Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Dunemaul Realm Başlığı

Choosen

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Hajnal guildi olarak aktif ve tecrubeli priest alımı yapılacaktır.
Basvurularınızı http://www.guildhajnal.com adresinden yapabilirsiniz.

Burdan guildimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
http://forum.paticik.com/konu.php?id=151817&syf=son#sayfasonu

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 10:29 tarihinde, aKuMa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
@Oktayca
Öncelikle guildiniz hayırlı olsun, web sitenizi inceledim, guild başvuru kısmında ki forumu görünce şoke oldum.. Belki esinlenmişsinizdir diye düşündüm ama bizim başvuru formumuzda ki bir yazım hatası bile sizin başvuru formunuzda direk mevcut. Bu formu direk HAJNAL dan copy paste yapmışsınız. Bir süre öncede yine Dunemaul da açılan bir guild tamamen copypaste ile guild kurallarımızı web sitelerine eklemişlerdi. Helal olsun buradan size copypaste nin ustasıyım gözlerinin hastasıyım adlı şarkıyı gönderiyorum.

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 12:43 tarihinde, gdspll tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yoo hajnaldan değil bi çok guildin başvuru bölümü aynı bizde görmek istediğimiz bilgileri istiyoruz orda, hajnalda böyle kullanıyor olabilir bizim için sorun oluşturmuyor bu, ayrıca forumda bilgi içeren bölümlerde alıntı mesajlar vardır ve altına nerden alındığı yazılıyor o yüzden sadece başvuru bölümünü görüp böyle değerlendirmemeni öneririm.

Ayrıca guild kurallarını herhangibir yerden almadık kimlerle oynamak istediğimizi belirttik iyice karıştırmışsın bence.

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 14:03 tarihinde, oktayca tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır yanlış anladığın konu guild başvurusu bi yerden kopyalandı ama orası hajnal değil benim genelde gördüğüm başvuru formatıda aynı isteklerimizede uyduğundan kullandık bu konuyu anlamamanı anlamıyorum.

Kelime hatalarını yazarsan düzeltiriz ben göremedim :)

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 14:17 tarihinde, oktayca tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse herşey ortada görünen köyde klavuz istemez ben bunu daha fazla savunacak değilim.Bahsi geçen kelime hatasını değiştirip bir özgünlük katılmak istenmiş ama bu konuyu okuyanların benim haksız yere eleştiri yapmadığımı bilmeleri için aldığım ssi koyuyorum. Başarılar size ne diyeyim

Sosyal ağlarda paylaş

başınıda ben yazayım arkadaş Hajnala benzetebilmek için o kısmı kesmiş

Başvurmak için aşağıdaki formu doldurup bir thread açınız. Format uygun olmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Threadin başlığı "Başvuru Class/İsim" şeklinde olacaktır.

Başvurunuz officerlar tarafından onaylandıktan sonra guilde davet alacaksınız. Lütfen başvuru formunuzun onaylanıp onaylanmadığını forumdan takip edip, yetkili kişiye oyunda whisper atarak davet edilmeye hazır olduğunuzu bildirin.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar tekrar olacak ama o kısmı bizim yazmadığımızı aldığımızı yazdım taaa en başta sorduğunda, ama hajnal değil aldığımız yer,sanırım grim batolda bi guildin başvuru bölümünü alıp değiştirdik Dunemaulda Hajnalı bilmeyen felan komik şeyler bunlar ilgisi yok bunun Hajnalla, Arkadaş neyi kaldıramadığını anlamadım o bölüm zaten çoğu guild için bi yerden alıntıdır (hepsi hemen hemen aynı) bunun sebebi sadece bilgi isteyen bi alan olması ve size özel bir şeyin olmamasıdır lütfen krize girip gerilmeyin boşuna, biz almadık demedim Hajnalla ilgili deği dedik. arkadaş başka birilerinede laf atmaya uğraşmış (başka biride kurallarımızı çalmıştı demiş) lütfen aranızda husumet olan kişilerle bizi konular bulup bağdaştırmayın konunun özü şu
Alıntımı : kesinlikle
Hajnaldanmı: hayır
Değiştirdinizmi : Evet
Sosyal ağlarda paylaş

lol hajnaldan degil nası oluyor. elimle yazdıgım o form. ha cidden hajnaldan degilse bizim forumlardan bı ton copy/paste yapan guild var demek oluor ozaman...

said:
Alıntımı : kesinlikle
Hajnaldanmı: hayır
Değiştirdinizmi : Evet

hayır kendi ellerimle yazmıs oldugum form olmasa, ilk hazırladıgım sırada bi yerden c/p yapsam ınanacam. neyse zaten cok onemli degil c/p olması ama madem yaptınız bari saklamayın

[ Mesaj 29 Haziran 2007, Cuma - 16:14 tarihinde, raistlinthewiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...