Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ariel Şaron Ölüyor

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

ölünün ardından konuşmak veya ölüm döşeğindeki bir insan hakkında bu şekilde konuşmak terbiyesizlik ama.

Ne kadar kötü olursa olsun.

Ha öyle bir insanlar olur tüm Dünya öldüğüne sevinir Bush gibi.

Ama Şaron bu şekilde bir insan değil.Olayları vs. boşverin adam halkının en sevilen insanlarındandı.Neyse...

Allah Rahmet Eylesin tekrardan[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

@BulletRide;

Ne alaka terbiyesizlikle? Kişisel haklara saygısızlık mı?

@DarkRider;

Canlılara saygısı olmayan bir adamın ölüsüne zerre saygım olmaz benim, hiç kusura bakma...
[signature][hline][b]nille vakt-i zamanında msn'de demiş ki:
bi keresinde cok gothic giyinmistim. annemle beraber yürüyorduk. iki amele gecti, seytaaaaan diye laf attilar

[Bu mesaj Asteroth tarafından 05 Ocak 2006 15:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

binlerce onbinlerce insani öldürürken adam saygısızlık yapmıyor doğruyor,kesiyor biz adama laf edince saygısızlık yapiyoruz.Öyleyse çok ahlaksız ve saygısız bir insan olmayı kabul ediyorum.Saygısızlık bu tip adamların kötülüğünü istemek ve yorum yapmaksa büyük bir zevkle kabul ediyorum[signature][hline]Kurt gibi uluyarak vatan sevgisi olmaz !
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir terbiyesizlik,genel anlamda olmasa bile minimum yasasına göre düşünürsek aramızda olabilecek yahudilerin sevsin sevmesin lideridir ve azınlıkların düşüncelerinin liderlerine bağlılıklarının olabileceği var sayılabilir..Terbiyesizlik Şaron'a değil bunlaradır..Arafat'ın olayında da aynı şey geçerliydi...Bush ölsede böyle olacak,beğen beğenme doğru olduğunu uygulamış adam almış "kasap" sıfatını ki dünya barışı için bir tehdit unsurudur o kabul...[signature][hline]D'akmor
so 80's

Haklıyım tabi!
Sosyal ağlarda paylaş

Canlısına benim de saygım yok sevmiyorum hiç evet ama ölüyor arkadaşlar yapmayın.

Müslümanlık müslümanlık diyiyorsunuz.Müslümanlıkta ölüye saygı duymak vardır.Ölüyor sonuçta[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

gule gule gitsin[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Müslüman olmak mükemmel hoşgorüyü yakalamak değildir. En azından bi kaç badire atlatmak gerek. Şahsen dünyada bu adamın ölüsüne dirisine saygı göstermektense öbür tarafta sorgulanmayı tercih ederim. Mide meselesi.[signature][hline]in "game experience may change during online play" we trust
Sosyal ağlarda paylaş

adam ölür,millet halay çeker,sonra müslümanlar merak eder niye dünya bizi yanlış tanıyor diye.
aslında cevabı kendi içimizde aramalıyız.

Ölümü haketmiş olabilir.Ama ölümü hakedip hala 5 yıldızlı hapisanelerde korunanlar var.O yüzden bu adamın ölmesi beni ne üzer,ne de göbek atarım.[signature][hline]Seni sen yapan yine kendinden başkası değil,her zaman kendin ol ki seni seven öyle sevsin.
4 ocak-Çagi
Sosyal ağlarda paylaş

chagy nirvanaya donus diyorsun ha o da guzel bi felsefe tabi bu adam onca insanı katletmişken oturupta ağıt mı yakayım?[signature][hline]Kaderimi kovalıyorum karanlığın içinden
Hayatımı arıyorum kaderimin içinden
Artık öldüm ayrılıyorum dünya kaderinden
Şimdi çıkaracağım geleceğimi

Zephyros
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar siz binlerce insanin katilini geçtim müslüman'ı insan'in katiline nasıl saygı duyarsınız ya ? 5 yıldızlı hapisanelerde korunanlar var diyorsunuz o adam'ında ölüsüne bile saygı duymuyorum.Şaron gibi Bush'unda Blair'inda ölüsüne bile saygı duymuyorum duymamda ..İnsanlar'ın canlarını almak insanlar'ın görevi değil.Bu görevi üstlenen,kendilerini tanrı sananlarında en büyük cezası Cenab-ı Hak tarafından verililir muhakkak...[signature][hline]Kurt gibi uluyarak vatan sevgisi olmaz !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BulletRide, 05 Ocak 2006 15:37 tarihinde demiş ki:
Şöyle bir terbiyesizlik,genel anlamda olmasa bile minimum yasasına göre düşünürsek aramızda olabilecek yahudilerin sevsin sevmesin lideridir ve azınlıkların düşüncelerinin liderlerine bağlılıklarının olabileceği var sayılabilir..Terbiyesizlik Şaron'a değil bunlaradır..Arafat'ın olayında da aynı şey geçerliydi...Bush ölsede böyle olacak,beğen beğenme doğru olduğunu uygulamış adam almış "kasap" sıfatını ki dünya barışı için bir tehdit unsurudur o kabul...

Şu kadarını söyleyeyim, aramızda Yahudi arkadaşlar varsa ve bu arkadaşlar Şaron'a sevgi, saygı besliyolarsa, buyursunlar alınsınlar. Böyle beyin kanamasıyla çabucak değil, sürünerek, acı çekerek ölmesini isterdim bu adamın. Bu adama bağlılık veya sempati duyan kişiler varsa, aynı kefeye koyarım onları da...[signature][hline][b]nille vakt-i zamanında msn'de demiş ki:
bi keresinde cok gothic giyinmistim. annemle beraber yürüyorduk. iki amele gecti, seytaaaaan diye laf attilar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...