Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Makro ile level kasmak ile NP kasmak Arasındaki Fark?

Cyberian

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir anket yapalım dedim ufak bir anket.Katılımlarınızı bekliyorum.
Macro kullanarak NP kasmak ile Exp.kasmak arasında bir fark var mıdır?

Bence YOK[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Irk : El morad
Level : 70 ( Edit :D)
Server : Cypher (Başka neresi olabilirdi.)
Clan : Yok
NP : 600
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış
2 şekilde de emek hırsızlığı söz konusu değil mi?
Ben çok gördüm ares'te macroculara küfür edenleri.NPC çekip öldürenleri.[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Irk : El morad
Level : 70 ( Edit :D)
Server : Cypher (Başka neresi olabilirdi.)
Clan : Yok
NP : 600
Sosyal ağlarda paylaş

benim için hiçbi farkı yok ikisini de yapanın allah belasını versin ben boşuna mı %1-2 fazla daha alayım diye gözlerim kıpkırmızı olana kadar lvl kasmaya çalışıom[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

ikiside haksız kazanç bence!
Np kasmak kötü ama exp. kasmak ii diyenler war.BVence ikiside aynı şey.Np kasarsan karşındakine haksızlık edersin.Exp. kasarsın sora makro kapatıp cz ye gidersin yine başkalarına haksızlık yapmış olursun.Adamlar yırtınarak lvl 60+ olur np kasar.Sen uykuda 60+ olur np kasarsın.Kullanmam,kullanana da küfürümü ederim kimse kusura bakmasın!!![signature][hline]NedeN Ki?
Sosyal ağlarda paylaş

ikisine de diyeceğim tek söz var gelmişinii geçmişniii, gideciği yeri göreceği seyi soyunu supounu ceddini ..............................................................................................(nokta, nokta)
cz dekilere iki katı geçerlidir ayrıca belirtim[signature][hline]I:)....(:I
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NAYTONLAYN, 05 Ocak 2006 15:18 tarihinde demiş ki:
ne farkedecekki ikiside aynı
ha level kasıpp benden 5-6 lvl üste çıkıp beni kesmiş
ha macro kullanarak kesmiş.
sonuç aynı olduktan sonra gidiş yolları önemli değil.
hepsine bol xxxx

walla bu arkdş bu topiğe son noktayı koymuş bence.
sonuna kdr haklı bence.Benimde kospla exp. kasmak iidir dienlere anlatmak istediğim budur.[signature][hline]NedeN Ki?
Sosyal ağlarda paylaş

np kasmak ne demek ki zaten kasınca noluyor?
ha de ki pk yapıyor tmm diim ama np kasmak ne dertleri np olan arkadaşlar gelsin partimize (70 olunca) otursunlar townda biz keselim o da leechlesin ee sonra?
mutlu olacaklar mı pk yapmadan zevk almadan np pffffffffffffffffffffffff[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By

[Bu mesaj NightHunter666 tarafından 06 Ocak 2006 04:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyberian, 05 Ocak 2006 14:32 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bir anket yapalım dedim ufak bir anket.Katılımlarınızı bekliyorum.
Macro kullanarak NP kasmak ile Exp.kasmak arasında bir fark var mıdır?

Bence YOK

Ben hepsine sinir oluyorum. Hem lvl kasanlara hemde np kasanlara. Np'yi sabahlayarak kasmadıktan sonra bu oyunun ne anlamı var anlamam. Kişisel ego tatmini. Lvl kasanlar hiç değilse bir yere ulaşmaya çalışıyor. Bir çoğu bir 60 olayım tozunu atıcam diye başlıyor.
Sonuçta hepsi hırsız. Bu arada senin imzada dikkatimi çekti eğer yazıkların doğruysa sende bütün o iğrendiklerim arasına giriyorsun.
Sabırsız, kişi haklarına saygısız ve en önemlisi hırsız grubuna seni de dahil ederim eğer yazdıkların kolpa değilse[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

said:
memmoo2, 06 Ocak 2006 04:37 tarihinde demiş ki:
np zate boş işti bana göre 876716871617 np olsa nolacak
koca bi hiiiiiiiiçççççççççççç :D

KO da en can alıcı nokta PK dır yani NP. Sabahtan akşama kadar monster kesip zevk mi alacaksın? sende Macro olursun bir süre sonra, otomatikleşir herşey :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Np'i boş görenler bu oyunun amacını da bilmiyorlar demektir. Bu oyunda asıl amaç np kazanmaktır lvl değil. Lvl'ı daha iyi np kasabilesin diye geliştirmeye çalışıyorsun manmtık bu. Sen master olan kadar lvl kas sonra da buyur bakalım er meydanına :) Oyunun asıl mantığı bu ama halen herşeyin lvl kasmaktan ibaret olduğunu sananlar var aramızda yazık.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...