Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cyphere edit charlar mı geldı ??

KROM

Öne çıkan mesajlar

valla dun aksam lag yuzunden kafayı sıyırmısken bı baktım hıc gormedıgım nıcklı kısıler cz de kıtır kıtır adam kesıorlar. belkı banlıdır felan acılmıstır dıe dusundum ama yınede burada bı bılen vardı dıe sorayım gercekten cyphere edıt charlar mı geldı yıne ? eger geldı ıse vay halımıze ha bırde bı yerde daggersexy edıt char dıe okumustum bılen varsa solesın plss 10 kısı yatıramadık ta :P ama ıyı combo cekıo hll olsun eger buraya takılıorsa benı az kesmedı :)[signature][hline]Dovie'andi se tovya sagain!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

siz halen cyhper diyosunuz arkadaslar cyhper önceden cok edit çar vardı ama artık bırakmadılar hepsini banladılar...
daggersexy ise O edit çardır.O çarın sahibide cyhper'da item satıyo çar satıyo benim arkadaslar gidip konusmuslar 60 ıwı master açık deyil itemsiz 200$ satıyo adam vs vs itemler...
diyecegim O Ki daggersexy banlandı banlandıgı gibi 20 dk sonra da banı açıldı o çar 1 günde O ıwı aldı Yani edit...
ama en cok sevindigim nokta koxp makro yok cz de bayagı bi zevk alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenjuro, 04 Ocak 2006 10:39 tarihinde demiş ki:
Militan_44 aga ıwı nedemek ?

lewel(yanlış blmiyosam:horace:)[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human

[Bu mesaj Ji_Ber tarafından 04 Ocak 2006 10:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenjuro, 04 Ocak 2006 10:25 tarihinde demiş ki:
sen o daggersexy nin ark ımısın fake account :hrr:

BANA MI DEDIN ? EGER BANA DEDIYSEN BEN SADECE ONU CZ DE GORDUM. VE BU OYUNDA REAL OLARAK TANISIK OLDUGUM 2 KISI VAR ONLARDA EV ARKADASLARIM.[signature][hline]Dovie'andi se tovya sagain!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MiLiTaN_44, 04 Ocak 2006 10:37 tarihinde demiş ki:
siz halen cyhper diyosunuz arkadaslar cyhper önceden cok edit çar vardı ama artık bırakmadılar hepsini banladılar...
daggersexy ise O edit çardır.O çarın sahibide cyhper'da item satıyo çar satıyo benim arkadaslar gidip konusmuslar 60 ıwı master açık deyil itemsiz 200$ satıyo adam vs vs itemler...
diyecegim O Ki daggersexy banlandı banlandıgı gibi 20 dk sonra da banı açıldı o çar 1 günde O ıwı aldı Yani edit...
ama en cok sevindigim nokta koxp makro yok cz de bayagı bi zevk alıyorum.

Söz hakkımı Kullanıyorum:

item sattığım doğru halen de satıyorum ihtiyacı olan varsa.

Yanlız benim sattığım itemler öle +3 +4 filan değil drop sonucu düşen ve dupe olmayan legal itemler. Edit çar satma lafı ise yanlış... Doğrusu ise KOSP la kasılmış çar diyelim.... Istanbulda netcafe işletiyorum... Kendi cafemde paralı KOSP kullanarak çar kasıyorum 1 hafta da filan geceleri açık bırakırsam 60 lvl çar yapıyorum daha doğrusu yapıyordum... Görevlerini Yapmıyorum doğal olarak master olamaz. Bıraktım artık çar yapmayı... Çok fazla demogoji oldu bu konuda. Edit çar hakkında sölemek istediğim kısa bir şey var. Edit çar DATA hack yaparak oluşan bir uygulama. Edit olan bir çarda Full 255 olur Karakter puanları ki ben bu yöntemi kullanmıyorum. Programcılıkla uğraşan arklar bilir edit çar yapabilmek için DATA lara girmek lazım...

Beni CZ de gören yada 1vs1 e giren bazı dostlar damage almadığımı söleyip edit olduğumu iddaa ediyolar.

