Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte bende bıraktım sonunda[Bugs_Bunny gider] ....

Bugs__Bunny

Öne çıkan mesajlar

Bayağa bi uzun süreden sonra oyun acayip derecede sıkmaya başladı öss felanda derken oyuna ayırıcak vaktim olmadı ve internet kafelere bulaşan herşey gibi KO nun da tadı kaçtı son aylarda ..:

Çok kişi tanıdım bayağa makara oldu inanılmazda zevk aldım inanın bu oyun esrar sigara içki alkol gibi bişey kötü bir alışkanlık[başka bir sorumluluğu olan için] bırakmasıda zor berlirli bir yere geldikten sonra ... Bi süre öncede paticiğe felan girdim baktım bazı kişiler burdalar bende giriyim dedim bugün yeniden bi bakıyim dedim ÇAKMA Bugs_Bunny ler çıkmış karıştırmayın :).. Sonunda tamamen bırakıyorum 1 hafta içersinde charımın içindeki bütün itemleri ve char ı reel para ile satıcam kime hakkım kaldıysa helal etsin herkese teşekürler iyi oyunlar :)[signature][hline]Server:Ares
Nick:Bugs_Bunny
Lvl:65 e gidiyorum yeter artık
[zamınında cz ye çıkamayan 55 olunca boss kesiceğim diyen adam bile 64-65 olmuş biz hala 62]..
NP:120.xxx[kasmıcam artık 65 olana kadar]
Clan:Sacred[Girdiğim clan dan çıkmam dağılana kadar]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya eyw sorun değil alta sana cevap vermedim diye clan dan çekip gitmiştin ama inan clan başkanı olunca onun nasıl bişey olduğunu anlarsın bilerek yapmadım yani yoğun olduğum içindi neyse sorun değil :)[signature][hline]Server:Ares
[zamınında cz ye çıkamayan 55 olunca boss kesiceğim diyen adam bile 64-65 olmuş biz hala 62]..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ji_Ber, 02 Ocak 2006 19:17 tarihinde demiş ki:
bnde sizden eskiyim:horace:

Şimdi ben eskiyim sen eskisin muabbetine giremem iğrenç bi muabbettir zaten kimin ne olduğu zaten ortada nekadar zamandır oynadığı ....[signature][hline]Server:Ares

[Bu mesaj Bugs__Bunny tarafından 02 Ocak 2006 19:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...