Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Last clanı hakkında /Ares

xXTaLkativeXx

Öne çıkan mesajlar

Herkese Slms,
Arkadaslarım wasıtası ile barış ın clanım hallında böle sewiyesiz 1 konu açtığını öğrendim we yazdıklarını okuduktan sonra cwp werme gereği duydum sorumluluklarım itibari ile.Barış bu konu için sen bana pm attın we sana durumu izah ettim,yetinmediniz anıl pm attı ona da msn den durumu izah ettim gene yetinmemişniz burada forum açmışsınız.Diceğim şu : isterse senin charın 2mn np ye sahip olsun gene umrumusda değil bizim amacımız clanı np li charlarla doldurmak değil ! niyetim öle olsa bugün bu clan kolluk yakar haberiniz ola.He hala mı sizi tatmin etmiyor yazdıklarım ! emlakbankası konutları E blok 3 no lu dükkan mimaroba/istanbul gelin bakın bakalım charınız benim clanımda görünüyormu.Bu clana büyük 1 özür borçlusunuz en kısa zamanda beqliyorum.Herkese ii günler.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca tüm sayfalardaki kişilerin yorumlarını okudum... bir kaç şey daha eklemek istiyorum bilenler bilir 26 yaşındayım evliyim, kerem 31 yaşında evli ve çocuğu var biz işimizden gücümüz den arttırıp bu clan da lvl kasıyoruz kerem dün gece 4 de yattı sabah vardiyaya işe gitti... şimdi açıklıyorumki ve bunu söylemekden asla vazgeçmeyeceğim BİZ DUPE BİLMİYORUZ BİZ KOSP VE KOXP HİÇ KULLANMADIK gecelerce apos da ve dts de sabahladım.. sizin east de troll warrior dönerken gördükleriniz ANYTHING ile ilgisi yoktu en azından ANY deildi lütfen bazı şeylere dikkat edin biz herhangi bir clanın alt clanı deiliz bizim alt clanımız yok biz alt clanda istemiyorum 15 kişiyiz 16. yıda istemiyoruz anything in kemik kadrosu kurulduğundan beri (can ve barış kemik kadroyu bilirler) hangi spotta ks yaptık hangi spotta küfür ettik küfür ettiğinden şikayetci olunan omer_vc ve Noyboda clanda deiller şikayet eden ALTATURK idi tanıyorsanız gidin sorun onun söylediklerine ola yaklaşımımı sizlere anlatsın.. Bu clanda KOSP açan birini gören bana söylesin clandan çıkaracağım.. clana alırken 3 şey söylüyoruz
1- KÜFÜR YOK KS YOK SPOT KAVGASI YOK
2- KOSP KOXP VE TÜREVLERİ YOK
3- BAŞKA İNSANLARLA SORUNUN VARSA HİÇ GİRME...

bu kadar özenilen bi yeri bu şekilde KARALAMAYA ÇALIŞIOSUNUZ ya NE O CHARLARI NEDE O NP LERİ HAK EDİOSUNUZ.....
(not: can senle bi sorunum yoktu ama sorunum olması gerekio sanırım... sorunum eğer senle olmassa kendimden şüphe ederim bu kadar yanar dönerliği nerene sığdırıosun CAN)
Sosyal ağlarda paylaş

trimo ewt guzel bır dilde benımle konustun durumu anlattın bana bende saygıyla karsıladım. az da olsa senı we keremi tanıyorum ben 2 nizdende boyle birsey beklemem saolasın[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba ;
Sanırım bu konu hakkında benimde konusmam gerekiyor. "CAN" kardeşim (namı değer Polifonik...)
Bu char clana otomatik olarak girdi ve ben sana bunun açıklamasını yaptım.
Şimdi oyunda sayılı oyunculardan biri olarak topluluğu yönlendirme gibi bir eğilime girmiş gördüm seni. Çok yazık ; yakışmadı yani sana.
Bu tür forum sitelerinde konuyu paylaşman normal ama, çamur atma vs.. olmamış.
Açıklama istiyorsan geleceksin ve soracaksın. Erkek olacaksın konusacaksın. Ne o öyle yok char başkalarının elınde yok millet sefasını sürüyo falan filan.
Bu arada BARIŞ kardes senin char için gercekten üzgünüm fakat charın clana girmesini bence oyun yöneticilerine falan sor sanırım aydınlatıcı bilgiyi alacaksın. Neyse tüm kullanıcılara kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar söylüyorum,herhangi birini/clanı kötüleme amaçlı yazı yazmadım,böyle birşey yapıcak olsam bugün kerem abi seninle konusmazdım hal hatır sormazdım.herneyse.ben açılan topic'e tarafsız olarak yorum yaptım,konu döndü dolaştı bana geldi.buda sorun degil şuan trimo ile de konusuyorum ztn.yazdıklarım için "the last clanından ben özür diliyorum" belkide düşünmeden cvp yazdım,yanlış tanınmama hakkımda yanlış yorumlar yapılmasına neden oldum sanırım.saygılar."can"[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%75
205k+nps
Polifonik_Osuruk
Areste Chitin Bow +7///Enion Bow +7 alacağım pm me plz.
Sosyal ağlarda paylaş

