Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Combo:)

ofs

Öne çıkan mesajlar

said:
nocom, 03 Ocak 2006 22:54 tarihinde demiş ki:
hımmm ilginç werdiğin cevaplarla bir yere gelmek imkansız gibi. futboldan konusan iki adamdan bırının kalkıp benım bırde adana da ew war bılıon mu demesi gibi bişi :=) diablodan bahsetmişsin sanırım 7 sene boyunca diablo oynadım ama oyundaki en noob çarı seçmişsin. zaten nooblar arasında 3. deel 1 olsan farketmez :=) dur bakıyım neydi barbarian mıydı xD ummmmm nickinin bir anlamı oladıgı gibi konusmalarınında bır anlamı yok diyorum we sux kelimesini yazıyorum xD

Muuahuha Diablo KO o ve Benzeri Oyunlar Atasıdır KO de ne varSa mp olsun lighting dmg olsun Bana Charı Ören demişin Bende onu koydum Warrior Charı sen oynamıyoken vardı hala Var hiç bişey de Değişmez Siz değiştirirsiniz tabii sorun diil :D[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

meto adamı kovalıosak deel adamdan kacıo arkadas, kacarken yaptıkları ;
skill basıo
hp pot ıcıo
we kacmaya dewam edıo

ayrıca ben hoodwink basan warrior cz de gorursem alnından opecem[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 56k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 23:02 tarihinde demiş ki:
said:
nocom, 03 Ocak 2006 22:54 tarihinde demiş ki:
hımmm ilginç werdiğin cevaplarla bir yere gelmek imkansız gibi. futboldan konusan iki adamdan bırının kalkıp benım bırde adana da ew war bılıon mu demesi gibi bişi :=) diablodan bahsetmişsin sanırım 7 sene boyunca diablo oynadım ama oyundaki en noob çarı seçmişsin. zaten nooblar arasında 3. deel 1 olsan farketmez :=) dur bakıyım neydi barbarian mıydı xD ummmmm nickinin bir anlamı oladıgı gibi konusmalarınında bır anlamı yok diyorum we sux kelimesini yazıyorum xD

Muuahuha Diablo KO o ve Benzeri Oyunlar Atasıdır KO de ne varSa mp olsun lighting dmg olsun Bana Charı Ören demişin Bende onu koydum Warrior Charı sen oynamıyoken vardı hala Var hiç bişey de Değişmez Siz değiştirirsiniz tabii sorun diil :D

ya anlamıosun ya anlamakta zorluk cekıosun yada yasın cift hanelere yenı gecmıs durumda xD thorn buyusunu bana gostersene ko da yada ne bılıyım istedigim yere tp edeyım kendımı yada ummmm yanımda küpüm olsun istedigimde pot yapıyım ummm yada her kestıgım adamın kulagını toplıyım xD sen oyunun mantıgını anlamamıssın ben napayım. bu oyunu diablo ile karıstırıosan, atası diosan, oradakı warriorun buradaki ile aynı oldugunu sanıosan sen diabloya dewam et bence. burada rege yoktur warriorda skill dolmasını beklemezsin. mana az harcıyım dıye de bı kaygın yoktur. warriorun tek skili wardır o kadar. başkalarının skill barlarını ornek gosterek hıc yere gelemezsın zaten. sanırım lvl 66 sın ama değil 66, 86 da olsan mantıgın bu olacaksa her zaman arenaya beklerım senı şayet aresteysen. ben oyunu oynamıoken çarın warsa diabloda ya cd si cıkmadan 888 lerde baslamıssındır yada konustugun seylerın yanlıs oldugunu anladıgın ıcın farklı seylerden bahsederek kapatmaya calısıosun. ilk sayfada r1r2r3r4 skili kullanır dıyen bırısı ıle warrior konusu ne kadar tartısılabılır kı. warrior olmadıgın her halinden belli .[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 03 Ocak 2006 23:03 tarihinde demiş ki:
meto adamı kovalıosak deel adamdan kacıo arkadas, kacarken yaptıkları ;
skill basıo
hp pot ıcıo
we kacmaya dewam edıo

ayrıca ben hoodwink basan warrior cz de gorursem alnından opecem

zamaninda ben ve bir cok warrior. cok da son vurus yapip hoodwink ile adam kestim. fakat opme rica edicem.

soyle ki:
tamamen STR armor ve jewelry kullanan 60-65 arasi bir warrior HP ve MP veren unique'leri veya Gigantic Axe'i olmadigi vakit 1600-1700 civari dusuk bir MP'ye sahip olur bilindigi uzere. hal boyleyken zaman zaman kalabalik bir grubun arasina daldiginizda HP pot ile ugrasmaktan ve arka arkaya SD vurmaktan mananiz cabuk biter. (SD malum su gibi icer) iste bu karmasada bazen mana pot kullanana kadar kirmizilari yakmis rakibinize son bir SD vuramadan kacabilir. iste o an ancak hoodwink'e yetecek kadar mananiz olacaktir. zaten 1-2 hoodwink de karsinizdakini indirmeye yetecektir o an.

