Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ihhhı Oyunu bırakıyorum herkesi çoooook seviyorum xD AltaTurk

nocom

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar nisan ayından beridir bu oyunu oynuyorum. Bir arkadaşımın sayesinde bu oyuna başladım we başka bir arkadaşımın sayesinde bu oyunu bırakıyorum. Geçirdiğim 9 ay boyunca çok eğlendim, çok mutlu oldum. Bir kaç kezde üzüldüm. Ama herşeyi dolu dolu yaşadığıma inanıyorum we bir yerde bırakmak istiyorum artık. We şunun farkına wardım ki sonu bizim elimizde olmayan bir oyun dünyasının içindeyiz. Artık bırakmanın zamanı geldiğini düşünüyorum. Çok sevdiğim, müptelası olduğum bu oyun yüzünden hayatımdan bazı şeyleri cıkartmak zorunda kaldım. Kız arkadaşımı, sosyal yaşantımı, arkadaşlarımı vs ... Pişmanmıyım ? Hayır asla.
We arkadaşımla beraber hayatımızda yeni bir sayfa açmak için ankaradan ayrılıp başka bir şehre yerleşmeyi ve temmuz ayına kadar aklımıza ne gelirse onu yapmaya karar werdik. Tabiki artık hayatımda KE olmıyacagı gibi nette olmıycak. Yani sanal dünya yok artık. Oyunda unutamıyacağım arkadaşlarım oldu. Onlara buradan teşekkür etmek isterim. Mucki,Lordwawe,Tr_Ulu_MEmo,Onur,Can*2,ADAŞ,Gökhan abi,Gökhan,Yusuf,Gs_Bozi,airicut,tolga,wilkenson,zobi vs. isimlerin coğunu hatırlayamıyorum ama olsun affederler sanırm xD
Oyuna ilk başladığım zaman Türklerin neden sevilmediğini anlamamıştım. Bardishim silinene kadar. İtem üretmeden,hacten bahsediyorlardı fakat bişi anlamıyordum. Trade yapma, düpe item kullanma falan. Bunlar çok uzak şeylerdi bana ama sonra herşeyin ne oldugun çok iyi öğrendim.
Gm in edit çar yaptığını,item satıldıgını vs ... Ve ytl nin $ ın kimde ise güçlü çar onda olacağını anladım. Ben buraya kadar geldim we bundan sonrası beni zorlar diye düşünüyorum. +8 raptor,3 parça +6 şel, +6 chitin, +7 chitin we +9 str set. Ben bu kadarını yapabildim. Daha fazlası olurmuydu ? Elbetteki olurdu ama asla full set, full takıların yapılacagını legal olarak sanmıyorum.
Artık hayatımda yeni bir sayfa war. Tek düşüncem bu hayatın tadını cıkartmak. Ünlü bir ailenin şımarık bir çocuğu olmaktansa, arkadaşımla beraber sefil ama mutlu olmayı tercih ederim ki bunu yapıyorum. Lafı cokta fazla uzatmak istemiyorum. Herkese tşk ediyorum we belki küçük bir ihtimalde olsa temmuz ayında geri dönebilirim ama temmuza kadar kesinlikle hyr. Çarımı yada itemlerimi satmayı düşünmüyorum. Onlar AltaTurkundur we oyle kalacaktır.
Herkesi çok ama çok öpüyorum. Sağlıcakla kalın. yours ....

AltaTurk

mucuxxxxx[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 58k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

altaturk kardesim cok hizli karar verme cok uzulursun senin yasadiklarinin aynisini bende yasadim sonunda karar verdimki artik baska yerlerde yasamaliyim.bi gazla bulgaristanda okumaya karar verdim hersey yolunda gitti su anda bulgaristandayim oyunla alakam kesildi arada bi burdan takip ediyorum.ama tek kelime ederim cafemde arkadaslarimda oturup masamda kahvem sigaram onumde karakterim ve pk yaparim bu tad baska hic biseyde yok sana yemin edebilirim.ailem arkadaslarim cafemdeki bana tahsis edilmis makinama kadar herseyimi ozledim.o kadar kotu durumdayimki diyorum bazen artik cikip gideyim goreyim onlari ama mumkun deil.sakin acele karar verme.tartinin bi kismina knight i ve aileni koy diger kismina herkesten uzak olarak sadece arkadaslarini koy :D ehuehe[signature][hline]He is uNexpected...
Sosyal ağlarda paylaş