eevet o bir bug ... bende clan kurdum pelerin felan aldık ama clana 4 tane civciv girmiş nasıl girdiyse artık :D hepsini tek tek yakalayıp attım ^^[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 02 Ocak 2006 16:49 tarihinde demiş ki:
eevet o bir bug ... bende clan kurdum pelerin felan aldık ama clana 4 tane civciv girmiş nasıl girdiyse artık :D hepsini tek tek yakalayıp attım ^^

BinBirguclukle Girmis cikler.. NE Diye Urkutup Kovaliyosun.. :D :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

BEN SADECE OLUP BİTENİ ANLATTIM VE O ZMAN BEN ŞUNU SÖYLEYİM BENİ CLANDAN DİSBAND EDİN BELKİ GENE SEVER SİZİ TEKRAR GİRER TABE BİR KAÇ KİŞİ KONU HAKKINDA BİLMEDEN OLUP BİTENİ ANLATMIŞ KENDİ capında _atalante_ sizin charınız mı veya ben onu latyznin ark şı olarak biliyorum türk olmuş felan hatta senle bir olayı var czde sen bilirsin warriorthelast onun için clanına gelmiş demi tmm neyse onuda geçtim eski clan leaderi ezik bi chardı ve warriorthelast diildi aynı kişi kurmamış clanı yane.. ama ben konuştuğumda bana açıklamaya yapmadın sadece söylediğin şey 'biliyorum' sözcüğüdür adrese gerek yok biliyordum nerde olduğunuzu[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Konu klan bugı değil wariorthelast abiye(bak saygımdan abi diyorum yağ felan değil zaten ne yağ yapacam char elimde degil aynı zaman da klandaki abi_kardeş ilişkisine hayran oldugum için. Lightın ekrandan izliyorum)konu wariorthelast abiye yapılan saygısızlık.POLİ oyundaki parmakla gösterilecek magelerdensin ama ___Adamlar 70 olmuş adam olamamış gibi sözler yakışmıyor.ßENCE ÖZÜR DİLE.O ZATEN OLGUN BİRİSİ SENİ ANLAR.Bu arada herkesin yeni yılı kutlu olsun ^^[signature][hline]NİCK:ANDREY not:offf bu kadar uğraşın sonu bu mu?yeter ya şifreler gelsin .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
texas, 02 Ocak 2006 17:18 tarihinde demiş ki:
Konu klan bugı değil wariorthelast abiye(bak saygımdan abi diyorum yağ felan değil zaten ne yağ yapacam char elimde degil aynı zaman da klandaki abi_kardeş ilişkisine hayran oldugum için. Lightın ekrandan izliyorum)konu wariorthelast abiye yapılan saygısızlık.POLİ oyundaki parmakla gösterilecek magelerdensin ama ___Adamlar 70 olmuş adam olamamış gibi sözler yakışmıyor.ßENCE ÖZÜR DİLE.O ZATEN OLGUN BİRİSİ SENİ ANLAR.Bu arada herkesin yeni yılı kutlu olsun ^^

dikkatli oku bu lafı kim yazmış?

"yane charım the last clanı almış. hLL olsun hepsine Lvl 70 olmuş adam olamamış adamlar var demekki o clanda :/"[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%75
205k+nps
Polifonik_Osuruk
Areste Chitin Bow +7///Enion Bow +7 alacağım pm me plz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...