Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şaşırdım valla

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Allah şaşırtmasın diyeceksiniz ama Olimpia'da 61+ herkez dlvl edildi 61'e burda bir mesaj yok konuyla ilgili.

Macrocularımız bilinçlendi yaptıklarının hata olduğunu anladı o yüzdenmi ağlamıyorlar, benmi ağlama mesajlarını göremedim ?

Yoksa 61 bile olamayacak çoğu adam 61 e yarabbi şükürmü diyor?[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
platto, 04 Ocak 2006 21:26 tarihinde demiş ki:
bu konu gündüz açıldı,baksaydın görürdün,tabiki herkes allah bereket versin diyo,bedava kastılar nasıl olsa

Evet şimdi gördüm :)

Neyse gereksiz post için özür ve bütün Kospculara "Beter olun" :)[signature][hline]----------------

Lvl:62/57
Np:205.xxx/5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 04 Ocak 2006 21:27 tarihinde demiş ki:
said:
bu konu gündüz açıldı,baksaydın görürdün,tabiki herkes allah bereket versin diyo,bedava kastılar nasıl olsa

Neyse gereksiz post için özür ve bütün Kospculara "Beter olun" :)

Siz beter olun KOSPERLARIN DEĞİL 62+ herkes 61 e çekildi gidin czde bir scream vuran judgement vuran adam yok kosp ile 62 olsam 61 e düşşem ağlamam tabii ki!
ama lvl 41 den beri kasan arkadaşım premium aalıp geceli gündüzlü kasıp 62 olan adam 61 e düşürülüyorsa bu k2 nin salaklığı + kosp firmasi k2 den çok iyi çalışıyor k?
simdi kosp kasmayan bir cok insani görebilirsiniz artık elle kasanların problemi o artık[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Necrozan/6x/Olimpia(oluooo 60:D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 04 Ocak 2006 21:44 tarihinde demiş ki:
said:
BlackBox1, 04 Ocak 2006 21:27 tarihinde demiş ki:
said:

Neyse gereksiz post için özür ve bütün Kospculara "Beter olun" :)

Siz beter olun KOSPERLARIN DEĞİL 62+ herkes 61 e çekildi gidin czde bir scream vuran judgement vuran adam yok kosp ile 62 olsam 61 e düşşem ağlamam tabii ki!
ama lvl 41 den beri kasan arkadaşım premium aalıp geceli gündüzlü kasıp 62 olan adam 61 e düşürülüyorsa bu k2 nin salaklığı + kosp firmasi k2 den çok iyi çalışıyor k?
simdi kosp kasmayan bir cok insani görebilirsiniz artık elle kasanların problemi o artık

Kaç kişi var Olimpia' da bileğinin hakkıyla 62+ olan, bizde Maribel gece gündüz kasıyor prem ile 61 olabildi.

Kosp ile kasanlar 500 ise bileğinin hakkıyla kasanlar 5 dir ;)

Bu durumda suçlayacak tek grup kosp ile kasıp bileğinin hakkıyla kasan 3-5 kişiyi yakanlar olmazmı?

K2 ne yapsın afferin iyi yaptınızmı desin?

Beyler çokmu zor adam gibi oynamak? 3 serverda 60+ 4 karakterim var ve hile hurda olmadan oynuyorum. NP desen var, item desen fena değil, klan süper, lvl idare eder, 1 yıldır ne hacklendim ne banlandım. Şimdi benmi hata yapıyorum temiz oynamakla ?????[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
platto, 04 Ocak 2006 23:54 tarihinde demiş ki:
öncelikle topic nasıl yazılır kuralları ,öğren sonra ne demek istedin herkes aynı şeyi söylüyo zaten, no kosp

Kurallarımı öğreneyim????

Nasıl yazılırmış merak ettim bi anlat bakalım :)[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
platto, 05 Ocak 2006 00:16 tarihinde demiş ki:
olmadı

[spo1=burda yazıyor]http://forum.paticik.com/view.php?id=166967[/spo]

Eeeeee????

Hangi kuralı ihlal etmişim ?

Sadece gereksiz birşey söylemek için niye post atarsınız anlamam.[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...