alaturka sende benim gibi birakiyosun he bence en iyisini yapiyosunn bende birakiyorum carim satilirsa temelli birakcam burdan sana tek bise dicem oynu bıraktında hayatın cok guzel olcak ben oynamiyorum 3 haftadır sadece 2 gunde 1 saat felan giriyorum ve kız arkımla bulsuyorum cinemaya gidiyorum para harcıyorum sagda solda eski arklarımla makara kukara yapiyorum ke siz hayat bence super ke bir bagimlilik aynı bir uyusturucu gibii

alaturkacım real hayatta basarılar saygılar[signature][hline]karakter: paper mage
level:63
ırk: org:)
np:168 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM satin almak isteyen ler [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 06 Ocak 2006 03:32 tarihinde demiş ki:
ani karar hayırlısı olsun itemlerini ve charını satmamanada sevindim el emeği olduğu burdan belli
laa hacıı biz satiyoz el emegi deilmi bizimkilerr[signature][hline]karakter: paper mage
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM satin almak isteyen ler [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 06 Ocak 2006 03:39 tarihinde demiş ki:
said:
Ojeee, 06 Ocak 2006 03:35 tarihinde demiş ki:
laa hacıı biz satiyoz el emegi deilmi bizimkilerr

hacı sen charını satın aldın 1 lvlden başlayıp kasmadın :S ( gerçi kendi charını verdin sonuçta ama ) neyse salla hafız :horace:

eheheh :)) lol hacı 62 aldik 63 kastıkk :)) eskiden pristide ne kastım 2 ay moradonda takılmıstımm piana felan bilmiyodmmm ahahahahaha cok komikti ozamanlar :))[signature][hline]karakter: paper mage
Clan justice

Sosyal ağlarda paylaş

Valla iyi yaparsın Alta kardeş, ama çok zor bırakması bırakamayacaksın... Dünkü bobert olayı beni o kadar sinirlendirdi ki büyük heyecanla kastığım 70 hayalinden çok soğudum ve doğal olarak oyundan da. Görün bakın buraya yazıyorum. Ben 67 iken 61 olan bobert benden önce 70 olacak. Çirkeflik adam kayırma, gerizekalı ve IQ düzeyi yerlerde sürünen ahlaksız küfürbaz şerefsiz insanların olduğu her türlü hilenin olduğu bu salak oyuna nerden bulaştım bilmem... Hay allahım ya....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 69
NP: 175xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu bırakan bırakana. Bütün iyi oynayanlar bıraktı. Sağlam adamlar vardı eskiden tanıdığım. Hepsi Türk ve kaliteli insanlardı. Onlarda o kadar bıktı ki yapılanlardan kaldıramadılar bıraktılar. Bu oynayanların arasında Yr. Doç. arkadaşlarım bile vardı ama bir yere kadar sabredebildiler.
Güzel bir oyunun bu kadar rezil edilmesi yazık valla.
Neyse sana kolay gelsin ama bence bir süre charını beklet elinde, belki geri dönme istersin.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyin hayırlısı tabiki. hepinize çok tşk ediyorum.
Not : 65 olmadan msne gelmez batu döverim xD[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 58k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Basımdan geçen olayı anlatim 3 hafta önce ßir gece bu Yine upragede yaptım battım bu oyunun a.k diyerekten tüm eşyalarımı çöpe attım gece cok mutluydum yatmıstım ve sabah uyandıgımda anladımki bırakamıyorum 0dan basladım:([signature][hline]Fuck Off Knight :@
Sosyal ağlarda paylaş

ALLAH a emanet ol yolun acık olsun temmuzda görüşmek üzere(1 ihtimal) K.İ.B saglıcakla kal seni unutmayacagım altatürk cz de hep seni arıcam:D[signature][hline]_YA OLUCAK YADA BIRAKICAĞIM_

[Bu mesaj FC_XX_TR tarafından 06 Ocak 2006 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah bırakırsın.
ben UO gibi bir oyunu bıraktım bunuda bırakabilirim hemde çok rahat (ama zamanı var benim için)
günün 10 saati bilg. başında olmak zorunda olduğum için bırak(a)mıyorum.[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

Altatürk gibi biri bu oyunu zor bırakır yine dönüp dolaşıp gelirsin..ama bırakırsan senin adına sevinirim bu oyun kan emiyor sigara,alkol gibi bu oyunda bagımlılık yapıyor.[signature][hline]žS£XSİBİSİž
Server:Ares
job:PaladiN
ırk:ELMoRaD
lvl:6x
Np:48XXX
Clan:TheChampionS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...