Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'de WoW Satılan Yerler

Qui

Öne çıkan mesajlar

23487234 tane tr wow satış yeri başlığı olduktan sonra artık bunu açmanın vakti geldi sanıyorum. Bundan sonra Türkiye'deki wow satışları üzerine herşey burada konuşulacak. Yine yeni gelişmeler buradan bildirilecek.

1 hafta sonra bu konu sticky olmayaktan çıkacak, devamlı olmasına da gerek yok. Sadece S.S.S.'ın içinde bulunsa yeter. Haberdar olmayan arkadaşlara ileteceğinizi umuyorum..
D&R'da WoW Satışları
wow / ist
Adana-wow
Türkiye World of Warcraft Satış Rehberi (güncel değil)

Ve: Bu başlık altında konuşulanlar zamanla arada kaynamasın, kaybolmasın diye önemli mesajları buraya ekleyip ihtiyacı olanların hemen ulaşmasını sağlayacağım.

[Bu mesaj Qui tarafından 30 Aralık 2005 16:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sendit geçen pazar günü fiyat düşürdü.Sterlin kuruna göre benden 45 milyon çektiler :) Zaten Çarşamba günü yani 3 günde bitti Senditte WoW :D Hemen kapanlardan biriyim hehehe

www.sendit.com

İngiltere'den Türkiye'deki fiyatlardan daha ucuza ve güvenilir olarak alışveriş yapabilirsiniz.tek sorun posta ile yollandığı için 2 haftada geliyor :D[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık

[Bu mesaj DarKRideR tarafından 30 Aralık 2005 00:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazoRBlades, 30 Aralık 2005 09:13 tarihinde demiş ki:
sanırım aral tekrar getiricek, başka forumlarda 26-27sinde geleceği yazıyordu, kendi forumlarında 29'unda geleceğine dair bilgi vardı. nedense aral'ın merkezini aradığımızda karşımıza çıkan bayan hiçbirşeyin kesin olmadığını söylüyor. enteresan

Aral İthalat'a hiçbir konuda güvenmiyorum artık; adamlar resmen Pre-Paid konusunda kandırmaya çalışıyolar bizi.. Orjinal oyun satıyolar; bayilerinin ithal ettikleri ürünleri fahiş fiyatlara satmalarına izin veriyolar.. Bu şirket mi Türkiye'de oyun sektörünü geliştiricek? Hiç sanmıyorum. İthal etmekle bitmiyo ki..

Türkiye'den almak zor onun için, bence SendIt.com en kralı..[signature][hline] Tüylü[Tauren-Shaman]
--Mutation Team--

Burning Legion

Yolcu[Orc-Hunter]
--Academy of Hammerheart--

Dunemaul

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Adana-wow konusu kilitlendigi icin buraya yazıyorum. Adana'da wow neredeyse hiç bir yerde yok, drlarda,bimeks,m1 tepe magazaları veya bir baska yerde. Bu magazaların hepsi Aral'a bakıyor. Yine bu forumlarda d&r ların kendisinin getirdigini okumustumda sanmıyorum bunun yasal olacagını.[signature][hline]massive.attack.2.my.heart
Sosyal ağlarda paylaş

Araldan pek medet ummayın, forumda ocakın ilk başında diyorlar telefon acıp soruldugunda içe tarih hakkında bir bilgileri olmadıklarını söylüyorlar. Ozellikle forumlarında sanırım bu konular hakkında bilgisi yetersiz olan cevapları "ilgilenecegim" "probleminizi kayıta aldım" "olacak" "gelecek" "yapılacak" cevaplarını veren bir robot kurmuslar gibi. Bu oyun bir sekilde Aral tarafından cıkacak ama bence 1-1,5 senedir yuzlerine gozlerine bulaştırdılar, insallah bu guzide türk firmamıza eksi not olarak degilde tecrube olarak döner bunların hepsi.[signature][hline]massive.attack.2.my.heart
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...