Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Warrior]//[Rogue]

___Woodoo

Öne çıkan mesajlar

işte sorun orda zaten cafede 2-3 kişi takılıyoruz evde 2 tane pc war pk ypamak daha zevkli oluo ama arklarımın içinde 1 tane priest bile yok (54+)herkes rogue[signature][hline]Aga 10k varmi servera yeni basladim pls
Aga siwit verirmisin
Aga beni kasarmisi
-------------------------------------------
İyiligin içinde kötülük, kötülüğün içinde iyilik
saklıdır... [Ying-Yang]Yeah :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenjuro, 04 Ocak 2006 11:38 tarihinde demiş ki:
eğer bi arkadaşınla beraber oynuyosan onada lvl 54 priest kasın 45 debuff 45 heal versin skilleri beraber yapın pk nızı warrior ii iş yapar ozaman eğer tek silah takılacaksan rogue

:lol: parazite olsa nolur 2 kosan ölüor 54 priest Priestin ÖLMEMESİ lazım .... Massive / tornment / parazite / malice bunlar olmadan da debuffer olmaz Yane 62 +++ olcak ... chitinleri paudron hariç +7/+8 HP paudron goblin olcak chitin giycek kadar int/ str vercek FULL hp gitcek 4k cana sahip olcak ... Sonra beraber 65e kasılcak :P[signature][hline]BırakTım Deneyin Çok Guzel Oluor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
___Woodoo, 04 Ocak 2006 11:15 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar sizce warrior mu rogue mu
war.itemleri: +7 12 str chitinler +7 raptor ve uniqlerden olusan takılar
rogue itemleri: +7 12 dex chitinler +7-8 mirage dagger S
sorum ise hangisinden daha cok zevk alırım ve np kasarım
bu arada lwl ları 2 sininde 62.

o deilde bu seçim hakkı inşallah edit çarlardan gelmiodur[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
lvl 3x
trader lvl2
thief lvl2 (şimdilik trader olmaya karar verdim)
guild: Paticik
aege
Sosyal ağlarda paylaş

lwl 48 bi tane priest war zaten kassak ta onu kimse oynamas biliom ben bebeler war cafede onlar bile rogue :([signature][hline]Aga 10k varmi servera yeni basladim pls
Aga siwit verirmisin
Aga beni kasarmisi
-------------------------------------------
İyiligin içinde kötülük, kötülüğün içinde iyilik
saklıdır... [Ying-Yang]Yeah :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 04 Ocak 2006 11:34 tarihinde demiş ki:
Warrior tabiki...
Rogue nedirki.. :D
Warrior bambaşka bişey...
Herşeyi yaparsın.. :D
Hele Cz de.. :D
Warrior kas Salla Rogue u... :D
Senin leveline ve np'ne bakıyor ve warrior out diyorum.rouge kesinlikle hem daha ekonomik hem daha zevkli,62 asasin yanına debuff al warrioru kıyma yaparsın..[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DuranzaL, 04 Ocak 2006 12:31 tarihinde demiş ki:
said:
bubbaChucks, 04 Ocak 2006 11:50 tarihinde demiş ki:
said:
New, 04 Ocak 2006 11:49 tarihinde demiş ki:
zumuhahahahazauzmaga asdasad warriorun kralı geldi Ona sor :P

çok farklı bi gülme stilin var :-p

lol

duygularını biraz daha açık belirt :-p[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 04 Ocak 2006 12:30 tarihinde demiş ki:
yalnız yanına debuff alırsa warriour rogueye tek bi kere vurur:lol:
Yakalarsa vurur:-p
beni yakalayabilecek warrior myko ve japko da dahil hiçbir serverda yok,çakarım komboyu ardıma dönüp bakmam bile..[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS, 04 Ocak 2006 12:25 tarihinde demiş ki:
Senin leveline ve np'ne bakıyor ve warrior out diyorum.rouge kesinlikle hem daha ekonomik hem daha zevkli,62 asasin yanına debuff al warrioru kıyma yaparsın..

rogue mu daha ekonomik? dandiri bi +6 dex yüzük bile 5 6m sen kalkmış rogue ekonomik diyosun bi de debuff al warrioru kıyma yap olayına gelince orası ayrı bi komik ya warriorun yanındada debuff warsa hele hele yanında da ii bi debuffer warsa mesela tam rogue kızarıp kaçmaya çalışırken ona mana drain atıp rogue lf basamazsa neler olur tahmin edebiliyo musun? :D[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

said:
___Woodoo, 04 Ocak 2006 11:42 tarihinde demiş ki:
işte sorun orda zaten cafede 2-3 kişi takılıyoruz evde 2 tane pc war pk ypamak daha zevkli oluo ama arklarımın içinde 1 tane priest bile yok (54+)herkes rogue

roguelar iyi ise priesta gerek yok şahsen puppetle pk yaparken priest aramıyorum canım benim <3[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

bıçakçıyı boşver çok yakın temansa girmen gerekir eğer kombo bilmiyosan her türü yatarsın en iyisi okçu çok iyi ks yapar ve yakın temasta 5li ok adamın aklını alır :) (archey ollll )[signature][hline]----1_VS_1 ----
----61 LVL ----
----136K NP----
---- Orc ----
---- Ares ----
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...