Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şahan

Daniel

Öne çıkan mesajlar

Kendisi bir Sabanci Uni. alt kültürü olmus durumdadir. Okulumuza da gelmistir hatta.

Samuel, Disi Yakaris, Zengin, Tehlike Cani, Cevizkiran, Adeta Gercek gibi bölümleri özellikle bizi öldürmektedir.[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe-level 54-
Penthesilea, Night Elf Avci-level55- / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü
Sosyal ağlarda paylaş

Hastasıyız basladıgından beri hatta Zoka'dan beri takip ediyoruz

Ezberledik skeclerini Fakat bitmesi gerekiyodu kendısının yaptıgı acıkmalaya gore programının sanırım son bolumlerı cekıcek.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

adım samuel, 25 yaşım...
ilginç enteresan bir fiziğe sahibim..
hemcinsime ilgim yok karşı cinsine de ilgim yok
hiç bi cinsime benim ilgim yok.
küba göçmeniyim.
çok iyi salsa, latino, rumba, samba, çaça yaparım...
insaniyim, hümanistim
benimlen ilişki kuracak insanı tanımak isterim.
o yüzden mutlaka karşı karşıya gelmeliyiz...
cinsel olarak zayıf yaradılışlıyım
önemli değil.
herşey mi canım seks?
benimle insanı olarak muhatab olmayın.
ben, karşımdakiyle iletişim kurmam
gözlerimden anlamasını isterim.
bakkıştım mı olay bitmiştir benim için...
anne baba çok önemli
bilgisayar şart
yabancı dil ilk tercihim.
kalbimin çiçeğini küba'dan getirdim, almaz mısın?
adım samuel, 25 yaşım...[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe-level 54-
Penthesilea, Night Elf Avci-level55- / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
pati açılınca bu topici ben açıcam diye hedeflemiştim ama olmadı. şahan oldukça başarılı ve yetenekli birisi. ankara starbucs'ta tanıştığım bir çocuk. gerçekten dev gibi ve aynı şeyleri giyiyor. 13 program sonra şovu değiştireceğini söylemişti, inşallah değiştirir yoksa olacak o kadar gibi birşeye dönüşecek.[signature][hline]===> orc_lord <===
|Buddy/Old|Buddy Webpage|KTB için..|
|Pati Pet|
orc_lord/phoenix (day:240/melancholy/depression)|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 25 Mayıs 2005 03:12 tarihinde demiş ki:
daha sarlatan olamadan kendini kral ilan etmiş angutun teki
yok efenim komedinini kralıymıs yok efenim levent krıca komik deilmiş ata demirer gecmişmiş
sen kimsin be

Yoo aynen dogru...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

yeteneklı o tartısılmaz ama turkıyedekı en kral komedıyen olmadıgı kesın levent kırca eskıden ıyıydı de gıdın ızleyın olacak o kadar ı sımdı acaıp absurd laubalı skeclerle dolu hep abartı var olacak o kadarda artık bu ıse televızyondakı bazı programları kendıne gore yorumlayıp tekrar onumuze suruyor

mısal tehlıke canı (reytınglı olan) spıkerı Bulent bımbas dıkkat ettıysenız Hulkı Cevizoglu Reha Muhtar ve Fatih Altaylının bir karışımı

yada cevızkıran programında tartısan bılım adamı tıpık turk bılımadamını sembolıze edıyor hanı 80 lı yıllarda mıllet nukleer arastırma yaparken disko muzıgı farelerı escınsellıge yonlendırıyormu arastırması yapan turk bılımadamalrını

veya metropolıtan hunter su amerıkalılarının sacma sapan tımsah avcısıyla dalga gecıyor

dişi yakarış malum her gun gordugumuz aptal saptal kadın programalrıyla dalga gecıyor

haber programı reha muhtarın start verdıgı boş anahaber akımıyla dalga gecıyor

yada ıstanbul beledıye baskan adayı hayrı gulle klasık polıtıkacıyla dalga gecıyor

ve adam bunnarı yaparken abartıya gıtmıyor orjınal tıplerın bızım bır kerede farketmedıgımız satır arası ozellıklerıne yuklenıyor bu yuzden sahan yeteneklı ama kral degıl kesınlıkle[signature][hline]God's In His Heaven, All's Right With The World.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...