Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

33 dereceli Mason''un itirafı (Atatürk'ün ölümü hk.)

paspatur

Öne çıkan mesajlar

yaa yeter bu masonlar yaa...
madem her istediklerini öldürebiliyo.herşeyi yapabiliyo bu adamlar,o zaman ele geçirin dünyayı yeter artık...[signature][hline]We are screaming for vengeance
The world is a manacled place
Screaming, screaming for vengeance
The world is defiled in disgrace

Sosyal ağlarda paylaş

said:
agrian, 30 Aralık 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
yaa yeter bu masonlar yaa...
madem her istediklerini öldürebiliyo.herşeyi yapabiliyo bu adamlar,o zaman ele geçirin dünyayı yeter artık...

zaten onun peşindeler... :) ama bence biraz abartıoruz .... :)[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

Bence siz abartıyosunuz, ne her istediğini öldürebiliolar, ne de dünyayı ele geçirmeye çalışıyolar.

Bi kere böyle büyük bi amaç için bi birlik gerekir. Ama mesela din veya ırk falan gibi. Bu iki birlik de olmadığına göre bu imkansız. Büyüüüüük bir loca hepsi bu.

PS: Amma safsın demeyin bika çtane çok yakın mason tanıdığım var...[signature][hline]Herkese mutlu bir 2006 yılı diliyorum.
"Senin baban Superman oldu"
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Sosyal ağlarda paylaş

nerden biliosun gruplaşmadıklarını ve örgütleri olmadığını Dünyadaki bütün zenginler yahudi ve mason ve bu devirde her zaman parası olan güçlüdür bu bi gerçek.....[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

masonluğun kominizmden daha fazla yol kateden bi fikir olduğu ortada.

komunizmi savunan insanların bu ülkede sayısı 1 milyonu geçmeyeceği için yollarını çok tutarlı bulmuorum.
bi şeyi değiştirmeleri imkansız ki bi kere:),hele artık iice popüleritesini kaybetmiş bi fikir olma konumuna düştükten sonra.

dediğim gibi savunanlara saygım vardır,ama morga kaldırmak lazımdır,bayadır ölü bence çünkü.kokmuş bi fikirdir diorum.[signature][hline]her insan bir kitap gibidir
okumayı bileceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

masonların ne olduğunu hala tam çözemedim, izlediğim belgesel ve okuduğum yayınlarda daima bir bakımdan kötülenmiştir, ben de o yüzden onların öyle toplanmış entel kesim olduğunu falan hiç sanmıyorum, ama tanıdıklarımdan bunun gayet öyle olduğunu söyleyenler var, kesin bir bilgiye ulaşılamıyormu ?[signature][hline]"If chess is a trade, GO is a philosophy"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...