Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu dogru mu!!!(bobertle ilgili)

bur0

Öne çıkan mesajlar

Bobert ile ayni clanda uzun süre beraber kaldim burdaki 3-4 arkadasla beraber . Bobert'in ne kadar xp kastigini en iyi biz biliriz ^^ . Nasil xp clana aynen sunu yazar " any leech xp party " . Trollere gidilirdi. Perpetuous , UD , animz , fastfingaz deli gibi kasar bobert bana gelir beni su tasin üstüne tp etsene derdi. Arada bir human gelirse bobert hhh yazar sonra LF ile gider keserdi. Bu sahneyi en az 8-10 kere bizzat ben yasadim. Ha kendisine hayran olan GM'leri de cok iyi bilmekteyim nitekim =) . Bobert karizmasina hayran olan tipler ama legal bir yoldan 65 >> 68 hemde 2 gün . Ne akil alir ne mantik. Oyunda kaybolup giden human ve orc charlarin boslugunu 2-3 kisi ile dolduruyorlar iste. Ares'in tadi coktan kacmisti. Neden gül gibi charimi birakip Ares'ten ayrildim. Yeni salak bir server icin mi ? yeni serverin ne olacagini bilmiyor muydum saniyorsunuz ? Sanki digerleri son derece temiz ve legit oynaniyor. Bakin birsey soyleyeyim bu cok net bir tespit düsünürseniz daha rahat gorebilirsiniz. Amerikali olup eger birazda iyi oyuncu iseniz ve California / Los Angeles yakinlarinda iseniz. Inanin bir gecelik bar hesabini cekmek karsiliginda istediginiz seye kavusabilirsiniz. Edit char , edit item ... Bunun cok net ornegini Olimpia'da cok onde gelen bir char konustugumda anlamistim. Ha tabi ki alternatif tipler var. Aranizda da bir sekilde GM tarafindan sevilen kollanan sahsiyetler var. Veya kollanan bir ortama dahil oldunuz . Ama biraz daha genis bir pencereden baktiginizda gormek cok kolay =) Money Talks[signature][hline]Somewhere along the days of my life
I found my faith in you

(Cry for me)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 05 Ocak 2006 21:08 tarihinde demiş ki:
bobert o gral tabiki gralın lvlinlini 80 fln olaması lazım ....^^

bobert GM sayesinde grallıığı kazandı...Gmler sayesinde lvlide uçuruyor...yakında npside NYchrisi geçr bence...
abi sende warya sıyaset meydanına cevirdin ortalıgı sonuc ıtıbariyle oyun :D[signature][hline]bu oyun char için deil charın oluşturduğu arkadaslıklar için oynayın ben öle yapıom ve zevk alıom
:DIts_My_Life:D
Sosyal ağlarda paylaş

NYchris'in deli gibi lvl kastını biliyorum.. Morbidlty mi neydi priest onla beraber raven harpy yapıyodu. Ama bobert'in 10 gün önce 63 oldunu biliyorum..Şimdi ise 68 wtf?
Sölenecek söz bulamıyorum ya GM'den torpilli yada bişey var bu konuda bilmediğimiz.. Yada GM king'lere torpil mi geçiyo bilinmez.. Sadece duyduğum bişey var bobert hakkında ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem.. Her lvl için 50$ vermiş yani toplam 250$ gibi bi para vermiş die duydum sadece..[signature][hline]Nick : SyNe®GeNX
LvL : 64
Job : Berserker Hero
Server : Ares
Nation : Karus
Np : 1xxxxx
Clan : GODz
--------------------------------------------
SyNeRGeNx
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrica su 3günlük ortalamada 3 lvl mi kasicak yoksa 76K np mi
birisi 65 ten 68 lvl atlamak ikincisi areste 76k np kasmak bunlarin hepside 3günde olacak bir VAKA midir bu Bariz gözle görülen seyler yazik aciorum kaldigim gecelere okadar sabahlara kadar kasan adamlara aciorum bumudur oyunun hakki hukkuku yaziklar ola ..:([signature][hline] ::gel_pc_pc::
Ares
Lvl 65
Elemental lord
Clan GODz
NP 315k
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...