Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Combo:)

ofs

Öne çıkan mesajlar

iyide Skill Animaitonu Koşarak kesiyorum Ben zaten Sadece tuşa Basdığım ve infoda yazan skill görünüyo adam vurduğum bile görünmüyor Zaten comcoya odaklanmak dedim ben Sade skiil vurulsun demiyorum normal attk Da geçiyor r+skill demişim[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 03 Ocak 2006 22:04 tarihinde demiş ki:
tosun sende benım deıdıgımı demişsin ama w ile değil mouse ile yaparsan rakibini yakalaman daha kısa suruyor nedenini hemen acıklıyım. w ile takip edince adamın koordinatını ızlemek zorundasın, mouse ile yapınca adamın kucuk sağa sola kaçmalarını yemezsen dırek ılerleyıp ındırıosun. zaten hb ye dogru kosan humanların ızleyecegı tek yol war. istedikleri kadar sağ sol yapsınlar farketmıo. tavaf edin adamınızı kutsayın ki size np wersın xD

o zaman da mouse'u kullanamazsin. unutmaki W'nin yaninda basabilecegin A ve D mevcut. yonunu degistirdigi anda sen de A ve D ile degistirebilirsin. hem boylece mouse'u arkana, sagina, soluna bakmak icin veya elin W ve skill'de oldugundan pot basmak icin de kullanabilirsin.
ama sonucta alistigin gibi yapmak en iyisi.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

anlıyorumda mousedakı scroll tusuna basarsan arkanı gorebılıosun zaten. mouse ile hem ilerler hemde 360 derece etraıma bakarım. skilleride klavyeden basarım ki mouse ile bastıgın zaman bırıncısı klavye kadar cabuk yemıo ıkıncısı sıkılı oydugun yerden cıkarma olanagı warkı ben bı ara cok yapıodum xD alışıtıgın gıbı oyn amak en guzelı ama hala dıom SR/SW falan sux. bu arada birisi demiş r1r2r3r4 falan bilader senin oynadıgın çar warrior asas deel. 4 skilli warrior goster bana helal olsun xD[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 56k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 22:10 tarihinde demiş ki:
said:
bubbaChucks, 03 Ocak 2006 22:08 tarihinde demiş ki:

sen bu oyunu oynadın mı daha önce? :-)

Eett sen yokken oynuyodum haLada oynuyorum :D

o kadar iddialı konuşma :-)[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 03 Ocak 2006 22:19 tarihinde demiş ki:
said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 22:10 tarihinde demiş ki:
said:
bubbaChucks, 03 Ocak 2006 22:08 tarihinde demiş ki:

o kadar iddialı konuşma :-)

KonuşuYorum o haLde öyleYim :)[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 22:17 tarihinde demiş ki:
Hemen GösTerim Scream +Sd + Trust + hoodwink oldumu

walla şaşkın ıcındeyım eğer sen bır warrior isen gercekten şok oldum. thrust dediğin skill we hoodwink skilleri ben 6 aydır elimi sürmedim. warrior skilleri diğer skilleri gibi dolması falan yoktur arka arkaya basabılırsın. eğer sen bunları kullanıyorsan benden sana bır tavsıye thrust we hoodwinki kulllanma. kullanacagın 3 skill wardır
1-) Leg Cutting
2-) Sword Dancing
3-) Scream
hadi diyelim sen thrust ile hoodwinki kullanuosun eywallahta sen zaten leg cutting kullanmamakla warriora saygısızlık yapıosun. dalga falan geçmiyorum ama önce bir skilleri öğren karakterin özelliklerini öğren, düşün, sonra tecrübeli birine sor, harmanla ondan sonra ke oyna.[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

dimi Sen öle küçük Skillere Bakmassın nolcakki Hoowdwinkden f9devil in Pk skillerine bak Bakalım orda ne Var :D
Ayrıca Leg Cuttingle Adama vurulmaz Özellikle Scream Atan biri arkasından Leg cut kulanmaz Çünkü Scream de zaten stuned özellği vardır Öteki skileri dayadıktan Sonra Leg cut Yine Atabilirsin.. Bu arada hoodwinkle kimse Adama Dalmaz Bu bir onun kulanılması Kaçısda mana Kulanmayıp Mana regenare sırasıNı heal de Kulanmaktır küçük Dmg Verir Ama Sen YanınDa sd ile vurduğun Zaman Elinde Manan Kalır Daha Nediyim sana BiLemiyorum :D[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 22:27 tarihinde demiş ki:
dimi Sen öle küçük Skillere Bakmassın nolcakki Hoowdwinkden f9devil in Pk skillerine bak Bakalım orda ne Var :D
Ayrıca Leg Cuttingle Adama vurulmaz Özellikle Scream Atan biri arkasından Leg cut kulanmaz Çünkü Scream de zaten stuned özellği vardır Öteki skileri dayadıktan Sonra Leg cut Yine Atabilirsin.. Bu arada hoodwinkle kimse Adama Dalmaz Bu bir onun kulanılması Kaçısda mana Kulanmayıp Mana regenare sırasıNı heal de Kulanmaktır küçük Dmg Verir Ama Sen YanınDa sd ile vurduğun Zaman Elinde Manan Kalır Daha Nediyim sana BiLemiyorum :D

