Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Lakers nereye kadar gider?

CagRi

Öne çıkan mesajlar

Kobe ayakta tutmaya calısıor ama Lakers bu sekilde sizce bu sene ne yapar.İçerisi zayıf hemde cok.Ne olur...[signature][hline]Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.....
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında free agenttan sprewell , utah da memo var boozer bıraksalar biz alsak , lamar karşı da indiana dan artesti alsak şampiyon olurdu valla lakers =) Ama lakersın 2007 planı var o zaman kadar bi bok olmaz lakerstan 2007 dede olcağını sanmıyorum olan kobe'ye oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

az kaldi birakicaklar zaten boozer'i :)
ama talibi çok en son nyk de ilgileniyordu die hatirliyorum boozerla...
boozer'i alsalarda adam olmaz o takımdan çok eksikleri var.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ligin basında cok umutsuzdum acıkcası pek guven vermıyordu takım ama sonra Kobe azmaya baslıyınca artarda galıbıyetler gelınce epey bı umutlandım.6. olarak zor gıbı ama 7 vea 8. olarak gırerız gıbı gelıyor.En buyuk sorun takımın gerı kalanının cok ıstıkrarsız olması yerı gelıyor kobe 11 sayı atıyor kazanıyoruz yerı gelıyor kobe 50 atıyor kaybedıyoruz.Bıraz ıstıkrar yakalayabılse bıraz daha savunma gucunu arttırabılse 6.lıgı bıle zorlarız aslındada nese playofflara gırelım yeter bana :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

chris mihm - kalıbının adamı değil. fazla yumuşak. güven vermiyor.

brian cook - pota altında vücut vücuda mücadeleye girmiyor. çok başarılı olmasa da vasat bir orta-uzak mesafe atan uzun. istikrarsız.

lamar odom - ribauntlarda takımı sırtlıyor. iyi de top dağıtıyor. ancak hücumda inisiyatifi eline alacak, zor anlarda kobeye eşlik edecek biri değil.

smush parker - vasatın bile altında bir gard. şampiyonluğa oynayacak bir takımın ilk beşine yakışmaz.

kwarme brown - 2001'in birinci tur birinci sırada seçilen oyuncusu ama çok basit hatalar yapıyor. yetenekli olduğu kesin fakat istikrardan yoksun.

sasha vujacic - anlamış değilim

devean george - bir istikrarsızlık abidesi daha. bazen çıkar arka arkaya 3 üçlük atar. bazen ortadan kaybolur.

luke walton - babasının oğlu denemez. top eline yakışıyor. akıllıca asistleri var ama daha yolun çok başında. o da takımı alıp bir yerlere taşıyacak kadar iyi değil.

kobe dışında maç başına 10 dakikadan fazla oynayan Lakers'lılar bunlar. ehh bu adamlarla bi takım nereye gidebilirse, lakers da oraya gidecek.[signature][hline]mantar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Graveyard, 30 Aralık 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
Tek başına 60 sayı atan Kobe bile maçı kazandıramadıysa kepenkleri kapatma zamanı:)

62 attığı dallas macını kastettıysen o macı farklı kazandı lakers ;)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

Utah 98-94 yendi Lakersı.Maçı banttan izledim. Kirilenko 23 sayı,5 ribaund ve 5 asistlik performans gösterdi.
Mehmet ilk yarı iyi oynayamadı ama benchten çok iyi katkılar geldi.Bütün yedekler sayı buldu.İkinci yarı Mehmet biraz toparladı ve maçı 16 sayı,8 ribaund ve 4 asistle tamamladı.
Lakers'da ise Kobe Bryant yoktu.Nedenini bilmiyorum.Haliyle Lakers bocaladı.Brian Cook'un performansı iyiydi,19 sayı attı ve şut yüzdeside bayağı yüksekti.
Genel olarak Utah daha iyi oynadı ama Kobe'siz Lakers karşısında zorlandı.Kobe olsaydı daha farklı olablirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu akşam rövanşı var LA /UTAH maçının. eğer utah bunu da kazanırsa Play Off çizgisinde yer değiştirecek iki takım. her ikisi için de ÇOK ÖNEMLİ altın değerinde maç.[signature][hline]Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary sayı sistemini bilenler ve bilmeyenler.
Sosyal ağlarda paylaş

Utah Northwest'ten lider olarak bile çıkar play-off'a...Minnesota iyi başladı ama yine çöküşte,Seattle geçen seneki performansını mumla aratıyor,Denver Camby'siz bşi yapamıyor...Kirilenko ve Mehmet böyle devam ederse guardların biraz daha etkili olmasıylada Utah rezil Northwest gurubunu lider bitirir..[signature][hline]D'akmor
so 80's

Haklıyım tabi!
Sosyal ağlarda paylaş

offf offf kı ne off 2 utah macını da kaybettık.Ki bu macların her bırı 2 mac sayılabılecek oneme sahıp.Cunku playoff yarısında oldugun bır takım sen yenılıyorsun ve rakıbıne mac kazandırıyorsun.Memphis macında yaptıgı bır yıldıza yakısmayacak buyuk sorumsuzlugundan sonra philedelphia macında Kobe den buyuk bır patlama beklıyorum.Kendını affettırmesı lazım taraftarlarına :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...