Bayan asasinim (neden bayan asasin karizma olsun diye) bayan asasin 10 dex düşük başlar bilen bilir buna ragmen üzerimdeki itemler full olunca defans 1024 oluyo scroll la..

Dolayısıyla elinizde sağlam bi item yoksa bana spike 600 felan vurursunuz ancak DaggerDefense kafalık ve Iron Necklace takarsam onuda vuramazsınız..

Iyı kombo yapmaya gelince elimden geldiğince işte kimse açıklamaz ama bu forumda ben bazı ark'lara özelden anlatmaya çalıştım...

Banlanıp ta banımın açılmasına gelince...

GM benim CZ de KOSP kullandığımı ve Edit olduğumu haykırmış arkamdan. Banlanma sebebimin bu olduğunu yan makinadan gördüm Dc olur olmaz....

Bunun üzerine Karakterimin DATA larının geriye dönük olrak incelenmesini direk K2Network e yazdım...

Ingilizce olarak yazdığım bu maile direk KolAdmin (GameMaster lerin üstü) den cevap geldi. Premium olmamın ve bu oyuna başladığım ilk günden beri Premium olarak kalmamın bana gelen cevabı hızlandırdığına inanıyorum... Beramustada 62 lvl çarım vardı o zamanlar KOSP ta yoktu hatırlayan olur belki SheDeviL nickli... Hacklendi :(

daggersexy nin bu kadar ön plana geçmesi ise:

Banlandığım günün 25 Aralık olması (Hıristiyan Aleminde Kutsal Sayılması) ve DATA larımda ve üzerimde her hangi bir illlegal durum (dupe item) olmaması banımın kısa sürede açılmasına sebeb oldu. KO tarihinde en cabuk açılan BAN olması ile de daggersexy çok dikkat çekti... Yabancı forumlarda bile konuşulur oldu...

Bana yapılan bu jest bi nevi Yeni Yıl Hediyesi idi...

Oyunu hala severek oynuyorum...
Oynamayada devam edicem...

Uzun bir metin oldu bu yüzden bana vakit ayırdığınız için Teşekkür Ederim...
Tüm forum kullanıcılarına Saygılarımla...

Oyunda veya burda dileyen dilediği gibi özel mesaj atabilir...
Oyundan da beni bilen bilir Yaşım (37) itibari ile argoyu pek sevmiyorum. Seviyeli yazılan her mesaja gücüm yettiğince (oyunda bi anda 35 PM birden geliyo) cevap yazarım....
aga ally clan pls olsa bile :)

[signature][hline]Nick: daggersexy
LvL: 68 %5x
NP : 2xx xxx
Race: Kasar Hood
Nation: Female EL Morad
Server: Cypher
Clan: KiSS

[Bu mesaj daggersexy tarafından 05 Ocak 2006 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

daggersexy...
1... 25 Aralıkta değil 23 Aralıkta banlandın biliyorum çünkü aynı gün bende banlandım...ve seni değil "daggersexy and friends sonsuza dek banlandın" diye bir cümle kurdu...burda friends dediği arkadaşlarının olayla alakası mechuldür..
2... Oyuna başladığından beri premium olmanla konunun alakası yok bende de Gold oyuna başladığımdan beri var,sık sık k.cash alırım ve banlandığım günden önceki gün 2000 cash almıştım hatta,
3... Sana 20 dk da cevap veren K2Network bana 10 gün sonra cevap yolladı...