bu cevaptan sonra warrioru bırakıyorum :=)[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 22:39 tarihinde demiş ki:
Walla isTedini yapabilirsin O cevaptan bişey anlamıyorsan Zaten artık o charla oyunuoynamanın da bi anlamı yok ;)

bencede xD[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 03 Ocak 2006 22:28 tarihinde demiş ki:
ya warior şudur;

1 - HP
2- MP
3- SD
4- SC
5- LC

shadow tşk ederim bir warrior skilli nasıl olur göstermiş oldun.
bundan sonrası yalan :P
[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

Regenarete Dolma süResidir arkadaşım onun anlamıda şudur Sen mana Doldururken Karşıdaki adam Senin hp yi indirdiği Anda Heal Basamaz Sap gibi Yatarsın ya ben Nie size bişey anlatmaYa çalışom ki Anlamadığınız belli.. ha bide şunu Söylim Warrior charını fln Ören Demiş Biri Diablo Battle nete giRen Varsa pm Atabilir oyunDaki Eniyi 3. waRrior Beni Bana Rpg Öretmeye Kalkmayın onun için Nickde DoomLord Hadi Sizde Cz ye gidin Artık np aKıtırsınız mauhauh[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

lucifer sanan şöyle diyim eger adama hodwinkle azcık dmg vuracagın yere sd ile dogru dizgin bi dmg vursaydın adamı öldürürdün zaten bu sayede hem mana hem hp regenesini başka bi adam ararken çok daha rahat yaparsın[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
Sosyal ağlarda paylaş

hımmm ilginç werdiğin cevaplarla bir yere gelmek imkansız gibi. futboldan konusan iki adamdan bırının kalkıp benım bırde adana da ew war bılıon mu demesi gibi bişi :=) diablodan bahsetmişsin sanırım 7 sene boyunca diablo oynadım ama oyundaki en noob çarı seçmişsin. zaten nooblar arasında 3. deel 1 olsan farketmez :=) dur bakıyım neydi barbarian mıydı xD ummmmm nickinin bir anlamı oladıgı gibi konusmalarınında bır anlamı yok diyorum we sux kelimesini yazıyorum xD[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 03 Ocak 2006 22:54 tarihinde demiş ki:
hımmm ilginç werdiğin cevaplarla bir yere gelmek imkansız gibi. futboldan konusan iki adamdan bırının kalkıp benım bırde adana da ew war bılıon mu demesi gibi bişi :=) diablodan bahsetmişsin sanırım 7 sene boyunca diablo oynadım ama oyundaki en noob çarı seçmişsin. zaten nooblar arasında 3. deel 1 olsan farketmez :=) dur bakıyım neydi barbarian mıydı xD ummmmm nickinin bir anlamı oladıgı gibi konusmalarınında bır anlamı yok diyorum we sux kelimesini yazıyorum xD

tebrik ediyorum hatta pati diliyle +256823487238 :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
Sosyal ağlarda paylaş

pati diline gerek yok ortak dillede yazsak sonuç :

+454654654564545465454564654 edıo sanırım xD[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

Sonkez tekrar edicem ben adama hoodwinkle dalın Demedim üstüne Dedimki ben skill+r kulanıRım genenlde ama O an Adamın peşinDeysem comboyu hızlandırmak için Hoodwingide combonun arısna ilave ederim lvl 66 warrior Hoodwingle mi dalacam Yapmayın AllahaşKına Böyle bişimi Dedim ben ??[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

ummmm bak dedın kı kacarken hoodwink kullanırım kı mana az gıtsın boylelıkle hp pot basabıleyım. sorması ayıp kacarken arkandakı adama hem skill hem pot hemde kacmayı nasıl becerıosun[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...