Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls IV: Oblivion Announced

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!
DUY SESİMİ SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!
SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!

"Oblivion will feature photorealistic faces that can show emotion, voice-overs for every line of dialogue and an extraordinary new "living world" system."

HOBERETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Edit :
"The team also didn't shy away from the gore either."
HARHARHARHAHRAHRHAHRHAHRA

[signature][hline]I'd like to try to live my life again.
I'd like to see where I was going wrong.

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 24 Ekim 2004 02:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hoca diyorum işte şu anda oyun oynama hevesim kırıldı yani.. rome: tw'yi oynuyordum ne güzel, içimde birşey düğümlendi.. çok lazımdı sanki delucian'ın hatırlatması, unutur gibi olmuştuk.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımın oyunu gelio
morrowindde bile oyunun ortasında durup 5dakka müzikle beraber gökyüzünün güzelliğini seyrederdim, saatlerce etrafta gezerdim. bu oyunda heralde main questi yapmam
inşallah çabuk çıkartırlar da bizim ruh sağlığımızla oynamazlar
Sosyal ağlarda paylaş

morrowind sitesi hep ağır oluyor ama sanırım bu yeni gelişmelerin yarattığı trafik nedeniyle hepten ağırlaşmış.. :-p ben de çıkaramadım çoğu şeyi..

o wood elf'i diyorsan oyunun editi o, sırf "herkesi kesiyoruz kimse başedemiyor" diyenlere kıllık olsun diye koymuşlar.. :) öldürmesi inanılmaz derecede zormuş cidden, ben zaten öldürememiştim yeni karakkterle tribunal+bloodmoon'u oynadığımdan. dagoth ur maceramdan kalma lvl 54 imperial dragon'umu getirseydim hani ancak belki.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok, birazcık kahpelik yaparak kestim onu.
Construction Kit mi ne vardı.
Ordan sağlam bir edit yaptım kendime, yerlere itemlar artifactler falan.
Adamın armor'u süperdi.
Glowing böyle.
Ay ay ay.[signature][hline]I'd like to try to live my life again.

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 24 Ekim 2004 15:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten tam hatırlamıyorum ama adamla konuşamıyordum.
Hemen "SET!" "Hadi güzelim anca." gibi cevaplar veriyordu.
Ama eninde sonunda konuşmayı becerdiydim.
Ama savaş gazisi ve bilmemkimin (önemli bir tip) silah arkadaşı gibi bir herifti.
Ama gel gör ki ağlattıydım herifi NPC değilde Player olmanın avantajlarıyla ehehe.[signature][hline]I'd like to try to live my life again.
Sosyal ağlarda paylaş

Aaa, ben bu topiği görmemişim... ilginç.

Grafikler gene mükemmel olmuş bence.
İlk morrowind'deki gibi etrafa ağzım açık bakıcam herhalde, hele şu orman resmine bittim.

Sam'in yazdıklarına komple +1 bir de,
said:
arcane, 05 Ekim 2004 06:35 tarihinde demiş ki:
diablo usulü otomatik yaratılan levellara karşıyım, bi oyun kendini rpg diye adlandırıosa bu ve benzeri olaylardan kaçınmalıdır.

ve
said:
Aytoz, 24 Ekim 2004 02:31 tarihinde demiş ki:
morrowindde oyunun ortasında durup 5 dakka müzikle beraber gökyüzünün güzelliğini seyrederdim, saatlerce etrafta gezerdim

(bile'yi kaldırdım kasıtlı olarak :) )
+1

said:
Alexi_Septimus, 24 Ekim 2004 02:19 tarihinde demiş ki:
"The team also didn't shy away from the gore either."

aha tam benim oyunum
kol bacak kan kafa göz kesmek biçmek
hırs hırs hırs hırs[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aytoz, 24 Ekim 2004 02:31 tarihinde demiş ki:
morrowindde oyunun ortasında durup 5 dakka müzikle beraber gökyüzünün güzelliğini seyrederdim, saatlerce etrafta gezerdim

gökyüzünü bende seyrediyordum saatlerce, bu kadarmı güzel olur be.
*!daha önce bu lafı söylediği hissine kapılır*
bide ss'ler için büyükçe bi "ohşş" ta benden:-) oeh be!
[signature][hline]öss nubisi
hiç bitmeyen efsaneler
MSN:[email protected]

[Bu mesaj Heffer tarafından 24 Ekim 2004 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eh şu grafiklere bir bakın, morrowind'le filan ilgisi yok yani.. doom 3 ve half-life 2 bile bunun yanına yaklaşamaz yahu.. oyun böyle yazıldığı ve göründüğü gibi olursa rpg'lere soğuk yaklaşan abime bile oynatabilirim belki.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 24 Ekim 2004 01:58 tarihinde demiş ki:
Ben şöyle olsun istiyorum.
Hani Morrowind'de orduya katılabiliyoduk ama bi bok yiyemiyoduk katılsakta ya.
Mesela burda canlı dünya olacak.
Yani sadece yazılan olaylara bağlı olmayacak questler dışında.Canlı haraketli kendi başına olaylar çıkarabilen bi dünya olacak.
Birileri arasında savaş çıkacak orduya yazılacan hede hödö.

+

said:
Sam, 25 Ekim 2004 17:04 tarihinde demiş ki:
eh şu grafiklere bir bakın, morrowind'le filan ilgisi yok yani.. doom 3 ve half-life 2 bile bunun yanına yaklaşamaz yahu..

bunlar olsun ben dünyayayla ilişğimi kesiyorum :)[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

heh fakat en büyük endişem bethesda'nın motor optimizasyonu konusu, morrowind'i en iyi makineler bile doğru düzgün çalıştıramamıştı. çıktıktan 2-3 yıl sonra yeni makine aldım ancak kökleniyor herşey ve gene süper akıcı değil. motorun müthiş kalitesinden değil de (ut2003 motoru mesela çok daha geniş alanları daha muhteşem gösteriyor ve daha hızlı) optimizasyonunun eksikliğinden dolayı olduğu bayağı konuşulmuştu. böyle yaparlarsa gene 2010'da filan oynarız ancak hakkıyla.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...