Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pot Basma Yardım

wallcanes

Öne çıkan mesajlar

said:
xXTaLkativeXx, 06 Ocak 2006 00:41 tarihinde demiş ki:
said:
wallcanes, 06 Ocak 2006 00:40 tarihinde demiş ki:
Ewt arkadaşlar ben lvl 61 priestim ve pot basmak istiyorum biri bana bu olayı ayrıntılı bir şekilde açıklayabilirse çok sevinirim saygılarımla

bide arama yapmayı becersen ha tabi arama yapmayı bilmeyen pot nasıl yapıcak :/

daha yeni kayıt oldum siteye yardımcı olmayacaksan mesaj atmana gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeadlyStroke, 06 Ocak 2006 00:43 tarihinde demiş ki:
said:
tosun_pasa, 06 Ocak 2006 00:42 tarihinde demiş ki:
skill bar'a koyuyorsun istedigin pot'u bas basabildigin kadar. kolay gelsin.

Çok süper bir açıklamaydı brawoo ...

rica ederim.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

oncelikle full healer olman lazım tabiki 720 lik pot yapmka istiorsan.daha sora potcudan en ufak heal potlardan alıyorsun(holy water yazan)dah sora sundiresten 2.2k lık priest scrolları var (yeşil renkte olanı)onları alıyorsun tabiki en az 10 ar tane olmask şartıyla daha sora ya lufersondaki yada belluadaki priest helena npc sine gidiyorsun en alttaki secenegi tık yaptıgın zaman 10 tane heal potunu verior acıklayıcı olmustur inşallah..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wallcanes, 06 Ocak 2006 00:44 tarihinde demiş ki:
said:
xXTaLkativeXx, 06 Ocak 2006 00:41 tarihinde demiş ki:
said:
wallcanes, 06 Ocak 2006 00:40 tarihinde demiş ki:
Ewt arkadaşlar ben lvl 61 priestim ve pot basmak istiyorum biri bana bu olayı ayrıntılı bir şekilde açıklayabilirse çok sevinirim saygılarımla

yeni kayıt ? Where ur balloooonnn :d
bide arama yapmayı becersen ha tabi arama yapmayı bilmeyen pot nasıl yapıcak :/

daha yeni kayıt oldum siteye yardımcı olmayacaksan mesaj atmana gerek yok
[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
walenka, 06 Ocak 2006 00:47 tarihinde demiş ki:
oncelikle full healer olman lazım tabiki 720 lik pot yapmka istiorsan.daha sora potcudan en ufak heal potlardan alıyorsun(holy water yazan)dah sora sundiresten 2.2k lık priest scrolları var (yeşil renkte olanı)onları alıyorsun tabiki en az 10 ar tane olmask şartıyla daha sora ya lufersondaki yada belluadaki priest helena npc sine gidiyorsun en alttaki secenegi tık yaptıgın zaman 10 tane heal potunu verior acıklayıcı olmustur inşallah..

çok teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
walenka, 06 Ocak 2006 00:47 tarihinde demiş ki:

bu yardım bazılarına da küpe olsun.. laf sokmak için ekşi sözlük daha uygun. burası FORM.[signature][hline]Ağzimı yormadan,oynatmadan konuşabildiğim yer..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...