Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni moda town bomb a ks...

AeneisF

Öne çıkan mesajlar

Ares de Yeni moda akımı olmuş insanlarda..Zorla Tank yaptığımız bi tankla bi kaç gün güzel TB yaptık..Sonra bizi gören Ob nin arkasında beklemeye başlıyo...Ve verilen emeklere yazık oluyo biz Ob girerken %5 kaybetmeyi göze alıyoruz bazı densizlerde bize Ks yapıyor...Umarım yakında bu moda biterr de bizde işimizi yaparız..
Sosyal ağlarda paylaş

Tower bug die bir moda da başladı 45+ bir noobu tam ortada yatırıorlar al sana bug cypherda humanlar çok yapıor ok e basmaktan korkuyosun =)

Geçen beramusta orclar yapmıştı asasinim bende tek başıma girdim ve 500 np alıp çıktım Çok zevkliydi =))
Sosyal ağlarda paylaş

aynen arkadaşım bizede çok ks oluyo ama genelde ben tank oluyorum bu ara tower lar çok az demage vuruyo bana 250-350 arsı vuruyo bana paper mageyim ben 3757 hp var 62 lvl :) statımı hiç hp ye vermedim temiz hp ... itemlerimi göremk isteyen olursa foto eklerim ..

saygılar...

Ben kesinlikle gormek isterim ... Mage kasmayı duşunuyorum hp n super hedefim senin itemlerin olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya town bomb modsıdır gidiyor karuslarda humanlarda birbirlerine town bomb yapıor biz spot basıp kıçımızı yırtalım 200 np 300 np kasacas die buf biter towna buf almaya gideris bombb lord mozart bomb hurricane nedir bu ya :(((
suyunu kaçırdılar artk azaltın şı town bombları
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...