Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kosp vs Koxp?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

bu iki programı da kullanmış değilim. zaten oyunu da bıraktım ama merak için bi bakam dedim googledan. koxpun da kospun da web sayfaları aynı gibi. sanıyorum parayla satılıyor ikisi de. peki arasındaki fark ne? bunu cevaplandırmak cesaret ister biraz tabi kullanan ortaya çıkar ama meraktan soruyorum. bu da k2nin bir para tuzagı olmasın.[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
thief lvl2 (şimdilik trader olmaya karar verdim)
guild: Paticik
aege
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PassivE_KesH, 05 Ocak 2006 20:27 tarihinde demiş ki:
tmm

sana tmm. hayatınız püsürden post kasmak. devam böle bravo.[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
aege
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PassivE_KesH, 05 Ocak 2006 20:29 tarihinde demiş ki:
bunu sorcaan yer burası deil burası n00b forumu kirletme

senin anlama kapasiten 0-6 yaş sınırının da altında sanırım. ilk yazdıgım postu bi daha oku. okuma yazman vardır umarım. orada "kospu koxpu nasıl bulurum aga" "beni kas aga" gibi bişey var mı? anlayabileceğini ummuyorum ya. bi umut benimkisi.[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
aege
Sosyal ağlarda paylaş

bak cnm bu sitede kosp la ilgili hiçbişi sorulamaz bana göre kosp hakkında yardım istiosun sonuçta biz basbas baırıyoz kullanmayın die sen ne olursa olsun kosp hakkında yardım istiosun bence senin gibilere burda yer yoq pist...[signature][hline]nick:ELeMeNTaL_LoRD
server:ares
lwl:eziq
clan:AsWaNS

eski KILLMASTER özür diler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PassivE_KesH, 05 Ocak 2006 20:36 tarihinde demiş ki:
bak cnm bu sitede kosp la ilgili hiçbişi sorulamaz bana göre kosp hakkında yardım istiosun sonuçta biz basbas baırıyoz kullanmayın die sen ne olursa olsun kosp hakkında yardım istiosun bence senin gibilere burda yer yoq pist...

Ne diyosun sen ya buraya takılalı çok olmamış sanırım Sana pıst ..[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

peki "cnm" burası bir paylaşım sitesi bu bir. paylaşım sitesinde bir oyun hakkında her konu konuşulur. bu iki. her konuyu konuşmak bu konuların reklamını yapmak değildir bu üç. ben bu başlıkta kospu veya koxpu övmedim bu dört. kosp ve koxp bu oyunun bir gerçeği hackerların veya k2networkun para kazanma tuzagı bunu bilen bilir bu beş. senin gibi zıpçıktıların haricinde kimse bu başlığa bakıp "aboow kosp diyor gachayım veya hemen satın alayım" demez bu altı. bu yaşta bana sayı saydırmayı öğrettin helal olsun bu da yedi. hadi iyi geceler sana. sen git lvl kas "cnm"[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
aege
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...