Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nip/Tuck

Udinen

Öne çıkan mesajlar

o çocugun yerinde olmayı kim ister:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu dizi canlı canlı ameliyat yapılan tıpla ilgili bi dizi deil miydi? geçen reklamını izledim dumur oldum "ulan ne alaka" dedim. dizi nerden buraya geldi ya çok ii hatırlıyorum eski reklamında bi ameliyat gösteriyodu. yoksa ben başka diziyle mi karıştırıyorum bunu? tekrarı ne zaman bu son bölümün?[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Oz daha sertti bence..bunun bi ameliyat sahneleri iğrenç onlarda normal yani sonuçta ameliyat olduğunu biliyosun.[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Ameliyat güzeldi ama löp löp löp çıkardılar yağları komikti hehe. Yanlız harbiden bu bölüm adamı çok eğer ''ben onun yerinde olsaydım'' çelişkisine soktu.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Take the best orgasm you ever had, multiply it by a thousand and you're still nowhere near it.

ayni sekilde sozlukte de belirtmistim, buraya da aynen aktariyorum
[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 25 Ekim 2004 10:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...