dedigim gibi bu sadece yeterli MP'ye sahip olmayan warrior'lar icin gecerli olabilir. "lan tam bitecek zamani buldu bu mana" dememek icin gayet de guzel olur.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu anlatmanın bır anlamı yok bunu herkes dusunebılır bana şunu anlat xD
kaçıosun arkanda asas war sana spike ile cakıo sen ona
skill basıon (hoowwink basıo kı manası az yesın)
hp basıon
kacıon
bu 3 nu yap renkli tv werecem xD

kacıosan ölmemek ıcın kacıosundur o an. kacarken skill basmanın sonra pot ıcmenın anlamı nedır. madem kacıosun ıc potunu rahatla. madem skill basacan git adam akıllı bas.
bu 3 nu yapın renkli tv den vazgectim uzaktan kumandalısından wercem walla[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zonic, 03 Ocak 2006 23:23 tarihinde demiş ki:
said:
nocom, 03 Ocak 2006 23:03 tarihinde demiş ki:

ayrıca ben hoodwink basan warrior cz de gorursem alnından opecem

bkz.arespvp videosu - 2.18 zuhahahahaha

onu neden yazdıgımı konusmaları okursan anlarsın xD kaç kaç asaslar gelioooo, aman gelsin nolacak bi hoodwink cakarım ardından pot sonra yine cakarım bu aradada kacarım xD[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

Yazılan postların hepsini okudum ve yıllardır (gerçekten uzun yıllardır) diablo oynayan biri olarak koptum. RPG de olan temel şeyleri diablodan öğrenmiş olabilirsin. Ressist, def, mana, hp skiller vs vs. Ama kodaki başarımı diabloya borçluyum dersen bu yalan olur. Diablo en başta böyle comboymuş yok skill animasyon kesmeymiş gibi zerzavatlara diil tamamen oyuncunun karşısındakine göre skill item vs dizip ona göre taktik geliştirerek kapışması ve tabii kapışabilicek seviyeye gelmesi için lvl kasmasından ibarettir. Koda ise gerçekten o skilleri basış sırandan tut animasyonu ne zaman kesiceğine kadar bir çok detay var. O yüzden bence bu 2 oyun asla aynı cümlede bile kullanılmamalı. Şimdi o warrior skiline gelince...

Bence de mp regen için diil ama sdye manaya yetmediğiniz çok kıl bi anda belki çok az canı kalmış birine vurmak için kullanabilirsiniz. Ama olmazsada sanırım çok şey kaybetmezsiniz...[signature][hline]Bu kadar para düktüğüm bu oyunun bana attığı kazıklar için tüm k2 networke yazıklar olsun

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 03 Ocak 2006 23:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 03 Ocak 2006 23:42 tarihinde demiş ki:
Yazılan postların hepsini okudum ve yıllardır (gerçekten uzun yıllardır) diablo oynayan biri olarak koptum. RPG de olan temel şeyleri diablodan öğrenmiş olabilirsin. Ressist, def, mana, hp skiller vs vs. Ama kodaki başarımı diabloya borçluyum dersen bu yalan olur. Diablo en başta böyle comboymuş yok skill animasyon kesmeymiş gibi zerzavatlara diil tamamen oyuncunun karşısındakine göre skill item vs dizip ona göre taktik geliştirerek kapışması ve tabii kapışabilicek seviyeye gelmesi için lvl kasmasından ibarettir. Koda ise gerçekten o skilleri basış sırandan tut animasyonu ne zaman kesiceğine kadar bir çok detay var. O yüzden bence bu 2 oyun asla aynı cümlede bile kullanılmamalı. Şimdi o warrior skiline gelince...

Bence de mp regen için diil ama sdye manaya yetmediğiniz çok kıl bi anda belki çok az canı kalmış birine vurmak için kullanabilirsiniz. Ama olmazsada sanırım çok şey kaybetmezsiniz...

100 üzerinden 101 puan weriyorum sana :=) son sözüm eğer manan bitip hoodwinke duacı olacaksan bırak kaçsın yaşama sevincini alma adamın xD[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

komponın incelikleri hızlı parmaklardan gecer bide fareyu unutucaksın kısaca konbo zr 1, skil sonra r skil s r skil ama warıyorla denemedim assasla mukemmel oluyo pristler deliriyo :D[signature][hline]nick: Arthas_sw
Level: nOOb
Np:Çooook :D
Clan: Canım nere isterse...
Server:Ares
Irk:Tabiki humans
Show me the money :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya ara sıra paticikten ayırılıp boss bakıom cz de bakirra, lesath,lobo we lupus kestim. sanırım ara sıra oyuna dönsem iyi olur xD yarım saatte iyi item cıktı aasdadas[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...