Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Dupe yapılır, KOSP'un incelikleri, adam dolandırma sanatı.

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

mesajım sanırım gelmedi.. tekrarlim .2 aydır charım hala açmadı. ve açılmıcak sanırım 1 yıldır onunla oynuyordum:( ama su an yok sifre değişrtirirken . sanırım yanlıs bisi yaptım iyide. maile gelmesi gerekmıyormu.cok arastırdım ne yaptıysam yanıt gelmedi:(ve gold uye olmak istiyordum o dahi olmadı mail sorun verıyor.iyice sıkılmaya basladım..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ben burdan şunu anladım (topicden diil ko bölümünden) burdaki insanların çoğu karakterlerini kosp, koxp vb. yazılımlar kullanarak ve dupe yaparak daha sonrada k2 ye para yedirerek oynuyolar bunu. fakat genel olarak baktığınızda genel bir kesim bunları yapmadığını iddia ederek kullanan birinin açığını yakalayınca birçok hakaret ediyorlar. bence insanlar önce kendilerine sonra başkasına kızmalı.
[spo1=not]yarası olan gocunur[/spo][signature][hline]Alcohol isn't an answer but it makes you forget the question
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
benim aslında buraya cevap yazmam gereksiz ama fikrimi belirtmeden duramıcam. yeni topic açmak istemedim buraya yazayım. benim bi yeğenim varki kendisi ortaokul 1'e gidiyor. knight'ı kınayt diye okuyanlardan. ve KO oynuyor. aynen dediğniiz dalga geçtiğiniz gibi "aga, pls" kelimeleri her cümlede var daha doğrusu cümle yok. her kelimede enter. ve ben biliyorumki bu oyunda yeğenim gibi olanların sayısı, oyuncuların %70'inden belki fazla. orta 1'e giden bir çocuk gözümün önünde, "seni klana alayımmı? ama 500k vercen girmek istiyosan" sadece bunu diyerek player kazıklıyor. tabi onu şöyle yazıyor :) :
aga
seni
klana
alammı
500k
vercen ama

karşıdan gelen cevapda "aga para yok valla aga sen şimdi al ben sora öderim aga pls aga"
olmaz diyincede paşa paşa 500k ödüyor.

şimdi geleyim asıl meseleye. bi oyunda bukadar saf bile diyemiyorum safın ötesinde aşmış saflar varken, bukadar en büyüğü orta1'e giden çocuklar varken, bi ton kosp'uydu dupe'siydi, premium gösterme'siydi, küfürüydü, seviyesizliğiydi ---->Bukadar şeyin arasında nasıl bu oyunu hala oynayabiliyorsunuz?<----
Sosyal ağlarda paylaş

çok basit..
önce kO yu buluyosun pc de.. zaten setuplari fln hepsi bi dosya içinde. o dosyaya sol clickle bi defa clickledikten sonra çok hızlı bir şekilde(not: ama çok hızlı olacak)Shift+del+enter e basmalısın.ki accounttaki karakterin üstündeki ve bankadaki itemler düpelensin,ikişer tane olsun...
yap sonra gel..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...