Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 1.9 Ready!!!

Greandisthas

Öne çıkan mesajlar

Aynen katılıyorum bu akşam lagdan geçilmez. Geçen bir ara server bakımında da böyle olmuştu.

Lag olmasının sebebi oynayanların sayısının artması değil, yeni patch in oyuna adapte olması

Son olarak,

Ne istiyorlar Warriorlardan ben bilmiyorum. En çok dayak biz yeriz, tank oluyoruz diye bizi ne sanıyorlar ki, bizimde sizin gibi canımız var :( ühühühü[signature][hline]Night Elf Warrior - Frostwhisper - Janissaries
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt Bende Yukluyorum Hadı Cumleten Hayırlı Olsun Su Ing Yazıları Tercume Eden Arkadas Olmadı copy/pastle kolay gelıor tabı paylasım yaptıklarını sanıolar ama ıng zaten heryerde yazıor buranın turkce forum sıtesı oldugunu unutuolar sanırım :( bılen varsa barı warıorlara nolmus anlatı versın
Sosyal ağlarda paylaş

amerikan serverlarına mı geldi avrupa serverlarına mı onu da söylese biri... fileplaneta düştüyse oradan çekelim blizz downloader çekilmez[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck." - Obi-Wan Kenobi -
"I'm not going there to die. I'm going there to see if I'm really alive." - Spike Spiegel -
Sosyal ağlarda paylaş

Fileplanet'ta da var Allakhazam'da da var ama FP üyelik olmadan Blizzard'ın downloaderından daha hızlı indirmiyor, Allakhazam'dakini premium üye olmadan zaten indiremiyorsunuz

aslında çok da yavaş değil, 20 dakikada %15 kadarını indirdi bende Blizz'inki, 512 adsl ile...[signature][hline]Halatsız A3

.:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pekaziz, 04 Ocak 2006 10:22 tarihinde demiş ki:
ftp://mirror.sparkz.no/wow-patch/enGB/WoW-1.8.4.4878-to-1.9.0.4937-enGB-patch.exe

İndirim bakalım, bağımlılar sizi :D.

heh
vazgeçtim bu bayağı hızlı geliyor ;)[signature][hline]Halatsız A3

.:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

o link iyidir ya yuzde 25e gelmişti blizz downloaderdan 10.00kb hızla şimdi açtım linki 53 hızla indiriyor oh sufer :D[signature][hline]Lianna Human Paladin
Lianna: Msnde gelecek seneye görüşürüz esprisini mi yaptılar?
Alomatik: Blocklıcaksın 2-3 tanesini Taksim Meydanı'nda bak bir daha yapıyorlar mı?
Lianna: LOL
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 04 Ocak 2006 10:25 tarihinde demiş ki:
fileplanetta us versiyonu var eu daha yok sanırım

evet us versiyonuymuş dikkat etmemişim[signature][hline]Halatsız A3

- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rei, 04 Ocak 2006 10:35 tarihinde demiş ki:
yalnız ben patchi yarım saat önce yükledim ama hala srwerlar kapalı:S

serverlar duyuruya göre 12'de gelecek ama gecikebilir tabi
patchi vermiş olmaları açılacağı anlamına gelmiyor çünkü[signature][hline]Halatsız A3

- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

uzatmaz, kesinlikle daha kısa sürer kalan %50 yi indirmek bundan emin olabilirsin :) (%70te şu anda, 23 dakka oldu tam)[signature][hline]Halatsız A3

- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 04 Ocak 2006 10:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...