Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satlık 3 tane 60 lvel li wow eu acc

astro

Öne çıkan mesajlar

birtane mage bir adet hunter bir adet rouq toplam 500 600 k altın 3 karekterde full epick set ve binek honer rank mage 5 rouq 6 hunter 6 ekstar itemler mage alcmy her 300 hunter skin leter 300 ruoq ecnt tailer 300 bu acc 200 ytl pazarkıksız satıyorum acc kardesimin ben pek ilgilenmiyorum o da calısmaya basliyor o yuzden oynıyamıcak arkadaslara duyrulur 200 den baslıyan bir üstü veren talibi olan olursa konusuruz ö m atın ayrıca bictiginiz fiyatı da buraya yazın alamk isteyenler ne decegini de soylesin buraya 1 ay içinde satmayı dusunuyorum daha erken olur işallah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raquin, 23 Aralık 2005 10:00 tarihinde demiş ki:
valla ben diyim helal olsun kardesine 3 tane char full epic rank 4+ ayni server cok avantajli . simdi yorum yapmak biraz yersiz olur ama ben diyim bu acc 400 eder cok rahat . sadece tek char full epic 300e gdio . bende para olsa 500 veririm alrm valla

bu bi fiyat yukseltme numarası olabilir mi? :)[signature][hline]Jinnz Norton - Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar msn verim cogunlukla online nın sorusu olan varsa kafasına takilan ordan bilgi alsın

ben 200 alt limit dedim zati burdan sonra kim nekadar fazla verirse ona vermeyi düsünüyorum acc 2 si bl de biri darksarrow da mage ve hunter bl rouq darksarrow da

msn : [email protected]

mail atın veya msn de olmassam 200 acilis 400 civarında satarsin diyolar ama 400 veren olusa 400 e satarım yılbasina kadar satmicam ozmana kadar bekliyorum teklifleri kargo benden havele de benden ama 400 civarı satıs olursa
Sosyal ağlarda paylaş

horde
mage : trol
huter : orc
rouq : undead

valla sattıgımı biliyor cıktıgı büden buyana ortalama gunde 7 8 saat oynuyordu arada 2 3 saat te ben neredeyse herseyi birakıp wow a dalmıstık ama okul bitti ben askere gidicem subat ta veya marta o da işe girdi sabah 8 aksam 8 de geliyor sanırım buyuduk yeterince oyunu bırakıcak kadar nekadar da bırakmak istemesek te
Sosyal ağlarda paylaş

ben hemen bu acc tu almak istiyorum daha fazla vercem 200 ytl daha fazla vercem hemen bu hafta çi alcam msn ini açarsan ordanda konuşabilirmiyiz

[Bu mesaj berkeotken tarafından 26 Aralık 2005 07:56 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj berkeotken tarafından 26 Aralık 2005 07:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj berkeotken tarafından 26 Aralık 2005 07:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj berkeotken tarafından 26 Aralık 2005 07:58 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj berkeotken tarafından 26 Aralık 2005 07:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
astro, 22 Aralık 2005 21:58 tarihinde demiş ki:
500 600 k altın

yanlış yazılmış heralde..

500.000-600.000 altın yapacak kadar saçmalamış bir insan varsa sırf o altınları e-bayde satar zengin olur :D[signature][hline]Don't you know the snow is getting colder,
And I miss you like hell...
And I'm feeling the stars...
I miss your laugh, I miss your smile,
I miss everything about you...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...