Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xrated vs f9devil

Xrated

Öne çıkan mesajlar

Ranking de ki topic'i de okudum. Xrated bi defa 2k Hp scroll kullandığını söyledi, ondan sonra da normal buff scroll ile duel yapmışlar. Xrated' in itemlarını bilmiyorum ama level 69 olduğunu biliyorum. Ztn server da +2 unique lere sahip olanların da olduğunu varsayarsak item fazla sözkonusu değil.

sonuçta ortada bariz 2 fark var, sword howling ve matchless...

Tebrik ediyorum xrated' ı. F9Devil' in son zamanlarda ağlama gibi bi hastalığı ortaya çıktı, her koşulda, her combat'dan sonra ağlıyor. Önce informer 1v1 de aldı, sonra xrated... Ha bu arada ranking forumlarını takip edenler bilir, F9devil mesajında "YA AMA BEN SWORD HOWLING KULLANIYORUM 400 mana gidiyor, sen SD kullanıyosun 300 gidiyo, seninle level 70 olduğunda görüşürüz" gibilerinden bişeler yazmış gülmekten yarıldım. GG...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw duel e başalrken
2k scrl ve holy içilmez die bişi deniomu denmio.. Humanların gözbebiği (4 priestli artist) holy alıcak parası yokmu hadi madem bilio holy i ne die devam edio duel e kendi beceriksizliğini böyle aşağılayıcı tavırlarla kendi forumunda kendi yandaşlarıyla alaya alır şekilde yazıları bu adama yakıştırmadım...
(gerçi ne yapsa hoş sonucta kılı dönmüş)

[ Mesaj 10 Şubat 2006, Cuma - 12:57 tarihinde, TrimoVax tarafından güncellenmiştir][small

[ Mesaj 10 Şubat 2006, Cuma - 12:58 tarihinde, TrimoVax tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu presitli olayında kimse kimseye bisey diyemez presitsiz cz de solo yapmak artık nerdeyse mumkun degil asisan olursun kapıdan cıkan magenin birine yapısır kesersin o ayrı ama bowl da falan gezerken presitsiz gezmek sadece press 0k .... :D

[ Mesaj 10 Şubat 2006, Cuma - 12:50 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

F9 u büyütmenin alemi yok. Buyrun itemleri;

1xWe
1xPlatinum Ear
Glass Belt
2xROC
Iron Neck
+7/12 Shell Set

F9 un ününün Bobertten farkı yok, server ın en ilklerinden olmalarının getirdiği bir avantaj.

Asıl büyütülmesi gerekenler Something, DoilikeaTurk (Soulslayer), DoilikeaGreek (Bidas) vs., Alayı edit, 68 den 70 olmalar Rol+2 ler, +8/15 Shell Setler.
Sosyal ağlarda paylaş

3.12-3.16 snler arasında ki parlamalara çok dikkat ettim. Sanki soul ile hp pot aynı anda basılıyor gibi...

Tüm videoyu didik didik ettim bi kaç sahne daha var buna benziyen ama sanırım en bellirgini burda gözüküyor. Amacım çamur atmak diil sadece soruyorum bu bi lag falan mı? Yada ben mi yanlış görüyorum orda animasyonları?

Dipnot: F9Devilin ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu biliyorum. Xratedında ne kadar iyi olduğunu çok güvendiim birinden duydum. F9Devil ölümsüz deildir, Xrated da oyundaki her allahın adamını deviremez. Sonuç olarak bu bir oyun yenmek de var yenilmek de ama sadece merak ettiğim için sordum yukarıdaki soruyu... Cevabınızı merakla bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında 12-3 olunca sonuç, bide F9 olunca rakip olay gerçekten önemli olabiliryor. Ayrıca tartışmanın sebebi videodakinin F9 olup olmaması diil Xratedın bir hack kullanıp kullanmaması...

Aslında bu hack olayı burdan daha alevli bir şekilde ranking forumlarında tartışılıyor..

Ayrıca zeronun videosunu indirdim ve o da benim söylediğim saniyeleri kaydetmiş ve benim söylediklerimi videoyu editleyerek kanıtlamış...

Umarım birisi bu pot olayına bi açıklama getirir

[ Mesaj 10 Şubat 2006, Cuma - 15:21 tarihinde, _catastrope_ tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Önce tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim açıkcası kesmek çok zor olmadı bende anlamadım kendimi övmüyorum bende f9 u abartırdım gözümde ama öle olmadıını anladım..
aynı anda pot içme meselesine gelince arkadaşlar bu videoyuda direk kendim çektim aynı zamanda pot içiyosun diyen arkadaşlar için direk skill barıma ve aynı anda pot içiyomuşum ya hp ve mana pot balancuklarıda karışıyomuş aha buyrun da aynısı..
sadece skill bara ve baloncuklara bakın 0000 ın editledii videonun aynısı daha da bişiy demiyorum..

http://rapidshare.de/files/12921775/n00bZero.wmv.html
Sosyal ağlarda paylaş

F9Devil ile kapıstıgın ve aldıgın dogru ancak kullandıgın program gusel aynı anda hp ve mana pot kullanıosun gorundugu kadarıyla forumu da okudum f9 2k buff scroll ve 400ac cektıgını soluo ve abbysden dusen 1440 hp pot kullandıgını eee eger boleyse ne kadar adıl bı dovus oldugu tartısılır !!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...