Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cyber

capablee

Öne çıkan mesajlar

white smile ile konustuk sozde ben gm oldugumu soyluyorrum o da yalan soyledıgımı soyleyıp benımle dalga gecıyordu sonra ona bann attıgımı soledım shoutdan o da shouttdan yalandan yapma abı falan dedı ama ezıqlerden nerdeyse bu yontemle 200 m kadar para topladık :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
capablee, 03 Ocak 2006 20:05 tarihinde demiş ki:
white smile ile konustuk sozde ben gm oldugumu soyluyorrum o da yalan soyledıgımı soyleyıp benımle dalga gecıyordu sonra ona bann attıgımı soledım shoutdan o da shouttdan yalandan yapma abı falan dedı ama ezıqlerden nerdeyse bu yontemle 200 m kadar para topladık :)

ezik sana para verenler mi sen msn?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
capablee, 03 Ocak 2006 20:05 tarihinde demiş ki:

büyük bişiy yapmış gibi bide utanmadan anlatıyosun :S ezik dediklerin ezik deil senin yaptıgın ezikliktir...!!!![signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan: DReaM

''Playing BUİLT_FOR_THE_KİLL in Cypher''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
capablee, 03 Ocak 2006 20:06 tarihinde demiş ki:
vallah dogru ıron para haydan geldı huya gıttı

yazık bi de sölüosun program verip worm dan shard düşüreceğini sölemişsin.. afferim.. devam et.. senn gibiler yüzünden oyundan soğuyo millet.. ama sende fındık kadar beyin olsa oturur adam gibi kasarsn..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
capablee, 03 Ocak 2006 19:50 tarihinde demiş ki:
eet koxp vardı ama calısmıyordu sadece ınfo bolumunden lvl lerıne bakıp ezıq olanları yada bbuff suz olanlara dalıyordum :) ama spıke town da cok ıse yarıyo :)

mıllet kızarınca bu program sayesınde town cekıyormus
bende neden olmuyorlr dıyordum zzzzz[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %93,59
UniqueTurK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...