Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

wandıda orda mı öğrettiler baps? :D

özledim eski günleri ya o tempestas ventine hülaaan ben geldim diye anıran bi rhekhar, ezdim hülan diyen bi gücü, ben niye dpsde yetişemiyorum diyip gizlice elemental stone yapan bi valhar, castı iptal edemiyorum diye ağlayan bi anyxsa, hpsi %90dayken ölüyorum lan heal heal heal diyen bi karpuz :D fdsfs
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yeni anladım rogueların karın ağrısını ya.
Gider 6k cleave yersin 10 sn heal gelmez, pot içersin bandaj atarsın evasion açarsın tam bunlar biter 10k overheal atarlar sana ühü

Karpuz gelemediniz olm solidin adam gibi zamanında gelicektiniz o zaman eğlenicektik. Valhar denen dps müsvettesi zaten hiç giremedi. Ehlena ışık görmemiş onda hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

rogue kasılmışta instancelara giriliyor ömer bey, bnmkinede bir el at tıkandım 66da :D 1 haftadır aşırı lag war levellıyamıyorum bugunde nabcake valhar misafirim kasacak inşallah 2 günde 70e güveniyorum ona :D walla 20 senedir o ışığı ben göremedim valharda ehlena 2 dakkada anladı helal olsun hahahaha :P
Sosyal ağlarda paylaş

Olm sürünüyoruz ya 5v5 de bugün fıtık oldum, Duckies (Chloes/Ms warrior ) ben, Ehlena (Mage), Waterfall ( Paladin ) bir de druidimiz var. Sevgili ms warriorumuz healer ve caster hariç herşeye charge etti, ben priesti'i 10% a getirince druidimiz priesti cyclone'ladı hoop baştan başla..

Bırak alliance ı gel dentarg a ya MS warrior lazım bize, bak Ehlena bişi demiycek bu sefer söz derse guildden atarım onu roller değişti artık !

Rhekhar mage müsvettesi seni hunter mı oynusun artık, mage le pvp yapamıyodun zaten hunterla hiç kite edemezsin olm geçmiş olsun hehe

Karpuz' u da öpüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

6 nether kaldı bakalım

Ama çok kararsızım bu hafta 2.7k arena point falan olucak shanker mı alsam dragonmaw ı mı yapsam slicer ı alıp blazeguard ı yapıp offhand e mi koysam karar veremedim

Bir de 1.4 speed e düşürecekler arena weaponları bayağı zor karar vermek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...