Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küfür çözüm mü ?

nogay

Öne çıkan mesajlar

topiclere şöyle gözatıyomda gerek oyunda gerek burda herkes küfür içinde.. sizce küfür etmek çözümmüi ?
Sebebi her ne olursa olsun !!
İlk zamanlar kabul etmeliyimki bende ediyordum ama baktım bu çözüm değil..kesinlikle değil...
Oyunda hiçkimse küfürlerden rahatsız değil.?! niye acaba
"adamı görmüyom nasılsa anamıda tanımıyo salla yaa"
zihniyetimi var ????? yazık gerçekten bir oyun için değmez...
ben artık hiçbir şart ve şekilde küfür etmeyeceğim...bana akşama kadar küfür etseler bile..
KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE AİTTİR!! nokta...[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

mantıklı ama bana haksızlık edene küfür ederim abi kimse kusura bakmasın(ama özelden:D)

Aslında haklısıj küfür etmemek lasım ama sabır sabır nereye kadar.
Öle ortalık yerde de etmem ama (normalden /forumlarda)Pm den ii ce küfrederim adama:D[signature][hline]NedeN Ki?

[Bu mesaj FromTheHell tarafından 05 Ocak 2006 15:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

0-12 yaş grubu ( İyi cocuklarda var tabi ) Ama yaşları küçük olanlar daha çok ediyor , eğlendiklerini zannediyorlar.

Küfür tabi ki çözüm değildir. Sana küfür edene tatli dil bile bazen çözüm olmuyor. En güzeli block pm/normal/shout ![signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ji_Ber, 05 Ocak 2006 15:07 tarihinde demiş ki:
bende özlden macrocu ve kospçulara küfr ederm yada oyunda görrsem shouttan rezl ederm
o konu ayrı makroculara shout/normal/pm her yerden küfrederim.Ben sustukça onlar haklıymış gibi ortalıkta dolaşıo.En azından küfredince yer deiştiriolar(pc başındalarsa eğer).[signature][hline]NedeN Ki?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 05 Ocak 2006 15:07 tarihinde demiş ki:
0-12 yaş grubu

8 9 felan de bari yaf 0 ne :D
ama sana katılıyorum...düşük yaşta olanlar daha çok küfür ediyor..dediğim gibi macro vs sebep ne olursa olsun ben etmeyeceğim.[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar zahmet edip yazmışsında
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Hem küfrün gereksizliğinden ve kötülüğünden bahsetmişsin hemde imzaya siee yazmışsın, bu küfür değil mi? yada derecesi mi düşük bu küfürün ???

said:
nogay, 05 Ocak 2006 15:03 tarihinde demiş ki:
Knight OFFline artık
sieeeeeee
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NAYTONLAYN, 05 Ocak 2006 15:12 tarihinde demiş ki:
bu kadar zahmet edip yazmışsında
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Hem küfrün gereksizliğinden ve kötülüğünden bahsetmişsin hemde imzaya siee yazmışsın, bu küfür değil mi? yada derecesi mi düşük bu küfürün ???

said:
nogay, 05 Ocak 2006 15:03 tarihinde demiş ki:
Knight OFFline artık
sieeeeeee

eyvallah...[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anatolia090, 05 Ocak 2006 15:17 tarihinde demiş ki:
valla Sokakta olsa olsun oyunda olsun Küfür eden bi zihniyet varsa bi oyuncu zaten ben ona çocuk gözüyle bakıyorum..

Ve bana 12 yaşında küçük bi çocuk küfür etse başına okşar geçerim..Oyunda da öyleyim Tınlamıyorum yani :) sizde böyle yapın

;) güsel fikr bnce en mantıklısı ama bi kospcu görnce sinr oluom böle[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fenerli_, 05 Ocak 2006 15:36 tarihinde demiş ki:
kufur cözümmü?
yaw boyle topic acma daha iyi kufur cözüm olmadıgını 11 yasındaki cocukta bilir neyi tartışıyonuz? kufur edersin etmezsin cokta tın

fenerli işte normal bi yorum beklemek nO_ob luk zaten :D[signature][hline]Knight OFFline artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nogay, 05 Ocak 2006 15:55 tarihinde demiş ki:
said:
fenerli_, 05 Ocak 2006 15:36 tarihinde demiş ki:
kufur cözümmü?
yaw boyle topic acma daha iyi kufur cözüm olmadıgını 11 yasındaki cocukta bilir neyi tartışıyonuz? kufur edersin etmezsin cokta tın

fenerli işte normal bi yorum beklemek nO_ob luk zaten :D

:D:D:horace: senden de anca takm ayrımı yapmak beklenrdi[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...