Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Archer:: clanı macrocudur. Allahınızdan bulun !!!

nocom

Öne çıkan mesajlar

said:
nocom, 05 Ocak 2006 02:39 tarihinde demiş ki:
V_icto_R ,dawnstrider ,FlyingArrows ,IVI_Gr1Nch3_IVI ,RobinHood ,SuIcIDEaNgel, Ufalot we 2 kişi daha wardı nicklerini hatırlamıyorum. Buraya takılan Archers clanını öven 1-2 kişi wardı. Buyur gel macrocumu değil mi bunlar ....

macrocunun kralları bunlar ....
Sosyal ağlarda paylaş

Way bea kosp çıkmışda kasıyorlar bile ii iş valla
archer = kosp ne güsel!
ne alaka simdi her archer olan macro mu yapıo demek bu :S biraz insaf be + kosp çalıştığı için mi biz apos dönüyorus ?
hö? çelişkimidir bunlar?[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

Ruhumda PisliQ var....
Sosyal ağlarda paylaş

her archer kospcu hileci mi dedim ben ? niye konuyu sapıtıyorsun. bişi diyceksen acık acık soyle. burada tartısılan archer clanı. archerlar değil.[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 57k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

ben o adamlarin hastasiydim ilk baslarda legal takiliolardi taktiklerini herkes bilio zaten.acaip kil oluodum tiplere.ama her gidisimde birini alip oluodum en cok zevk aldigim bolumu o idi zaten birini al yat zaten town yaninda duruolardi hepsini temizlemem 3-4 dakka aliodu ama acaip rahatliyodum :D[signature][hline]He is uNexpected...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 06 Ocak 2006 03:02 tarihinde demiş ki:
ben o adamlarin hastasiydim ilk baslarda legal takiliolardi taktiklerini herkes bilio zaten.acaip kil oluodum tiplere.ama her gidisimde birini alip oluodum en cok zevk aldigim bolumu o idi zaten birini al yat zaten town yaninda duruolardi hepsini temizlemem 3-4 dakka aliodu ama acaip rahatliyodum :D

ya istediklerini yapsınlar isterlerse 8 birden asas olup invs. çekip kessin beni umrumda değil. ama program kullanarak bunu yapmaları beni üzdü. bu gece rastlamadım görürsem frap hazır indirdim umarım çekerim[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 58k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

önce herkese slm..

paticiği devamlı takip ediyorum ama yazmıyorum :)

bu topic dikkatimi çekti

öncelikle belirtiyim o clandan ki herkes demiyorum ama o clanda benim bildiğim tek macrocu yok..

nerden diceksiniz dawn..

benim ev arkım sayılır real hayattan çok yakın arkadaşım..

hatta şöle söliyim o clanda macro kullanan herkes atılır.

czde eğer 5 li 6 lı demage yediysen bir arkadaşın açıkladığı gibi hepsinin birden hide olmuş olmasıdır..

bu arada banada macrocu diyenleri saygıyla (......) anıyorum :)

tanıyan tanır başkada bişey sölemiyorum.

archer clanıyla ilgili bi ip ucu daha czde o kadar ii oynamalrının sebebi sesli chat kullanmalarıdır..

hatta kullanmayanları zamanla clandan atıyolar :D

neyse herkese ii geceler..
Sosyal ağlarda paylaş

Altaturk o flyingarrows la cok kapıstım hicte macro yaptıgını gormedim dierlerini bilmiorum ama senle bowl da yanyana kosarken human gorunce neden sen depar atmaya baslıosun? yada swift pot la benden hızlı nası kosuyosun yanımdayken?[signature][hline]taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum

Alıntıdır From Ek$i Dictionary... :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...