Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Oynayanlar Karne Notlarınız Neler:)

ofs

Öne çıkan mesajlar

said:
Bjork, 06 Ocak 2006 11:50 tarihinde demiş ki:
Lise 2 deyken...
Şimdi üni. deyim :)
6 tane " 1 "
5 tane " 0 " wardı...
Kalan 2 ders beden ve müzik.. :D
Beden " 4 " müzik " 5 "..
Müziğinde " 5 " olmasının sebebi baterist olmamdır... :D

lol... :D

*! Eski Günler Aklına Gelir, Kopar :D *

aaaahhh ahh bateri dedin de ko ya bşlamadan önce gitar çalardım ne güzel günlerdi onlar :( grup bile kuracaktım öhüğğğğ :(

günde 8 saat ko oynamama rağmen sadece 1 bülbül :D[signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Schzophrenia
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x
Sosyal ağlarda paylaş

sınavlarda knight tan sorular çıksa ne çok sevinirsiniz dimi valla bütün dersleriniz 5 olur :) bence knight artık okullarda ders olarak verilmesi lazım:D:D(ortalama yükseltme dersi gibi bişey :P)[signature][hline]----1_VS_1 ----
----61 LVL ----
----136K NP----
---- Orc ----
---- Ares ----
Sosyal ağlarda paylaş

okul biteli yıllar oluyor
ama sosyal bilgilerden kaldım kesin bu sene :)
Bilgi edinme ve kendini geliştirmeden de kalacağımdan eminim :)
KO ya başlayalı Kimyam bozuldu, fiziğim giderek bozuluyor, biolojim baştan beri öyle, bozulmaya devam ediyor
bakalım nereye kadar :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ahh ahh nerde bizim zamanımızda KO atari salonlarına kaçardık sahile kaçardık zamanım win3.1 lerle geçerdi zamani çoçukları çok şansılar bu konuda ama değerini bilmiyorlar.Yiğenim 10 sayıfı var KO da oynamıyor!Kardeşimden haber alamıyorum ortalıkta yok ondada okadar sayıf varsa vayy halimize ağlasammı gülsemmi bilemiyorum :)[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.

İlk göz ağrım pamiri 62 kasıyom :Pp
"Ne warrior ne Rog. Ne Priest
Gönül İlk'i ister.."
Sosyal ağlarda paylaş

bende valla deli gibi oynuyorum lise son oldum fen lisesindeyim ve 4.80 ortalama geldi TAKDİR aldım :D sadece fizik ve mat. 4
Benim özelligim Koyu bıraktıgımda notlar dusuyo nasıl iş annamadım valla fizik ve mat. 2. yazılıdan 3x almıştım :D

KO RULEZZ[signature][hline]Artık oynamıyacagım bu oyunu zaten Oss vardı bu sene son olaylarda (sifreler buglar ) iyicene tuzu biberi oldu. Arada sırada takılacam buraya...
Sosyal ağlarda paylaş

richy
---------
7 tane 1
2 tane 0
---------
dewamsizlik = 12 gün
------------
BIRAZDAN annem debuff atacak babam da Scream lütfen biri cure atip TP lesin beni....[signature][hline]nick:richy
server:Ares
clan:Owned_By
np:LVL kasiom np yoq
nation:orc
job:berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

hiç sormasaydın keşke.2 tane 1 war.Ayrıca babamla annaşmıştım okul başında zayıf gelirse al pc yi naaparsan yap die.Ve zayıf geldi hemde 2 tane.Babam da pc yi kaldırıcaaını ya da sadece kendisinin kullanacaını söölemişti.Yane bu akşama kdr pc bende.Babam gelince belli bi süreliine k.o ve patiye veda ediçem sanırım.(ama ceza başlangıcı belli deil) :D[signature][hline]NedeN Ki?
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk defa bu kadar kötü
türkçe 4
matematik 2
fen bilgisi 2
vatandaşlık 5
ink tarihi and atatürkçülük 4
ingilizce 3
din 4
resim 4
müzik 2
beden 5
iş eğitimi 3
trafik 5
bilgisayar 4
ühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü[signature][hline]Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...