Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rome

Sie

Öne çıkan mesajlar

HBO dizisi ilk sezon taze bitti.1 Ocak'ta baslşcak CNBC-E de. Eh sansurlenesi sahneler var. Isallah kusa cevirmezler diziyi. Cektim izlemedim ama Golden Globe'a aday olmus. Tabi Lost varken b.k yemek duserde gene olsun. :D[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

carnivale'i bitiren dizi oldu hbo'da
200 milyon $ bütçesi olduğunu duymuştum,bakalım merakla bekliyorum ben de,sansür manyağı olursa dizi indirip izlemek şart olucak artık=)[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

oha ciddi misin zegna
bunlar 2007'ye kadar carnivale'de yaptıkları gibi bi bahane bulup diziyi yine bitirirler,devam bölümleri fln çekilmez kesin
bari carnivale'e devam etseler[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

said:
cavanagh, 25 Aralık 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
oha ciddi misin zegna
bunlar 2007'ye kadar carnivale'de yaptıkları gibi bi bahane bulup diziyi yine bitirirler,devam bölümleri fln çekilmez kesin
bari carnivale'e devam etseler

İleriki bölümlerde diziyi götürecek olan Octavian'ı(namı diğer Augustus) oynayan oyuncunun 18 yaşına gelmesi vs gibi sebeplerden dizinin 2. sezonu 2007'den önce gösterime giremeyecekmiş.Hayranlarına kötü haber...

divxplanetta boyle yaziyor dogrudur buyuk ihtimalle.[signature][hline]4 8 15 16 23 42
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezonu (12 bölüm) oturdum iki günde bitirdim. çoğu sahne sinema filmi ayarında. senaryo zekice (bir iki karakter biraz zorlama dursa da, belgesel çekmiyor sonuçta adamlar diyoruz.) sahne arkası ise belli ki büyük bir araştırma ve çalışmanın ürünü. oyunculuklar da çok iyi, bazen fazla anglosakson kaçmasına rağmen. özellikle sezar rolündeki ciaran hinds'e dikkatinizi çekeceğim.
da tahminim cnbce bunu sansür manyağı yapar. çok sevişgen bu romalılar canım.[signature][hline]ice age coming
throw me in the fire

[Bu mesaj quasi- tarafından 26 Aralık 2005 11:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

büyük ihtimalle sansürlenir ama gece tekrar bölümleri verilirse bi ihtimal sansürlenen sahneler gösterilebilir.
çünkü bazen sansürlü sahneler gece tekrar sahnelerinde gösteriliyo.
ya da dizi nip/tuck gibi geç saatte verilir ve uyarı konulur. tabii ki bu sansürlenmeyecek anlamına gelmiyo.
ama nip/tuck ta ameliyat sahneleri gösteriliyosa bundaki sevişme sahnelerinin gösterilmesi gerekir
Sosyal ağlarda paylaş

offf ya harika bir diziye başlıyor ama izleyemiyeceğim
cnbc-e dizilerini kaçırıyorum sürekli artık seneye eve çıkınca =)[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 26 Aralık 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
offf ya harika bir diziye başlıyor ama izleyemiyeceğim
cnbc-e dizilerini kaçırıyorum sürekli artık seneye eve çıkınca =)

Walde de mi kumandalar :D?[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

Aha burda 1-10 . bolumlerin Turkce altyazisi var. Geri kalan 2 bolumu de ilgili arkadas son sura ceviriyodu bildigim kadariyla.[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...