cevap verebileceksen buyur lütfen.....ziraa açıklamaların pek tatmin edici değil...[signature][hline]Knight OFFline artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

areste bende banlandım benle 2 kişi daha banlandı karı koca aradan 1 saat gecmedi banı açıltı hepimizin ban sebebi dupe idi 9999 ban yemiştik onlarınki 1 saat içinde açıldı benimkisi 1 ayda turkishtown clanında bir elemandan item almıştım dupe cıktı :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 05 Ocak 2006 16:59 tarihinde demiş ki:
areste bende banlandım benle 2 kişi daha banlandı karı koca aradan 1 saat gecmedi banı açıltı hepimizin ban sebebi dupe idi 9999 ban yemiştik onlarınki 1 saat içinde açıldı benimkisi 1 ayda turkishtown clanında bir elemandan item almıştım dupe cıktı :)

nasıl açıyolar bide bana anlatsanız yolunu ????[signature][hline]Knight OFFline artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nogay, 05 Ocak 2006 16:16 tarihinde demiş ki:
daggersexy...
1... 25 Aralıkta değil 23 Aralıkta banlandın biliyorum çünkü aynı gün bende banlandım...ve seni değil "daggersexy and friends sonsuza dek banlandın" diye bir cümle kurdu...burda friends dediği arkadaşlarının olayla alakası mechuldür..
2... Oyuna başladığından beri premium olmanla konunun alakası yok bende de Gold oyuna başladığımdan beri var,sık sık k.cash alırım ve banlandığım günden önceki gün 2000 cash almıştım hatta,
3... Sana 20 dk da cevap veren K2Network bana 10 gün sonra cevap yolladı...

cevap verebileceksen buyur lütfen.....ziraa açıklamaların pek tatmin edici değil...

Cevap veremiyecek bişi yokki ben birilerine yada sana bişi ispat etmek için yazmadım bunaları...

Sadece cevap hakkımı kulllandım... Ve içimden gelenleri ve olayları yazdım :)

Kimseyi tatmin etmek istediğim yada mecburiyetim de yok zaten...

Özür Dilerim ama karşımda tatmin edilmesi gereken bir Otorite deYOK!

Sana öle muamele etmişler bana böle... Ne diyem ki bunda acayip olan nedir. ?_? anlayamadım. Beramusta 62 LVL çarım gitti ne olduğunu bile çözemedim 4 aydır cevap gelmedi.

Benden başka Arkadaşım yok banlanan zira o sırada partide bile değildim. GM ye öle Türkçe metin vermişler O da kopyala yapıştır yapmıştır herhalde..

Zira siz benim anlattıklarımdan bişiler çıkarmaya çalışıyosanız uğraşmayın altında her hangi bir ard niyet yok sonuçta bu bir oyun olmak tan ileri gidemez benim için. Bir oyun içinde insanları kırmaya hç niyetim yok....

Oyun Oynanmak içindir Hile Yapanda Hileye Maruz Kalanda Olacaktır. Online Oynanan bir Oyunda üstelik bedava oynanan bir oyunda milyon dolarlık güvenlik beklemiyosunuz herhalde.

Al işte bak bugünde tüm bankalardaki coinsleri silmişler. Insanlar K.Cash alıp scroll yada trina satıp coins yapıyor adamlar bi anda hepsini silebilior. Bumudur adelet yada oyun denen bu yaşamda adalet aranmalımıdır. Tartışılır....

Ben artık öle fazla harcama yapmıyorum bu oyn için. Gold değil Bronz bile alırken düşünüyorum artık. Çok dürüst bir oyun değil bu. Ne zaman ban yiyeceğini Yada ne zaman Hackleneceğini kestirmek imkansız.

Sizdende Ricam Kırıcı olmadan bana dilediğinizi yazın....

Dilim döndükçe anlatayım....

Hatırlatma

Beni 24 Aralıkta Banlayan GM >>>> Banımı 25 Aralıkta açan KolAdmin dir.

GM ile KE resmi forum sitesinde 4 saate yakın tartıştık ve sonunda ikna oldu. Ama banımı o açmadı. Hala arkamdan banlayacağını sölüyomuş. Banada artık güvendesin diyor..

Ne yapacaklarını anlamış değilim.

Tekrar hatırlatayım Hayatta Benden Değerli Hiçbirşey Yoktur....

