Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

clan bayrağı koyma hakkında yardım lütfen

Devianne

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar Clan ve alli.hakkında fazla bişey bilmiyorum lvl5 clan ı kurdum ama bayrağı koyamadım :) clan menüsünde bi buton olması lazım ama hangisi bilen varsa bi yardım etsin bide clan hll hakkında yardım istiycektim nasıl alabiliriz.bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim..
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar hocam clan crest diye bi button olcak clan bolumunde ona tiklayinca sana koyacagin resmin boyutlarini falan soyluyor neyse onun istedigi formattaki resmi lineage2 klasorunun icindeki clan crest e koycan

daha sonra koydugun bu resmin ismini oyundaki set crest e yazacan . orn: D:/lineageII/crest/resim.bmp

bu kadar olmasi lazim

[ Mesaj 05 Şubat 2006, Pazar - 16:41 tarihinde, kopekolduren tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm o kadarınını bılmıyorum ama clan lvl5 olması lazım ally kurması ıcın bı ally e sokmak ıcın lvl3 veya 4 gerekıyor zannedersem lvl4

/allyınvıte
/createally

gıbı komutları deneyın ^^ belkı ally kurmada yardımcı daha fazla bılgı ıcın bı kac gun beklemen lazım hafta sonu anca l2 oynayabılırım oyundakı arkadaslara sorarım ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...