Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+7 to +8

Masteis

Öne çıkan mesajlar

said:
sadsong, 02 Ocak 2006 21:37 tarihinde demiş ki:
said:
NoCry_CZ, 02 Ocak 2006 21:35 tarihinde demiş ki:
priest chitin kafalık yak ve kendın bas istemek basarmanın yarısıdır unutma...!

AGA buda yeni 1 hurafemi? :D

hurafe deil bn de genellikle sılah uprage yaparken hep öle yaparım bazen oluyo ondan şettirdim:)[signature][hline]Server :Cypher
Irk: Karus
Nick : NoCry_CZ
Level: 66
Clan : Işim olmaz !
Char satılıkdır /pm NoCry_CZ
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün can sıkıntısından Beramustaki complate +7/12 hp pauldronu koydum anvile ve bummmm +8 :)

Ne yazık ki artık Olimpia dayım, zaten işime yarıyacak olsa kesin yanardı :)

Özetle işine yarıyacaksa kesinlikle yanıyor, hissediyor namussuz.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar gecen birisinden duymuştum ama gerçekten söylediğne katılıyorum. bu yeni gelen anvil o kadar ürkütücü ki içine ne atsan yakıyoo zaten tipini de aynı fırına benzetmişler fırın gibi aynı ne atsan yakıyo. +1 den +2 ye geçiriken tam 4 tane item yaktı ya böle bişe olabilirmi ardarda tam 4 item 3 tane crimson 1tane chitin valla benim gözüm korktu baktıkça ürkütüyooo[signature][hline]I:)....(:I
Sosyal ağlarda paylaş

said:
empaty, 03 Ocak 2006 12:00 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar gecen birisinden duymuştum ama gerçekten söylediğne katılıyorum. bu yeni gelen anvil o kadar ürkütücü ki içine ne atsan yakıyoo zaten tipini de aynı fırına benzetmişler fırın gibi aynı ne atsan yakıyo. +1 den +2 ye geçiriken tam 4 tane item yaktı ya böle bişe olabilirmi ardarda tam 4 item 3 tane crimson 1tane chitin valla benim gözüm korktu baktıkça ürkütüyooo

+2 den +3 e demek istedin herhalde. +1 den +2' ye %100 olmalı.
+2 den+3 e 200k lık scrolları kullanırsan %90 yakıyor, bu scrollar eski cursed scrollara denk;)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

YOK ABİ YA BENDE SASIRDIM ZATEN. YANİ TAM lOl OLDUM ATTIM İTEMİ +2 OLACAK HIŞIIIRR DİE Bİ YANDI DUMUR OLDUMM ALALA DEDİM NESE LAG DAN FELANDIR DEDİM AMA İKİNCİ ATTIM YİNE YANDI ARADA BİKAÇ İTEM ÇIKTI SONRA YİNE ARDARDA İKİ TANE CRİMSON DAHA +2 YAPARKEN GİTİ BASTIM ALAYINA KÜFÜRÜ. KAĞITLARDA BİLDİĞİMİZ CHARONDAN ALDIMIZ HAGHY CLASS KAĞITLARI YANİ RESMEN ANVİL DEĞİL FIRIN YAPMIŞLARRR. BU YÜZDEN +7 HORNU KULLAN KEYFİNE BAK BENCE +8 YAPAYIM DİYE BUDA GİTMESİN. BEKLE BİRAZ İLERDE YAPARSIN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...