Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Burning Legion Realm Başlığı

Eternal

Öne çıkan mesajlar

hozceri said:

draedan said:

gelmis gecmis en dangalak server, sebebi malum.

hadi serverde mal adam cok lagı bitmez dakik abası oyundna dusururde nerden anladın gelmiş geçmiş en dangalak server oldugunu

Oyoyoyoyo eski serverim ... Şimdi çok uzaklardayim :D

O SIMDI ASKER.KALDI 111 GUN :D KAHRAMANMARAS AKSU KISLASI MUHAREBE DESTEK TANKSAVAR BOLUMU REVIRCI
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:

hozceri said:

draedan said:

hadi serverde mal adam cok lagı bitmez dakik abası oyundna dusururde nerden anladın gelmiş geçmiş en dangalak server oldugunu

O SIMDI ASKER.KALDI 111 GUN :D KAHRAMANMARAS AKSU KISLASI MUHAREBE DESTEK TANKSAVAR BOLUMU REVIRCI

ahaha :) ben askerden sonra başlamıştım wow a 2005 dönemi :) sen baya sübyanmışsın johny :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
ozii_x said:

jonywayt said:

hozceri said:

draedan said:

ahaha :) ben askerden sonra başlamıştım wow a 2005 dönemi :) sen baya sübyanmışsın johny :)

ne sübyanı yav ben 80 liyim :D msg geç oldu ama olsun :D güç olmasın. askerlik bitti bu arada :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
açık ara en nefret ettiğim server. ne yazık ki alliance olanlarıyla aynı battlegroundları ve bg chati paylaşmak zorundayım.

neredeyse her bg'de en az bir burning legion'ludan "loose fast please" duyuyorsunuz, hem de oyunun daha başında, hiçbir şey belli değilken. bunu diyip bg'nin alakasız bir yerlerinde hiç birşey yapmadan duruyorlar, afk diye report ediyorsun, üşenmeden gelip horde bi kere vurup yine geri dönüyo geldiği deliğe. Çoğu da ne yazık ki türk. Kafakoparan, Foxdruid gibi isimler, memleketimden utandırıyorlar.

geçen warriorum'la arathi basindeyim. yine bi tane burning legionludan aynı lafları duydum. "just loose fast, we can't win" ben de her zaman dediğim gibi "just leave if you don't think you can win". maç daha ortada bizim 2 horde'un 3 base'i var.

herif (çocuk ya da herneyse) yazdığımı görünce direk başladı "retard, he thinks he can win."

türksün değil mi diye sordum whisperdan evet diyip sövmeye türkçe devam etti.

ben bu arada kazanmaya çalışıyorum, tek başıma farmı tag'ledim bi kaçtane horde geldi savunmaya, bu adam dibimde izliyo ben 1v3 savaşırken, ben öldükten sonra ise "haha keko öldü" yazıyo bg chate. resto druid ve bilhassa heallemiyo. sırf oyunun başında dediği olsun, alliance kaybetsin diye. herneyse maçı 1500-1600 gibi bi skorla kaybediyoruz sayesinde.

böyle bir genelleme yapmak istemezdim ama ne yazık ki "loose fast"çıların 90% ı belki de fazlası burning legiondan. yaş ortalaması 13-15 gibi bir intiba bıraktılar bende. zaten çoğuna birşey anlatmak zor. "l2play noob" "retard" dan başka söyleyebildikleri birşey yok.

diğerleri alınmasın. fazla da şikayet etmemeliyim. ben en azından sadece bglerde bu çocuklarla uğraşıyorum. aynı serverda da olabilirdik onlarla, elune forbid.

kimse bana "just loose fast" mentalitesini savunmaya da kalkmasın. yenileceğin belli bile olsa bir bg'de yapabileceğin ve zevk alabileceğin bir sürü şey var. sırf honor için oynuyosan, ve kaybedeceğini düşünüyorsan battlegrounddan çık, zaten 15 dakikadan fazla sürüyo çoğu savaş. deserter ol git dinlen, altınla oyna 15 dakika sonra yine gel. diğer 14 kişinin oynadığı oyunun içine etme yeter ki.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah aynen.

said:

Turkish Hackers

Rivaled only by the Kosovars in terms of skittishness and complete inability to spell the simplest of words, Turkish hackers break into unpopular, badly protected sites with a 2 year old exploit that they found on milw0rm, deface with a picture of the Turkish flag and insert pointless historical reference to remind people of a great injustice that happened to the Turks well over 200 years ago, and blame it on the website owner.

Turk's Favorite Quotes Online Games "Giyme Gold pls" .

Other great quotes include:

f0ck u mom
f0ck u sister
10k plz
g0ld plz
PARTII PLIS
lwl kaç
nooop
resss plis
lol herif sus lollolololl (They don't know what lol is, so some people
in Turkey use it as "stupid" or "stopit" as they call it.)
slm agalar
aga gold
aga a.q
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:

kimse bana "just loose fast" mentalitesini savunmaya da kalkmasın. yenileceğin belli bile olsa bir bg'de yapabileceğin ve zevk alabileceğin bir sürü şey var. sırf honor için oynuyosan, ve kaybedeceğini düşünüyorsan battlegrounddan çık, zaten 15 dakikadan fazla sürüyo çoğu savaş. deserter ol git dinlen, altınla oyna 15 dakika sonra yine gel. diğer 14 kişinin oynadığı oyunun içine etme yeter ki.

1 kisi yuzunden 1600-1500 kaybedilmez oyun
srsly lose faster ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...