Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

king xd (cypher)

LioNHearT545

Öne çıkan mesajlar

Gerçek hayatta kral olmuyorsunuz arkadaşlar.Bırakın propaganda yapmayı.Cypher halkı kimi layık görürse seçsin.Yok bu böyle yok bu şöyle,yok bu adam geçen seferki iktidarında halkı açlığa ve yoksulluğa sürükledi buna oy vermeyin,gibisinden polemikler yapmayalım lütfen.

[ Mesaj 04 Şubat 2006, Cumartesi - 23:44 tarihinde, 256 tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

allahım ya burası reklam yeri mi banane kim aday kim kral olursa olsun sayk0 dual rol wersn oyumu kullanam ben hiç bi zaman bana yararı olmayan birine oyumu kullanmam sayk0(ufuk) kadar kendini beğenmiş biri yok !!!!!! izmir kadar ii bi kral war mıydı sölesenize size ne zararı oldu adam ciwciwlere para dğıtmaktan oyun oynayamıodu.Kral seçilcekse oyunu gerektiği gibi oynamalı ben izmiri takdir ediyorum umarım izmir adaylığını koyar we kral seçilir
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini beğenmiş denilmez ona adam o kadar kendini oyuna verdiki dakikasıyla 48639864 tane pm geliyodu pm ini açması halinde ayrıca o profesyonel oyuncu serverda humanları sayko taşıyor bütün orc arkadaşlarıda orc olması için ısrar ediyor ona kralığa yakışıcak tek isim şu an izmir hakkında konuşturma beni şimdi gerçekler açığa çıkarsa fena olur...
Sosyal ağlarda paylaş

bu senin görüşün ama humanları taşıor diye söylemek yanlış.O kendini serverda bir b.k(sorry)zannedenlerden biri bu adamın yalakası olmayın size para mı werdi ne yaptı bilmiorum eğer para werdiyse bende wereym benim için yalakalık yap reklamımı yap sayk0 zaten anca böyle kendi reklamını yapabilir!
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini server ında bir b.k mu ? yuh brc clana gelmek için yaptıgın yalakalıklarıda biliyoruz biz ayrıca sayko beni tanımıyor ve bu olayı bilmiyor bile ben sadece sizlerden yardım istedim o humanları taşıyor server da 0di`nin .. ... kişerin karşısında durabilen tek warrior bu ayrıca bunuda sen bilmiyor olabilirsin ayrıca senide tanıyoruz beceriksizin tekisin...
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkımda Çok şey yazılmış En iyisi Cevap Yazmak insanlar Yanlış düşünmesin.

Brc_Gondor Hakkımda çok şey yazmış önce onlara cevap vereyim.

1. Brc_Gondor"u Clanıma Aldıgımda Hack yemiş Kimse Yüzüne bakmıyan bi adamdı Çıplak hali ile clanıma aldım Çünki Server"da Eski Oyuncu Kendisi tanıyordum.

2. Brc_Gondor"u Clanda Attım Birini clana aldım Adama direk küfür etti sanırım sorunu varmış beni ilgilendirmez bu Clanda kesin kural var Küfür eden gider

Kral Olup olmamak hiç umrumda değil sadece Pk yapıyorum Arkadaşlarımla Clanım var yabancı kimse yok Kafamda Rahat Brc_Gondor"u Clandan atmasaydım Buraya Sanırım Kral Sayk0 olsun diye Konu açan o Olurdu ;)

Eğer Clandan atmasaydım
Sosyal ağlarda paylaş

beyler cok güsel konusuyosunuz ama isin bi degişik şekli var sayk0 bende severim ne yönden adamın kullanma ve itemleri yönünden...adam güsel bir çarı var ama cz de adını resmen batırıyo :) ben sahsen cz de arkama 1 de buffer 2 heal alıpda dolasmam ... sayko hep öyle dolasıyo sadece bunu söylüyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

sayko 1 keresinde biz pelerin alırken c3 de geldi oda 2 warior yatmıstık biz.. rez gelip kaldırdı tabi saykolar izin verdi de rez gelip kaldırdı sonra adamların hakkı olup bizim bosaltmamız gerektigini duydum ve bizim clanı dısarıya cıkartmaya calıstım.. tabi cıkardımda clanımı...
adam bana tek lafı tşk etti :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...