Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

siteye giriş yaptım, şifrem uçtu gitti, charıma elveda diyenlere!!!

axicocuk

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar yanlış duymadınız, siteye giriş yapıp şifrem gitti diye ağlayıp zırlayan arkadaşlar varsa, bunun artık bir çözümü olduğunu bilsinler...
lvl 61 paladin toronaga back... şifresini GM den aldım tekrar..
(Bu GM den şifre alma kısmına inanmayan arkadaşlar için 1e1 şahitlerim olduğunu hatırlatırım... umarım onlar da login olur ve 1şeyler yazarlar)

olay şöyle gerçekleşti:
Cumartesi akşam 7 sawaşı wakti, eslant apos spot 1 deyiz.. yanımıza çıplak 1 warior oturdu bizi izliyor.. ben de baktım eziq, parti atam da kasalım dedik.. Baktık adam seçilmiyor.. (1 nevi hayalet) sonra arkadaş normal den yazdı
-bu adam ne iş la seçilmiyor_?
*ne bilim olm bu *pne GM olmasın
bunu dedim ve adam ortadan kayboldu...
peşine normale tekrar yazdım
*aha.. gitti *öt..
peşine o adamdan pm geldi...
-ben GM yim... küfür etme
*hadi lan ordan
*ispatla a.*
o sırada ben tr_buffer ile oynuyordum...
pat die notice geçti.. ****tr_buffer***
lol dedim noluos.. gm lan bu hakkaten.. küfür de ettik ban yemesek bari :D
sonra dedim yakalamışken 1 problem war yardım et bari...
-küfür edenlere yardım etmiyoruz...
*zaten bu oyunda ne zaman türklere yardım edildi ki._?
(damarına bastım)
-ben sabahtan beri 20 kişiye yardım ettim...
* ii o saman bana da et
-nedir problem_?
*61 paladin, siteye giriş yaptık, şifre yok...
..................
.................
ve sonunda şifre geldi ....
saolsun gm....
hergün GM online oluyor..
Not: GM 1 show daha yaptı ama, bunu size ispatlayabilmek için ss almam gerekirdi... maalesef alamadım...
bi de bunu anlatsam kesin inanmazsınız....
Ares de human, şifre problemi olan arkadaşlara itina ile yardım edilir :D
/pm axi_cocuk a2 cz.. NY gelince a1 cz :D
Sosyal ağlarda paylaş

ii ne güzelde sen o dakka şanslıymışsın gm nin iyi yanına gelmişsin normalde gm gelipde apos da milleti izlemes felan yane :D[signature][hline]Nick:SPEAK_TURKISH
Class:Kasar Hood
lvl:6x
server:ares

hacked :(

[Bu mesaj _Judgement_ tarafından 03 Ocak 2006 04:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

SLM ARKADAŞ YA BU GM NİN ADINI BİZE VERİRSEN ÇOK SEVİNİRİİZZ.BENİMDE AYNI ŞEKİLDE 61 İVİ PRİEST VARDI ŞİFRE DEĞİŞTİRMEK İÇİN MAİL ATTIK SİTEDEN. GİDİŞ O GİDİŞ Bİ DAHA ALAMADIK YENİ ŞİFREDE GELMEDİ ESKİSİDE GİTTİ. YARDIM EDEBİLİRMİSN EĞER GM NİN ADINI VERİRSEN BİZ DE ULAŞMAYA ÇALIŞABİLİRİZZ.[signature][hline]I:)....(:I
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım saol ben sana ulaşacam ama ben bunların ID sini alıyım diye keklemeye çalışıosan milleti aldanıyorsun.Benden ID imi alabilirsin mynet adresimide alırsın ama mynet şifremi asla.Arkadaslar sizde sakın birçok bilgi wermeyin zaten adam g.m ise ID yeterli bu arkadaşımızda ID alarak birşey yapamaz :D Arkadaşım sende alınma ama sonuçta sen bir TÜRKSÜN :D[signature][hline]NİCK:ANDREY not:offf bu kadar uğraşın sonu bu mu?yeter ya şifreler gelsin .
Sosyal ağlarda paylaş

bugün 3-4 kişi ulaştı bana... gm online değildi.. dedim bilgi fln vermeyin bana..
ayrıca gm şifreyi pm den verdi, e mail adresi ne gerek yok...
saten güvenmeyecek adam gelip de yardım istemesin...
sen 1 türksün ayağı yapma bana.. oyunda namusu şerefi ile oynayan 1 çok türk war..
oyunun *okunu çıkaranlar 15 yaş altı çocuklar ve kendini bilmez 1kaç *erefsiz...
Sosyal ağlarda paylaş

ArenayaDa takıLan biri Var Biffin Kız Arkadaşıyım Dedi bana euha Harbi oda çıplak Warrior ÖlmüYo herif(yada kız ) Ortalarda dolaŞıo ismi Cythina mış biff kız Arkadaşyım dedi BenDe pek Muhabete girmedim :)[signature][hline]They Cant Know they Cant See Who we Are..
Fear is the Enemy!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...