Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maymundan Gelmisiz :)

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

said:
arcane, 02 Şubat 2003 15:20 tarihinde demiş ki:
"silin o goril i" diyesim geldi

ahhaahah aynen bu çağrışım yaptı başlığı görür görmez..

nukbasliklikiz'a sormak lazım aslında..

bi espri vardı tipler hayvanat bahçesinden geliyolardı ''maymundan geldik'' diyolardı öyk..![hline]all i want to do is live..
Sosyal ağlarda paylaş

sanki yoldan cikmisliktan dolayi bu evrim seysileri ortaya cikiyo gibime geliyor

bu durumda,yasam suyun icinde molekullerin "tesadufen" yanyana gelmesiyle meydana geldi ha
vay be!
o zaman benim alpha centauri ye gitme olasiligim=yasmain suyun icinde tesadufi olarka ortaya cikma ihtimali[hline]GeeM, 01 Şubat 2003 14:18 tarihinde demiş ki:
Vay be
7 saat gelecekten gelmiş bir mesaj
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim ben onu bunu bilmem. Muz yiyomusunuz ?yiyosunuz e daha ne ozaman, hadi bakalım konu kapanmıştır daılın[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

euhauheu
komiklik bir yana
ben harbi merak ediyorum
Biolojisi iyi olan biri çıkıpda bana şu insan ve Maymun arasındaki GEN FARKLILIĞI nı Ve MUTASYON geçirmeyi TAM OLARAK anlatabilirmi? :)

Kromozom farkları
Gen Farklılıkları
ve Mutasyon geçirmede herşeyin aynı değil,bir çok farklılıkla olduğunu felam :)

Darwinizim Teorisi Göçtü... :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Findovz?Yeah!it Sux!Linux Rule...
Sosyal ağlarda paylaş

Bizlerde maymunlar gibi muzu cok sevıyoruz nedeni ise soyumuz maymun saka bır yana bır biyojoli kitabinda bu maymundan geldıgımızı acılıyor
ınsanlar cogalmaları esnasında boyları 1 metre nin altındaymıs daha sonra yiyecekler ve iciceklerden dolayi uzamaya baslamıslar ve 2 metreye cıkmıs 3. seferınde ınsanlar yıne ufalmaya baslamıs bu hale geldıgı acıklanıyor.[hline]†PePeLeK SeVeR†
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BladeSinger, 03 Şubat 2003 00:54 tarihinde demiş ki:
zaten maymunların muza öyle büyük düşkünlükleri yoktur..
birazcık klasikleşmiş bir şey o
rengi sadece ilgilerini çeker..[hline]Make The Sadness Go Away..

Aslında maymunlar daha çok tahta kurusu yer( termiteda sanırım tahta kurusu o oluyodu) Aynı zamanda kıçlarınıda yaprakla siler. bunlardan hangisini yapıyosunuz :p[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Olsun önemli olan senin neyle sildiğin eheh Tuvalet kağıdıyla siliyomusun silmiyosun? Tamam olay kapanmıştır :p[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...