Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

üfs

PETEK

Öne çıkan mesajlar

meraBa yine ben charım hala açılmadı.ne yaptıysam cevap gelmedi yaklasık 2 ay oldu ne yapmam gerekıyor artık yenı bır adam ile oynuyorum. şimdi onu lvl atlattırmayamı urasıcam yani 1 sene dahamı oynucam :(( üfss yaa.. paypalada uye olamıyorum uyelık almam için. mail sorun verıyor :( hey allamya ne acaip bir durum..
Sosyal ağlarda paylaş

Walla JadeReal nasıl yaptıysa aldı char ının şifresini...
JadeReal a pm atarsan yardımcı olabilir belki..
Yada Picallo_TR oda bu işin içinde... :D
Geçmiş olsun.. :(
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 10368 - Sonunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hepmizin Charı Çalınsın HacklenSin zembille Trojan yiyeLim DatalArımız içinE edilsin k2 nin ServerlaRı UçSun Havaya Oyunu YazanLar MarioBrothers oyununu öLene kadar oyNamak zorunda KaLsın iteMlerimiz silinsin Bosslar priest Full plaTe +1 versin VokerLik gelsin Warrioru kaldırSınlar Mageler SupenoVa atsın dieR Charları immune nova Gelsin Bp ler mirage sworD yaksın Raptor lar YanlışlıkLa Sundiresa SatılSın Apos Lara lr ci geLemez olsun Tüm EşyaLar da DD olsun AssasianLar sniper Kulansın Böyle Oyunu cep Telefonu oyunu Yapsınlar reziL k2 euhauh Kusra bakmayın Delirdim Dc den ve Lagdan artıq[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 20:49 tarihinde demiş ki:
Hepmizin Charı Çalınsın HacklenSin zembille Trojan yiyeLim DatalArımız içinE edilsin k2 nin ServerlaRı UçSun Havaya Oyunu YazanLar MarioBrothers oyununu öLene kadar oyNamak zorunda KaLsın iteMlerimiz silinsin Bosslar priest Full plaTe +1 versin VokerLik gelsin Warrioru kaldırSınlar Mageler SupenoVa atsın dieR Charları immune nova Gelsin Bp ler mirage sworD yaksın Raptor lar YanlışlıkLa Sundiresa SatılSın Apos Lara lr ci geLemez olsun Tüm EşyaLar da DD olsun AssasianLar sniper Kulansın Böyle Oyunu cep Telefonu oyunu Yapsınlar reziL k2 euhauh Kusra bakmayın Delirdim Dc den ve Lagdan artıq

*! Patlamak üzere olan 1 bomba *[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hepmizin Charı Çalınsın HacklenSin zembille Trojan yiyeLim DatalArımız içinE edilsin k2 nin ServerlaRı UçSun Havaya Oyunu YazanLar MarioBrothers oyununu öLene kadar oyNamak zorunda KaLsın iteMlerimiz silinsin Bosslar priest Full plaTe +1 versin VokerLik gelsin Warrioru kaldırSınlar Mageler SupenoVa atsın dieR Charları immune nova Gelsin Bp ler mirage sworD yaksın Raptor lar YanlışlıkLa Sundiresa SatılSın Apos Lara lr ci geLemez olsun Tüm EşyaLar da DD olsun AssasianLar sniper Kulansın Böyle Oyunu cep Telefonu oyunu Yapsınlar reziL k2 euhauh Kusra bakmayın Delirdim Dc den ve Lagdan artıq

aşmış beddua örneği[signature][hline]Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo n^n Bruinen dan in Ulaer!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 20:55 tarihinde demiş ki:
evet küçük Yazınca daha Relax oldum SaoL :D

Rahatladın mı harbi işe yaradı mı...?[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 03 Ocak 2006 20:56 tarihinde demiş ki:
said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 20:55 tarihinde demiş ki:
evet küçük Yazınca daha Relax oldum SaoL :D

Rahatladın mı harbi işe yaradı mı...?

ben yazdm tabi yarayacak ;)[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 21:02 tarihinde demiş ki:
YaramazMı ya okadaR iyi oldumki k2 ekibini Kurbanda ziyarete gidip elini ÖpeCem Ne kadAr gold Premium varSa hepsini ben alcam :P

:D
Benide götür aga pls ok..?
:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 21:07 tarihinde demiş ki:
GötürüRüm ama Ks yapmak Yok RespawNı bekLersiniz Bölüşürüz bitaNe rezz Buluruz 4 taşlık TamamDır :D

Salla resser i yer kaplar...
Exp. lasım... :D
Press ok direct.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 03 Ocak 2006 21:12 tarihinde demiş ki:
said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 21:10 tarihinde demiş ki:

Post Kasmıyorum Sinir Atıyorum

Yalannnnn... :D

bi postçuda burada olum yetr yorulmadınmı bjork[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 03 Ocak 2006 21:13 tarihinde demiş ki:
Euhauha Artoss dönMicez bea AltTarafı k2 Xp vermiyo Zaten OnLar kOsp kur Bırak öLe bişi Yani :D

Banane bana exp. lasım...
K2 ye söyleriz o arada spawn eder..
3 5 monster.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Zuahahahha komedi ya:D[signature][hline]Lycaon
60LVL/25Knp - Cyper/Orc - Rogue/Ass
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...