Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.E. download

Lycaon_

Öne çıkan mesajlar

Beyler bu oyunu tam olarak nasıl download edebilirim? Veya böyle söyliim download ediyorum oyunu yüklemiyo. Bu konu hakkında arama yaptım ama yeni sonuçlar elde edemedim. İyi bilen arkadaslar yardım ederse sevinirim.[signature][hline]Lycaon
60Lvl - 3x.xxxnp - Cyper - Rogue/Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 06 Ocak 2006 00:50 tarihinde demiş ki:
www.knightonlineworld.com da ust tarafta free2play yazio priest resmi var yaninda ona bas orda client download i var

sakın Free2play yazdığına baqma ilk günden tekrar topick açıp oyuna neden giremiyorum yazacaksın :P[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
walenka, 06 Ocak 2006 00:59 tarihinde demiş ki:
konuyla alakası olmucak ama kusura bakmayın k.e site lafı gecince aklıma geldi şifremle k.e nin sitesine neden logon olamıyorum bi bilgisi olan varmı inv. pass. veriyor.

passini buyuk harflerle yazmayı dene birde (caps)[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 58k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
walenka, 06 Ocak 2006 01:04 tarihinde demiş ki:
Denedim ama oluyor.Bişi anlamadım.Oyuna logon oldugum şifreyle oyunun resmi sitesine girememek ban biraz garip gelio.

arkadaşım paswd resetle sana gelen reset passwd online ol online olduktan sonra siteye zaten otomatik kendi seçicegin passwd deiştirme ekranı geliyor ordan deiştir ve online ol bu kadar basit tabi gizli soru cevabın ve mailin senin üstüneyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...