Sana öle Bana Böle Muamele derken neyi kast ettiğini de anlamış değilim... :S[signature][hline]Nick: daggersexy
Sosyal ağlarda paylaş

S.a Beyler daggersexy cok yakından tanırım ama o benii tanımas şu cekilll cevab vereyimm şu an her zörvurda karekterim vardırr,,, 3 ay hapisde yani nezaretede kaldımm kıredi kartı yüzünden ama yılmadımm oyuna daha cok bağlandımm nedenn ben de oyunda gm olmak isterdim... şu an karşınısa türk gm olarakk cıktımm devam da edeceğimmm herkese k.i.b

[Bu mesaj selcuk tarafından 06 Ocak 2006 13:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj selcuk tarafından 06 Ocak 2006 13:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bir ara ban yedimm ama kercek hayatda ban yedimm 3 AY OYUNDAN usak durdumm ama bu sürece yenii dalkalar buldumm oyun hakınddaa ve bu da beni burayakadar taşıdı daha da devamm edeceğimmm

[Bu mesaj selcuk tarafından 06 Ocak 2006 13:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Daggersexy Banned][/spo]

Daggersexy;

İyiniyetli olarak birşeyler yazıyorsun iyi gizel ama birilerini inandırıp inandırmamak sana kalmış tabi o benide ilgilendirmez,
ayrıca KO sana 20 dk da bana 10 günde niye cevap yazıyor buda sorun değil.
Sana sorulan esas soru SEN EDIT CHAR mısın ?
bunun aksini ispat etmek veya etmemek sana kalmış,
haa dersinki salla bana ne derse desin millet keyfin bilir.
Ama banlanıp hemen banın açılması senin GM ile bağlantın olduğu şüphesini herkesde uyandırıyor.
Resimde görüleceği üzere adam seni edit char olman ve 3.parti prog.kullandığınız için banlıyor!!!. ve hemen açılıyor... millet 30 gün bekliyor??
Buna cevap vermen yeterli...ha dediğim gibi verirsin vermezsin o seni bağlar...
Bu arada hala banlandığın tarihi yanlış yazıyorsun ilk mesajında 25 Aralık dedin, son mesajda 24 Aralık demişsin e artık bu mesaja yazacağın cevapta 23 Aralık olur o :D[signature][hline]Knight OFFline artık :D

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel işte böle tartışmaya konuşmaya can kurban...

Tarihler tam olarak hatırlamıyorum karışmış olabilir...
Benim mail kutumda 24 Aralıkta banlandım gibi hatırlıyorum yazdığım mailden dolayı...

Açılmasıda bana gelen 25 Aralık tarihli maile dayanarak öle yazmıştım...

Neyse banlandım ve banım açıldı.. Ben hariç maşaallah her kes SS çekmiş benim ban la alakalı... Sevenimmi cok Sevmeyenimmi bunu düşükmek lazım :P

Dedim ya beni banlayan GM türk değil sanırım. KO forumda konuştuğum kadarı ile yabancı olduğunu sanıyorum...

Her hangi bir GM lede tanışmışlığım yok...
GM lik için talebim oldu ama cevap alamadım...
Yani benim banım GM tarafından açılmadı...
Editle uğraşsam KOSP la uğraşmaz direk 70 olurdum herhalde...
Kosp a takıldım lvl kasayım diye ban yedim onuda bıraktım artık kasmıyorum Sırf CZ yapıyorum....

itemde satmıyorum artık sırf zevkine bi clan kurdum onuda dağıtıcam yakında. Yakın zaman da ne olur bilmiyom ama belki daggersexy i de satarım bi alıcı bulursam talebi olan varsa yazsın plss [email protected]

itemlerim dual RE +1, amulet of dex +1 ve iron necklace, dual ROL, iron belt bunlar +0 Sheller +7 ve +8 karışık bide dual shard +8...

Karakter puanlarım ise DEX = 253 HP = 94
bir LVL daha kasabilirsem 255 DEX olucam.
AttackPower = wolf le birlikte 1900 oluyo bayan karakter olmasam daha fazla olurdu sanırım.

selcuk kardeş dediğin gibi seni tanımıyorum galiba ama tanışmak istersen sen de yaz bana...

Kalın sağlıcakla...[signature][hline]Nick: daggersexy
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...