Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

assassin combosu=>

dlhangman

Öne çıkan mesajlar

Bu forumda da 578 kere topic açıldı hepsini okudum fakat sağlıklı bir bilgi edinemedim ne yazıkki. Genelde işi makaraya alanlar hakim olmuş konulara. Şu işi gerçek anlamıyla anlatabilecek birini arıyorum var mı?[signature][hline]İsim: Janborg
lvl: 60 assassin
Server: Cypher - Karus
Sosyal ağlarda paylaş

o iş için sana en buyuk ustaları sölim tabi benim gördügüm diezle areste oynadım ben en cok areste tanıdıklarım var isimler şunlar(000000,tam___tam,sertcocuk,nycris,bobert)bunlar var şuan aklıma gelen orc ve insan karışımı diezde ise (hız,redley) şuan ikisi aklımda ama baya var gidip bunlarla konuşmayı dene tabi bazıları türk degil en iyi sana bunlar söler tabi konuşurlarsa bende asasım diezde lvl 61 ama bende yapamıyorum kombo sölenenleri yapıyorum ama olmio yada yalan sölio cogu kişi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
platto, 04 Ocak 2006 13:44 tarihinde demiş ki:
boşuna uğraşıyosun bişi elde edemezsin,kimse altın yumartlayan tavuğunu vermek istemez,versede sen yumurtlatamazsın
aslında haklısın bende bölye düşünüyorum ama belki biri çıkarda düzgün bişeyler anlatır bi ipucu verir diye umuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ya baq çok ii deil ama nasıl yapıldıını biliorum.biras pratik lasım.nasıl örendiimi sölesem inanmassınız.arada bir canım sıkılıo dier serverlrda rogue açıp solucan kesiorum orda örendim.bi ark baska bi combo topıcınde şunu sölemişti.atackı düşük bi dagger al vendordan sora git haungaya orda çalış.işin sırrı elini oynatmadan damage wermek we 2 skill arasında 2 kez r ye basmak biraz çalış yawas yawas olur[signature][hline]_ReVenGe_
85k+
elemental lord
kurdum bu sefer xD
Sosyal ağlarda paylaş

DIEZ: 411, h4nz0, DragonFaster
CYPHER: _ChoSen_, fireman459
OLYMPIA: :Shard:
BERAMUS: King_General, KingRogues
-----------------------------------------
Bi Arkadaş Konu Açmıştı Bu Combo ile ilgili forumu araştırırsan bulursun gerçekten acık bir şekilde anlatmış ben bizzat denedim oluyor ama tabii bunu tek başına deru dönmek istiyorsan yap cz de yada savaşta olmaz. ben de diez de h4nz0 dan öğrendim adam dibine girip tabii bu arada sürekli ileri gidiceksin adamın üstüne doğru R atak skill R atak skill bu sürekli devam edicek anlıcan koşarken kombo yapıyorsun hatta alışanlar bütün skilleri yaklaşık 2 yada 3 sn. içinde vurabiliryor. mesela BEN :)[signature][hline]Nick: Nick Yok
Class: Sınıf Yok
Server : Gerçek Hayat
Clan: Kendi Arkadaşlarım
LvL: 00
Np: Kim Takar NP'i
Oyunu Bıraktım Hatta Char'ı Kapattım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...