Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuna girmek artık ÖLÜM:(

Vernados

Öne çıkan mesajlar

beyler şu patch geldiğinden beri oyuna girmek imkansız oldu hele 4-6 arası ki çocukların okuldan eve geliş saatleri ve direk oyuna girmeye çalıştıkları saatler imkansız kelimesi az kalıo insanı zorla pre basmaya çalıştırtıyolar eskiden böle bişi yoktu şimdi %80 die başladın yakında %50 daha sorada oyun wow gibi paralı olur buna bi çözüm lazım bu resmen insanları kazıklıyolar..[signature][hline]
Vernados öldü,yeksin mercek :(

brb with new char and a with new job...

Sosyal ağlarda paylaş

İnat edip premium olmayacaksın. Gerekirse oyunu bırakacaksın. Herkes bunu yaparsa premium olmanın mantığı kalmyacak oyun içi avantajların dışında.
inatla devam :)[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: HyM_xR (Birleştik ve efsane geri dönecek)
Lvl: 61
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna girmek inşallah paralı olur çünkü yaşadığımız bölgelerde bir çok çocuk annelerinden babalarından zorla aldıkları paraları int cafelerde bu salak oyun için harcıyolar ve derslerini hayattlarını rezil ediyorlar. int cafelerin ipleri de banlansın millet ip ban yicem die orda kosp dupe yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YOYO, 03 Ocak 2006 17:17 tarihinde demiş ki:
oyuna girmek inşallah paralı olur çünkü yaşadığımız bölgelerde bir çok çocuk annelerinden babalarından zorla aldıkları paraları int cafelerde bu salak oyun için harcıyolar ve derslerini hayattlarını rezil ediyorlar. int cafelerin ipleri de banlansın millet ip ban yicem die orda kosp dupe yapıyor.

puhahaha paran bol herhalde ??? o çocuklar ko oynamasa başka oyun oynayacak counter oynayacak elbet bişeyler oynayacak[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YOYO, 03 Ocak 2006 17:20 tarihinde demiş ki:
yooo görürsün bak nasıl bırakacaklar...ayda 5 10 dolar adsl i olan kimseye koymaz merak etme.

walla bna koyar yaş 17 ewden bağlanıom ama ben boğazmdan , eğlencemden ,sinemamdan kısmam ve ben ii biliom o çocuklar ko paralı olsa bu sefr başka oyun oynayck[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
puyol_tr_fb, 03 Ocak 2006 17:24 tarihinde demiş ki:
ona başka formulde var 30 günde 40 lvl'i geçemeyenler
banlansın :D ben 40 lvl'i geçen çocuk görmedim 30 yapar bırakır başka adam açar oyunun içine ..çar

walla ben dün birini 3 saate 48 e kastm yaknda 55+ yaparm;)[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vernados, 03 Ocak 2006 17:00 tarihinde demiş ki:
beyler şu patch geldiğinden beri oyuna girmek imkansız oldu hele 4-6 arası ki çocukların okuldan eve geliş saatleri ve direk oyuna girmeye çalıştıkları saatler imkansız kelimesi az kalıo insanı zorla pre basmaya çalıştırtıyolar eskiden böle bişi yoktu şimdi %80 die başladın yakında %50 daha sorada oyun wow gibi paralı olur buna bi çözüm lazım bu resmen insanları kazıklıyolar..

yan charima bile bronze prem aldim desem ne dersin ?[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx

Win Or Die ßut Never Lose !
Sosyal ağlarda paylaş

Peki ya bu premınyum olanlara dc demiomu?? istedigi wakit pat a1 e gireiliyorlarmı cafede preminyumlu abinin oturdugumasaya oturdum dc wermio die dier maslarda her 2 dakkada 1 dcoturdugum masada dc alasını werio be ille preminyum istiyolar 3 saat bosuna oturdum malmal ölece zaman gecirdim[signature][hline]lewel:55
name:sak_suka

kendime daha coq dikkat etmem gerekir cunku unuttum kurallardan ban yiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
banlansın :D ben 40 lvl'i geçen çocuk görmedim 30 yapar bırakır başka adam açar oyunun içine ..çar

Adamlar 4 günde 61 lvl yapıyo sen uyuyosun dostum..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
:D bizim cafe örneq 30 yapar sende paper mage özenir onu 30 yapar bu sefer rogue özenir okcu kasar 30 a,adam assain olmustur
o oldu die bastan asasin kasar :D[signature][hline]lewel:55
name:sak_suka

kendime daha coq dikkat etmem gerekir cunku unuttum kurallardan ban yiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu oyuna girilememe durumu baydı iyice o yüzden artık SilkRoad a başladım Knight dan 10 kat daha güzel ve zevkli bi oyun hiç olmazsa bebelerin oynayamayacağı kadar karışık bi oyun ama çok zevkli bence sizde fazla zaman kaybetmeden başlayın[signature][hline]Nick:b52
Server:Ares
LvL:60
Job:Priest
Nation:Human
Np:xxxxx(şu an için)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...