Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Makro ile level kasmak ile NP kasmak Arasındaki Fark?

Cyberian

Öne çıkan mesajlar

bu oyunun en güzel yanı pk olayı....bunu yapmak için belli bir seviyeye ulaşmak lazım ama..kosp ile NP kasan oyundan ne zevk alır onu hiçbir şekilde anlamam.he eğer istediğin şey ekranın alt tarafında isminin sürekli solda olmasıysa kosp kullanan biri gelsin bir duralım karşısında bizi kesip kesip sevinsin , tatmin olsun...belki sonra doğru yola gelir.[signature][hline]__zonic__
warrior lvl 6x
ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 06 Ocak 2006 11:02 tarihinde demiş ki:
said:
NAYTONLAYN, 06 Ocak 2006 09:44 tarihinde demiş ki:
KO da en can alıcı nokta PK dır yani NP.

en can alıcı nokta pk dır ama np değildir farzet ki np diye bir şey olmasaydı pk yapmayacak mıydın?

NP sadece biraz daha çekici hale getiriyo olayı.Üst sıralarda olupta milletin görünce kaçmasına yarıyo bide :D[signature][hline]__zonic__
warrior lvl 6x
ares
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu oyundan bıktım ama işte ....
neyse çoğu arkim olpyaya baslamıs benide cagırdılar ..
ben girerken ne kosp kullancam nede farklı bişide dedim ..
demez olaydım ..
şimdi bi yığın küfürü sizinle paylaşmak ve stresimi atmak isterdim ama bu forumda böle bi lüksümüz yok neyse char actım oyuna girdim ii güzel ama herkes archer alla alla dedim birden bi kaç noob moradonda bile kosp veya koxp açıp bırakmısşarlr .. neyse işte bizimkiler hemen beni lvl 30 yaptılar sonra pk yapmaya gittiler bende gidim exp party bakım dedim ama ne göriim kosp dan koxp den geçilmio bi yerde sevindim ohh otururm ben bunlar exp kasar die ama tabi hayyeller suya düştü ... adam dan party istiosun kosp veya koxp kullanmıyınca almıolar veya fark etikleri anda partyden atıolar neyse ben dellendim falan fıstık sonradan bende kosp kullanmaya basladım =) fakat bende ki guzelim şans a gece tam ashlere bıraktım 10k exp solo da gelio miss gibi hoşuma gitti bi an ama sabah kalktıpda yeni partch gelmiş ve kosp koxp engellenmiş neyse cok sevindim sonra hadi dedim exp party bu sefer elalem ust e basa bakarak alıo....
ben pure archerım ustumde sikko gözüküyo die benden daha lvl ı dusuk uzerinde +1 lerle gezen insanları party e alıolar ama bana pary yokkk ...
walla insanlar hala şu oyunu öğrenemedi ... öğrenenlerin bı kısmı yine olayın kolay yollarını aramaya kaçtı veya baska bişi yaptı ama fakat hep olan doru dürüst oynıyanlara oldu ..

neyse bi destan gibi oldu bu okumasanız da olur ...
yaazının en sonuna il bakanlar okumasada olur....[signature][hline]Char Name : .....
Server : .....
Lvl : 61
Np : 56.550...
Clan : .....
Orc Rules + Archer Rules + ib +8 Rules
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada destan yazzdım ama konu başlına pek uymadı onuda cwplıyım..

bence exp mavro olabilir ama np için koxp kullananların ip ban ve o ip den girilen butun charların banlanmasını çok ama çok içten isterim..[signature][hline]Char Name : .....
Server : .....
Lvl : 61
Np : 56.550...
Clan : .....
Orc Rules + Archer Rules + ib +8 Rules
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 06 Ocak 2006 11:02 tarihinde demiş ki:en can alıcı nokta pk dır ama np değildir farzet ki np diye bir şey olmasaydı pk yapmayacak mıydın?

Konu NP ve lvling olduğu için söyledim. Elbetteki PK en zevkli tarafı. NP min neden hala yükselmediğini sanıyorsunuz cleric'le yakın arkadaş oldum :) deli gibi dalarsanız adamların ortasına, ne NP kalır, ne Pot
Taktik geliştiriyorum, son vuruşu yapabilmek için ehue[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarkShines, 06 Ocak 2006 11:17 tarihinde demiş ki:
ha bu arada destan yazzdım ama konu başlına pek uymadı onuda cwplıyım..

bence exp mavro olabilir ama np için koxp kullananların ip ban ve o ip den girilen butun charların banlanmasını çok ama çok içten isterim..

Saçma, Exp içinde olmaz np içinde.Ne o zaman emek harcıyanla harcamayanı bir tutamazsın. O zaman exp kasmak olmasın oyunda direk cz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...