuz...bu konunun yeri burasimi bilmiyorum ama

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Şub 2006, 19:37
konunun yeri burasi degil ama mysql falan kullanman lazim,
wow ilk basladigi zamanlarda vardi oyle birsey hatta beta testden once orange internet cafede kurmustuk bi tane world ama sadece kosabiliyorsun etrafda, hic bir skill yok.. mob yok.... ne biliyim oyle sacma sapan birseydi, git screenshot lara bak daha iyidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Şub 2006, 19:39
Yanlız wowu landan kurup oynasan da sadece sen olacaksın oyunda, single oyun oynuyor gibi olacak. Bence de hiç oynama daha iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Şub 2006, 19:47
yanlis yere yazmisim ama terslemediginiz icin sagolun yeni laptop aldim acaba wowu kaldirirmi onu test edicem bana link verip yardimci olabilirimisiniz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Şub 2006, 23:12
Mahsum yalanında übermiş :)
Hiç bir şey kazandırmıyacak sana mlsf boşver...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Şub 2006, 23:18
netten emulator bulamiyorsan , bulsan bile kuramayacagin kanisina kapildim nedense

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2006, 14:49
emülatörü bulunuyor(du - 3 ay önce), ama anlamı yok. boş boş koşturacaksın ordan oraya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...